Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bielizna
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czaruś



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 66

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 08:51    Temat postu: Bielizna Odpowiedz z cytatem

Macie zaufane sklepy jeśli chodzi o bieliznę? Sieciówki odpadają- ciągle ten sam krój, rozmiary zaczynają się od obwodu 70... Nie dla mnie takie bajery. Znacie coś internetowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 18, 2016 08:51    Temat postu:

Powrót do góry
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi koleżanki poleciły bielizna damska i chyba sama się skuszę- bardzo ładne komplety tam można znaleźć Smile Rozmiary zaczynają się od 65 jeśli chodzi Ci o dolną granicę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgaKm



Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówisz i masz bielizna damska https://zaira.pl/pl/c/Bielizna-damska/171. Również uważam, że nie trzeba się na sieciówki nastawiać wystarczy znaleźć dobry sklep internetowy! Spory wybór bielizny damskiej majtek, fig, stringów i co tam jeszcze potrzeba:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anettka



Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 17

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godny uwagi jest sklep internetowy z bielizną na kinga.com.pl - ładna bielizna w dobrej cenie. Można kupić przeróżne typy staników, rozmiarówka się zgadza z ogólnie przyjętą więc bez problemu można dopasować coś pod swój biust bez mierzenie, a jakby coś to zawsze można wymienić. Jakość rewelacyjna - mam kilka kompletów i pojedynczych staników i nic się z nimi nie dzieje złego, a już swoje przeszły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pedzelek



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję w sklepach stacjonarnych, jednak najpierw muszę dotknąć, wygląd to nie wszystko Wink
_________________
Przeszczep macicy - czy to w ogóle możliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seline



Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak mam, szczególnie nie lubię jak mi się dolna część bielizny wrzyna, dlatego muszę najpierw sprawdzić jak to się rozciąga Smile
_________________
Krem do nóg - najlepszy na obrzęki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awosa



Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 138

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię nosić półgorset bo o wiele lepiej podtrzymuje wszystko niż standardowy stanik Smile jest wygodniejszy po prostu. A można też w super krojach, wzorach kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tanka



Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrzucam Wam namiary na sklep internetowy z bielizną https://bielizna-jankowscy.pl/pl/c/Stringi/142 . Mają bardzo dobre ceny i towar świetnej jakości. Najczęściej u nich sie zaopatruję. Mają dobre biustonosze - nic się z nimi nie dzieje w praniu, miseczki nie traca kształtu nawet po praniu w pralce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greta21



Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę ciężko dobrać miseczkę zdalnie. Ale ze dwa razy już mi się udało, więc jeśli mam czas to staram się kupować online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fretka



Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 20
Skąd: skąd tylko chcesz

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielizna,bielizną ,ale bardzo ważne jest też to,jaki dodatek do niej sobie dobierzemy.Sama bielizna oczywiście jest bardzo ważnym elementem naszej kobiecej garderoby, ale od czasu do czasu warto coś w niej zmienić,nadać jej wyjątkowego wyglądu.Wszystko to możemy zrobić stosując dodatki do bielizny w postaci dopinanych ramiączek w różnych wzorach i kolorach,dopięciu do nich małych ozdób,czy zastosowaniu chokerów.Więcej na ich temat dowiemy się wchodząc na https://www.promees.pl/produkty/harness-86
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ibarek99



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór właściwej bielizny jest bardzo ważny.
_________________
more tips
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej postawić na biustonosz samonośny bądź kupić taki specjalny pas, który obniży zapięcie. Choć według mnie pierwsza opcja jest lepsza. Ja aktualnie szukam pasu do pończoch. Myślałam o pasie do pończoch ze sklepu kinga.com.pl jednak chciałabym najpierw znać opinie na temat sklepu. Znacie może go ? Robiłyście tam zakupy lub słyszałyście jakieś opinie? A może polecacie mi inny sklep? Napiszcie mi koniecznie bo chce robić zamówionko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie można znaleźć wiele sklepów z bielizną. Bardzo fajny jest sklep www.gaia.com.pl Można tam kupić wiele kompletów bielizny na różne okazje. To świetna i wygodna bielizna. Warto ją kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie sprawdzone sposoby na wybielanie np stanika ? Bo wiadomo że z czasem robia się szare. Ja wiele metod próbowałam ale jakoś bezskutecznie, ale znalazłam wskazówki też na stronie http://www.snikersik.pl/jak-wybielic-stanik/ ktoś je już stosuje ? Jak są skuteczne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszek775



Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio chciałem zrobić prezent swojej żonie i wpadło mi do głowy, że takim ciekawym prezentem, w sumie dla nas obojga mogła by być na przykład seksowna bielizna Smile. Co wy o tym sądzicie? Według was to dobry pomysł? Jeśli tak to może podpowiecie mi co najlepiej kupić? Może jakiś gorset i do tego inne dodatki? Gdzie najlepiej robić takie zakupy? Znacie jakieś sklepy godne polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 16, 2018 11:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group