Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polecamy zabawki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Zabawki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 22:17    Temat postu: Polecamy zabawki Odpowiedz z cytatem

To ja najpierw spytam: jakie zabawki polecacie dla ok. półroczniaka? Bo nie wiem, co Natce pod choinkę kupić...
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 05, 2008 22:17    Temat postu:

Powrót do góry
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, nikt nic nie poleca? Ja nadal jestem zainteresowana zabawkami, bo moje dziecko ma ich stosunkowo niewiele. A że kasy za dużo nie mamy na takie przyjemności, chciałabym jej kupić jedną- dwie zabawki, które byłyby rozwijające i zainteresowałyby Natalkę na dłużej. Ostatnio zamówiłam jej na allegro bączek niemowlęcy. Zobaczymy jak się sprawdzi...
U nas furrorę robi interaktywny króliczek bibi () i interaktywny młotek, który świeci i wydaje dźwięki, gdy się nim uderzy lub mocniej zamachnie - to chyba ulubione zabawki Natali. Natomiast saksofon Chicco na razie wzbudził takie sobie zainteresowanie. Ale może dlatego, że Natka jeszcze sobie nie do końca radzi z wciskaniem guzików od niego (faktycznie nie są zbyt wygodne dla niemowlaka w jej wieku). Ale jak ja jej włączę muzyczkę (dość badziewną z resztą. Po Chicco spodziewałabym się czegoś lepszego), to tańczy Smile. Więc też najgorzej nie jest.
Co polecacie?
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Otwock, centrum

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam szczególnie klocki + wiaderko; klocki dziecko może układać, wrzucać do wiaderka, robić wierze i tysiąc różnych rzeczy. Klocki mogą być drewniane ( jeśli dziecko nie ma skłonności do rzucania nimi, bo może być ciężko) albo plastikowe (osobiście popieram, bo są lekkie i nawet jak mój szkrab nimi rzucał, co mu się nadal zdarza to nic się nie stłucze). Najlepsze to takie które mają różne kształty i pojemnik z otworkami. My mamy Ślimaka Fisher Price od roku i ciągle jest w użyciu. Pozdrawiam Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie myślałam o klockach, ale chyba wolałabym drewniane. Tyle, że właśnie się boję, żeby sobie nimi krzywdy nie zrobiła. No i moja mała wszystko bierze do buzi i stresuję się, że jakaś drzazga weszłaby jej w język Razz. A sortery są fajne, tylko że tych bardziej renomowanych firm niestety dość drogie Hrm.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Otwock, centrum

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale na pewno dłużej wytrzymają eksploatację przez malucha Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 186
Skąd: Otw

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drewnianych klocków polecam eichhorn


Są dość dobrze wykonane, w wiaderku jest też sorter, oznaczone 1+

Ale tak szczerze, to jak Młoda była w wieku 7-8 miesiecy i tak do ponad roku, to jej zabawa klockami polegała głównie na rzucaniu Wink
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatkamaj



Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 00:17    Temat postu: zabawki Odpowiedz z cytatem

fajne te klocki może któremuś dziecku się znudziły chętnie kupię lub zamienię na inną zabawkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania&zosia



Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 135
Skąd: poi co Świder

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam właśnie problem(a może i nie) bo zastanawiam się jaką zabawką zainteresować Zosie(obecnie8miesięcy). generalnie nie okazuje jakiegoś zainteresowania zabawkami a jeśli już to przez 2minuty i tyle. Najlepsze zabawki to łyżeczki pudełka czy inne dziwne rzecy(jak np. aspirator do nosa) może któraś z was miała podobnie i jednak znalazła coś czym zainteresowała Malucha?
_________________




między krzesłem a podłogą wszystko po staremu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jakim etapie jest Zosia? Raczkuje, zaczyna wstawać?... Jeśli tak, to takie etap, że zabawki są mało interesujące. Bo fajniejsze jest przemieszczanie się i to jest najbardziej absorbujące. Ale to mija, na szczęście Wink. U nas sprawdził się taki najprostszy sorter - garnuszek Kubusia Puchatka z klockami w środku (takiego samego kształtu i wielkości) z jednym otworem do wkładania ich. Najpierw najfajniejsze było rozrzucanie klocków, potem radość burzenia, jak mama ułożyła z klocków wieżę, potem były próby trafiania do otworu (i radość, jak Kubuś się odzywał), a następnie samodzielne budowanie wieży z klocków. Obecnie garnuszek służy do... gotowania zup dla lali i misia Smile. Także zabawka bardzo wielofunkcyjna Wink. Może i Zosi coś takiego by podpasowało?
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania&zosia napisał:
a ja mam właśnie problem(a może i nie) bo zastanawiam się jaką zabawką zainteresować Zosie(obecnie8miesięcy). generalnie nie okazuje jakiegoś zainteresowania zabawkami a jeśli już to przez 2minuty i tyle. Najlepsze zabawki to łyżeczki pudełka czy inne dziwne rzecy(jak np. aspirator do nosa) może któraś z was miała podobnie i jednak znalazła coś czym zainteresowała Malucha?


Z doświadczenia-dzieci nie lubią wymyślnych zabawek,najlepiej bawią się łyżką,mamy koralami,garnkami,miskami itd.
Mój się bawi pralką,lampą,kablami Rolling Eyes ...na co niekoniecznie się godze,ma nawet swój prywatny kabel-dostał od taty Very Happy
ale tak na serio to żadna zabawka go nie zadowala Evil or Very Mad ,na pewno nie żadne fisher price czy inne,a u nas jest tego sporo.Najlepiej to zwykła plastikowa łyżka go cieszy oraz moje korale.
Domek odkryć zaczął go intrygować i się czasem do niego dobiera,ale to tyle.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas podobnie. Zabawek cały kontener, a i tak najlepiej jest jak się uda zwędzić coś z kuchni Smile I oczywiście jak jeszcze uda się poszperać w szafkach z płytami dvd to już pełnia szczęścia Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to tak jest, że jak dziecko ma za dużo zabawek, to się nimi nie bawi.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania&zosia



Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 135
Skąd: poi co Świder

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... czyli jednym słowem muszę do tego przywyknąć Wink co do łyzeczek i łyzek to zgadzam się w 100% zosia ostatnio ma szufladke i jak coś gotuje to ona w tej swojej szufladzie buszuje i zrzuca wszystko na ziemie. No nic więc teraz już jestem pocieszona że to całkiem naturalne Wink
_________________




między krzesłem a podłogą wszystko po staremu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej naturalne, ponad to dziecko w ten sposób uczy się poprzez obserwację. Stąd często zdziwienie rodziców, że dziecko umie posłużyć się telefonem, pilotem, czy łyżką, a ma ok.roku Very Happy Maksio mając 10-11 miesięcy pokazywał, że dzwoni i przykładał telefon do ucha i nawijał po swojemu Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania&zosia



Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 135
Skąd: poi co Świder

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojej tel. to narazie nowa rzecz którą chce wkładać do buzi Wink
_________________




między krzesłem a podłogą wszystko po staremu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 07, 2010 09:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Zabawki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group