Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wypoczynek bez dzieci ;))
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie czegoś na romantyczny weekend, to uważam, że powinniście zobaczyć sobie ten hotel starówka lublin.
To bardzo urokliwe miejsce i idealne na taki wypad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sie 12, 2016 08:35    Temat postu:

Powrót do góry
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to czy z rodziną i dziećmi czy samemu to i tak dla mnie najlepiej w Gdyni. Wyjechać kawałek ale odpocząć od obowiązków i szarej codzienności. A to miasto ma fajny klimat i swój urok. Dobrze działa chyba na każdego. A do tego jeszcze morze. Smile Cudownie. Nie ma nic lepszego. Ja wracam tam co roku i nigdy mi się nie znudzi. Nie ma to jak spacerki nad brzegiem morza. Musowo trzeba wybrać super hotelik do nocowania i będzie ekstra. Przyjemnie i miło będzie w Willi Mewa. Spokojne miejsce i ładne pokoiki. Jak chcecie obejrzeć zdjęcia hotelu to tutaj: http://www.willamewa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli uda się zostawić dzieci rodzicom to wyjeżdżamy z mężem do Indonezji! Wpadłam na taki blog: http://magicznaindonezja.pl/wayang-kulit/ i zobaczyłam, jaki ten kraj jest piękny. Muszę tam pojechać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duszyczka



Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałby się taki reset bez dzieciaków, oj przydałby się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja w tym roku jeszcze w listopadzie planuje wyjazd z mężem do Hiszpanii a dzieci zostaną z dziadkami. Dobrze że teście nawet sami nam zaproponowali taki wyjazd i poszukaliśmy trochę w necie ciekawych ofert i trafiliśmy na biuro podróży w Krakowie- http://iiimillenium.pl/ . Jeszcze nie wykupowałam nigdy wczasów w biurach podróży i może ktoś doradzi mi o co pytać, co dopilnowac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
green



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 35

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są takie wypady bez dzieci:)
Mi marzy się taki weekend z mężem, żebyśmy tylko sami we dwoje byli.
Wynajęlibyśmy wygodny apartament Sun&Snow i byłoby jak dawniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak nie wyobrażam sobie wyjazdu bez mojego dziecka. Co więcej, jakiś czas temu pomyślałam sobie, że warto byłoby w końcu wybrać się na Lubelszczyznę. Ciekawą ofertę znalazłam tam w Locomotiva. Ten tani hotel w Lublinie to przede wszystkim świetna baza wypadowa do zwiedzania miasta, a co więcej w okolicy nie brakuje atrakcji turystycznych, godnych zobaczenia Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Martita098



Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miała się wybrać gdzieś bez dzieci to raczej wybrałabym jakieś miejsce za granicą Smile Zdecydowanie chciałabym się trochę posmażyć gdzieś na plaży i odpocząć. Teraz wyjazdy zagraniczne stały się niezwykle proste dzięki biurom podróży i już wcale nie są takie kosztowne. Do tego potrzebny będzie tylko jeszcze tani parking w Balicach gdzie można zostawić samochód na czas wyjazdu bez obawy, że coś mu się stanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dimairin



Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bez dzieci to najlepiej w góry Smile
_________
https://www.b2net.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mama89



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że góry będą odpowiednim wyborem. Może Karkonosze? Ze swojej strony mogę polecić świetne noclegi w Rezydencji Lawednowe Wzgórze, tutaj znajdziecie szczegóły - http://rezydencjalawendowewzgorze.pl/ . Jestem wprost przekonana, że to miejsce spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz fajnego pomysłu na wyjazd to zobacz sobie ten hotel
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/ on jest idealny na wyjazdy całą rodziną, ale jeżeli chcecie jechać sami to jasne czemu nie:)
Macie tam spa basen i naprawdę możecie odpocząć od dzieci, problemów i pracy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lopezki



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam kilka dni wolnego, to wybieram się na wycieczki po Europie. Dzięki https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i-kiedy-najlepiej-jest-je-kupowac/ nie muszę wcześniej myśleć o wymianie pieniędzy. Z nimi przewalutowanie trwa zaledwie kilka minut. Zawsze mają atrakcyjny kurs, z którym można zyskać nawet 10% więcej. Ich pracownicy są dostępni dla klienta przez całą dobę. Zajmują się również kredytami w obcej walucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndziaL



Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu z mężem zafundowaliśmy sobie weekend na Zamku Janów Podlaski. Cudowna okolica i nowoczesne, dobrze wyposażone SPA, miła i dyskretna obsługa a także znakomite jedzenie! Wróciliśmy wypoczęci i bardzo zadowoleni;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie sobie wyskoczyć chociaż na weekend bez dzieci to zobaczcie sobie koniecznie, co do zaoferowania ma Pałac Domaniowski: https://palacdomaniowski.pl/. Dojazd z wielu miejsc w Polsce jest wygodny i szybki. Sam obiekt jest przepięknie wyremontowany. Na miejscu znajduje się też restauracja i SPA. Na pewno Wam się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uwielbiam obierać nietypowe kierunki na podróże. Kraje nasi wschodni sąsiedzi już są zwiedzeni, teraz chcę pojechać gdzieś dalej. W planach mam wyjazd do Iranu. Bardzo mi się ten kraj podoba, kilkoro znajomych było tam na służbowych wyjazdach i bardzo im się tam spodobało. Cena na szczęście też nie jest duża, bo nie jest to kierunek typowo wakacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 29, 2018 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group