Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabawki warte polecenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Zabawki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 22:56    Temat postu: Zabawki warte polecenia Odpowiedz z cytatem

Nr 1: uwielbianą przez M. zabawka jest kuchnia z piekarnikiem, garnkami etc. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że będzie się nią tak swietnie bawiła, nie mając jeszcze 2 lat
Nr 2: znikopis magnetyczny- bawi się nim codziennie, stawia stempelki, rysuje pisakiem
Reklama

Wysłany: Pon Gru 29, 2008 22:56    Temat postu:

Powrót do góry
Niferes

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasy znikopisu mój mały ma już za sobą, za to nie mija mu zabawa w gotowanie, pieczenie, majsterkowanie. Narzędziami (wiertarki, śrobokręty itp.) bawi się codziennie, tak jak kuchenką z piekarnikiem. W dalszym ciągu lubi zabawki grające typu stolik edukacyjny, czy lokomotywa. Uwielbia też odkurzacz i zestaw do sprzątania (obowiązkowo z mopem). Wszelkiego rodzaju pacynki i pluszaki.
Ale jeszcze mogę polecić puzzle piankowe. Zwłaszcza dla maluchów które przechodzą w etap "podłogowy". Łatwe w utrzymaniu czystości, miękkie. Fajne dla maluchów, które uczą się przewracania z brzuszka na plecki i odwrotnie, nie ma obaw, że zrobi sobie jakąć krzywdę.
Nasz mały do tej pory ma swój kącik z zabawkami wyłożony puzzlami, ma mięciutko i nie przebywa na zimnej podłodze (nie mamy dywanów).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dorzucę jeszcze jedną pozycje do listy ulubionych zabawek: klocki plastikowe (takie marketowe) - mozna z nich budować farmę, są zwierzątka i ludziki - M. jest zachwycona
Niferes

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodam jeszcze "samochodzik-jeździk" jest cały czas "ekspolatowany" odkąd Barti skończył roczek, a klocki te duże i te małe mają różne zastosowanie (czasami robią za telefon, innym razem za kuchenkę), mój malec ma bujną wyobraźnię Wink
Powrót do góry
pinkuneko

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieci bardzo lubią klocki typu puzzle z obrazkiem do ułożenia

nadruk Karczew
Powrót do góry
IgaKm

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli lubi bawić się domkiem dla lalek https://zaira.pl/pl/c/Domki-dla-lalek/257 to polecam. Sama pamiętam jak się bawiłam i bardzo fajnie to wspominam Smile Można jeszcze kupić domki drewniane dla lalek boo też są świetne. Więc do wyboru.
Powrót do góry
Czaruś

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja myślę, że warte polecenia są również zabawki lego. Znajdziecie takowe na https://www.klockidlaciebie.pl/ . Uważam, że dzieci bardzo lubią zabawy klockami lego, a w tym sklepie można znaleźć naprawdę bogatą ofertę takich właśnie zabawek.
Powrót do góry
Patra

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo tak u Nas też numerem jeden są klocki lego. Teraz takie roboty z lego bionicle z zawzięciem kolekcjonujemy Smile Syn po prostu w siódmym niebie jak nowy zestaw dostaje.
Powrót do góry
anettka

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klocki lego Smile Dużo ciekawych zestawów można znaleć tutaj: https://www.klockidlaciebie.pl/pol_m_LEGO-226.html Smile lego to nie tylko zabawa dla dzieci, ale także dla dorosłych!
Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno klocki lego to jedna z ulubionych zabawek każdego dziecka, chociaż moja córeczka dużo chętniej bawiła się takimi klasycznymi, drewnianymi klockami. Bądź co bądź, myślę sobie, że bardzo fajną opcją mogą okazać się także zabawki interaktywne . Bardzo duży ich wybór znajdziemy w Bawialni Foka Stara, przy czym są tam dostępne różne produkty również dla dużych dzieci, a także dla mam. Bez wątpienia warto odwiedzić to miejsce w sieci:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lobuziaczek

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Jak dla mojego Maksia, numer jeden to mata edukacyjna fisher price. :) Polecam, serio. Mały ją uwielbia, dużo się na niej dzieje, wydaje dźwięki, świeci itd. :) Fajny sposób, żeby połączyć zabawę z nauką. :)
Powrót do góry
nievo

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 05:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli interesuje was dobra zabawa i niska cena kulki magnetyczne są niezłą opcją!
Powrót do góry
kitti32

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych najmłodszych dzieciaczków najlepsze będą z pewnością zabawki sensoryczne. W sklepie Bawialnia Foka Stara mają dużo takich zabawek. Zresztą nie tylko takich. W oczy rzucił mi się np. wishbear , misiek, który szumi i pomaga dziecku spać spokojnie.
Powrót do góry
Tanka

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi czy Wasze dzieci bawią się pluszakami? Wiecie jak wybrać bezpieczne pluszowe zabawki ? Mój syn uwielbia przytulanki ale mam obawy, że te marketowe się będa strzępić i mały się zadławi "sierścią" misia. Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep Galeria Bukowski z Krakowa, w którym można kupić misie robione ręcznie. Sa one wykonane z atestowanych materiałów, bezpiecznych nawet dla najmłodszych dzieci. Zamówiłam takiego misia na Mikołaja. Już nie mogę się doczekać kiedy dotrze przesyłka.
Powrót do góry
kitti32

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio trafiłam przez przypadek na zabawki z tektury. O coś takiego http://mamaplus.pl/t/marka/tektoy. Nie miałam pojęcia, że coś takiego jest w sprzedaży. A bardzo fajne są. Jest dużo modeli, bardzo dokładnie zrobionych. Do tego wszystko jest bezpieczne i ekologiczne. Dziecku nie może znudzić się taka zabawka.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 11, 2017 12:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Zabawki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: