Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam telefonu dla siebie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 09:05    Temat postu: Szukam telefonu dla siebie Odpowiedz z cytatem

Jedyna na czym mi zależy to dobry aparat i bateria. Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie szukać i czego szukać? Budżet to około 1300zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 05, 2016 09:05    Temat postu:

Powrót do góry
Czaruś



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 66

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnia półka będzie najlepsza. Słuchaj, teraz z tego co widziałem na https://www.qpony.pl/emag-pl masz teraz -700zł na tej stronie na telefony, sprawdź co jest, ewentualnie przejść się do sklepów i "podotykaj" - będziesz wiedziała, który Ci najlepiej leży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dolora



Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 45

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To weź w takim razie huawei y6 https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/huawei-y6-ii-compact/HU-H-T330.phtml . On ma aparat 13Mpix z podwójnym flashem, a z przodu 5Mpix. Rzadko który telefon ma tak dobry aparat przedni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciusia



Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy w życiu bym nie wzięła telefonu w sieci, w której jestem. Człowiek przecież podwójnie za niego płaci - nie opłaca się.
_________________
Cera zanieczyszczona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banana



Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja akurat kupiłam swój telefon na raty http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml i ładuję go na kartę. Nie rozmawiam bardzo dużo, więc taka opcja mi w zupełności wystarcza. Mąż prowadzi biznes to siedzi ze słuchawką przy uchu przez całą dobę. Potrzebny mu był abonament. Oczywiście rachunki ma proporcjonalnie wyższe. Wybór karta-abonament zależy od tego ile się korzysta z opcji dzwonienia i danych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest tak wiele fajnych telefonów, że na pewno coś znajdziesz. Ja bardzo długo zastanawiałam się nad tym co kupić, ale w końcu znalazłam swój ideał.Teraz ważne jest tylko to by na koncie mieć środki do rozmowy. Doładowuję zawsze online bo to najlepsze rozwiązanie. Ja Wam polecam tą https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-njumobile stronę z doładowaniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blednik



Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A telefon to macie na karte czy abonament? Co jest wygodniejsze, doładowywanie telefonu np przez takie stronki https://www.doladujtelefon.pl/orange czy lepiej wziac umowe i miec abonament i raz w miesiacu oplacac fakture? Jaka opcje Wy wybraliscie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 200

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie problem z wyborem dla siebie telefonu to zajrzycie na ten artykuł https://www.bomi.pl/ranking-smartfonow-top-10-najlepszych-telefonow-komorkowych/. Ostatnio jak przeglądałam internet trafiłam na niego i jest tam ranking najlepszych modeli, ale i nie tylko... Znajdziecie tam przydatne informacje odnośnie specyfiki danego urządzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iga25



Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 96

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, w poszukiwaniu telefonów, pomagają strony takie jak na przykład mgsm , które opisują wszelkie specyfikacje sprzętu, a także zawierają opinie użytkowników, o designie albo o funkcjonalności. To dobry sposób na wybranie modelu dla siebie. Przydatna może być także strona oferująca akcesoria do telefonów, taka jak sklep Seltrade.pl . Nie warto kupować sprzętu, którego na przykład nie możemy zabezpieczyć etui , czy szkłem hartowanym. Wiadomo przecież, że telefony się niszczą, dlatego kupowanie sprzętu bez pokrowców to strata pieniędzy. Nie ufałabym też poleceniom Pań z salonów.. Wciskają telefony, które nie schodzą na ogół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larisa



Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze telefony aktualnie robi Huawei
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne telefony są dzisiaj w sklepach. Można już za niewielkie pieniądze kupić coś fajnego. Jakie podobają się wam najbardziej? Macie jakieś ulubione marki? Wiem, że Max Com też ma telefony. Patrzycie na takie modele od mniej znanych producentów? Jaki musi być wasz wymarzony telefon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tez szukam ale takiego pancernego bym szybko go nie popsuła Very Happy ostatnio stłukłam szybkę w nowym smartfonie. I muszę zanieść do serwisu gdzie mi wymienią. Póki co znalazłam jeden serwis https://gadgetserwis.pl/serwis/ gdzie jest krótki czas naprawy i niskie koszta. Ktoś może korzystał z ich usług ? Bo bez telefonu teraz to jak bez ręki ehh...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrymi markami wedle moich spełnionych oczekiwań, są znane wszystkim produkty Samsunga i Sony. Te dwie marki znam i powiem szczerze że mi się spisywały. Żaden telefon nie miał dla mnie jednak wystarczającej pamięci, ponieważ uwielbiam robienie zdjęć, dlatego często muszę dokupować takie karty pamięci https://seltrade.pl/karty-pamieci-nosniki-danych-pamieci-flash-czytniki-kart-pamieci , żeby mieć wszystko blisko siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gibka



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki telefon wam sie marzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już znajdziesz odpowiedni model telefonu to na pewno przyda Ci się też etui na iphone 6. Taki etui świetnie chroni telefon przed upadkami i zarysowaniami. Jestem pewna, że Ci się przyda i będziesz z niego zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 07, 2018 08:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group