Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wesele
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 13:15    Temat postu: wesele Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiejś sprawdzonej sali w Krakowie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 14, 2016 13:15    Temat postu:

Powrót do góry
Czaruś



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Mogę Ci polecić super restaurację, w której ostatnio bawiła się moja znajoma: http://www.uziyada.krakow.pl/pl/klienci_indywidualni/wesela/. Wesele udało się w 100% - pyszne jedzenie oraz ładny, świeży wystrój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitti32



Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 90

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz młode pary często decydują się zrobić wesele w oddalonym mieście - jeśli tylko znajdą ładną lokalizację. Popatrz na przykład na Pałac Domaniowski. Cudowne miejsce na organizację ślubu i wesela. No i wykonanie sesji zdjęciowej, bo plenery i wnętrza piękne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana, że w okolicy Krakowa znajdziemy całe mnóstwo sal weselnych. Przy czym na pewno poza znalezieniem odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, warto zatroszczyć się także o atrakcje dla gości. Mogą to być takie pokazy sztucznych ogni https://www.pirosklep.pl/36-pokaz-sztucznych-ogni-na-weselu , bądź też show o innym charakterze. Według mnie świetnie uświetnią one tak wyjątkowy dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MaryAnn84



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór sali weselnej nie należy do najłatwiejszych. Trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak jej wielkość, położenie, jakość i ilość jedzenia a także przede wszystkim cena. Na pewno trzeba pojeździć po kilku i je pooglądać przed podjęciem wyboru. Potem musicie też obmyślić jak tą salę udekorować i jakie upominki dla gości przygotować (https://happenings.pl/dla-gosci). Wszystko musi być ze sobą spójne i tworzyć jedną całość, żeby nie powstał chaos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka015



Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, ale sama urządzając przyjęcie weselne w zasadzie wyłącznie z pomocą rodziny i tak moim zdaniem dobrze sobie poradziłam. Oczywiście poza wyborem sali, nie można zapominać o zatrudnieniu takich specjalistów jak kamerzysta ślubny kraków, który odpowiednio uwieczni najważniejszy dzień naszego życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Dziewczyny a gdzie kupie bardzo ładne, nowoczesne zaproszenia na ślub ? Na początku miałam ambitny plan sama zrobić nasze zaproszenia ślubne, ale z nadmiaru innych obowiązków skończyło się tylko na planach Smile Nie mamy zbytnio czasu na takie zajęcie więc chcemy kupić. Koleżanka zaproponowała mi bym zobaczyła zaproszenia tutaj- http://www.extrema.com.pl/192,kolekcja-gold-art.html . Zamawiał już ktoś tutaj ? Bo ciężko się na prawdę zdecydować.

Ostatnio zmieniony przez terenia dnia Pon Gru 04, 2017 11:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jesien



Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie coś małego? Takiego na przyjęcie weselne?
_________________
Opinie antropologów sądowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór sal i innych lokali lokali zajmujących się prowadzeniem imprez weselnych można znaleźć na http://www.lokale-wesele.pl/. Mają tam bazę danych organizatorów z całej Polski, wiec na pewno znajdziesz coś dla Siebie. Poza tym Kraków to wielkie miasto,zatem sal też pewnie będzie dużo. Super jest to, że podejmują tam również sporo innych tematów odnośnie wesela, takich jak fotograf, kamerzysta, samochody, muzyka itp. Warto zaglądnąć i zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam żadnej konkretnej sali w Krakowie, czy w okolicach, ale gdybyś szukała kamerzysty z tych stron, to polecam zajrzeć Tobie na stronę http://www.filmy-wesele.pl/Krak%C3%B3w,miasto,videofilmowanie.html. Skarbnica filmowców Smile Na pewno kogoś znajdziesz interesującego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otta



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 107

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już jesteśmy przy organizacji uroczystości ślubu i wesela, to pozwolę sobie zapytać o bukiet ślubny. Z jakich kwiatów najlepiej Waszym zdaniem go wykonać? Czytałam ostatnio na http://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubny-z-piwonii/ , że dobrze sprawdzają się tutaj piwonie. W artykule sa też przykładowe zdjęcia, które, muszę przyznać, bardzo przypadły mi do gustu. A Wam jak się podobają takie bukiety z piwonii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martita098



Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro szukasz czegoś w Krakowie to polecam od razu powiem,
że warty polecenia jest ten kamerzysta weselny kraków. Reportaż filmowy ze ślubu jest bardzo ważny bo pozostaje pamiątką na całe życie. Warto, żeby nakręcił go profesjonalista, który zna się na rzeczy. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że film będzie zawierał wszystkie najważniejsze momenty z ceremonii ślubnej oraz wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie pod uwagę fakt, że teraz coraz więcej osób decyduje sie na wesela plenerowe w takich miejscach jak hale namiotowe dascompany. Mi się ta moda bardzo podoba, bo na takiej imprezie jest totalnie inna atmosfera, niż na zwykłym weselu. Wystarczy zajrzeć do https://dascompany.com i przekonać się, dlaczego to korzystna rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak szukasz jakiejś sali to od razu dogrywaj wszystkie inne elementy z tym związane. Katering, wystrój, nawet wynajem fotobudki musisz mieć wcześniej załatwiony, by nie było zdziwienia, że terminów wolnych nie mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś ma do polecenia fotografa z Krakowa lub okolic? Na stronie fotografia-slubna.pl znalazłam kilku, których zdjęcia mi się bardzo podobają, ale bardzo ciężko podjąć decyzję. Swoją drogą, to polecam ten portal, to wielkie ułatwienie dla par szukających fotografa na ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 26, 2018 15:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group