Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomysly na oszczędzania
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Ważne informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka



Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 12

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 13:22    Temat postu: pomysly na oszczędzania Odpowiedz z cytatem

Zakładam wątek i proszę was o ciekawe pomysły na oszczędzanie. Zacznę jako pierwsza. U mnie strzałem w dziesiątkę były przemyślany wybór polisy na ubezpieczenie mieszkania Kraków. Nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałam, tylko podpisywałam z agentem umowę podsuniętą pod nos. Teraz skorzystałam z takiej firmy: http://fides-kancelaria.pl/ubezpieczenia-czyli-jak-nie-byc-polakiem-madrym-po-szkodzie W jednym miejscu maja oferty różnych firm i są w stanie coś ciekawego dobrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 29, 2015 13:22    Temat postu:

Powrót do góry
ryszard43



Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem takiej możliwości nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
clowek



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: meble kuchenne wanzbig

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż ma oszczędzanie z ubezpieczeniem mieszkania? Przecież ubezpieczenie to podstawa.

- - -
Zapraszam do zapoznania się z ofertą: meble włoskie warszawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kitti32



Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 90

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można szukać potrzebnych nam artykułów w sklepach online. Tam jest zazwyczaj dużo taniej. Nawet tego typu https://www.promyk-meble.pl/?pl_komplety-wypoczynkowe,37 meble można kupić w lepszej cenie niż stacjonarnie. No i częściej w sklepach online na ciekawe promocje można trafić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
green



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 35

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można oszczędzać nawet na codziennych zakupach.
przeglądacie gazetki promocyjne? Ja od jakiegoś czasu robię to regularnie.
Na moją skrzynkę pocztową przychodzi mi między innymi gazetka z Lidla
https://www.gazetkonosz.pl/lidl/
Można sporo zaoszczędzić robiąc zaplanowane zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laura458



Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 11:00    Temat postu: Traveling usa Odpowiedz z cytatem

Ako mam zistit prosim vas ci aj male dieta do 3 rokov potrebuje povolenie https://estavisa.sk/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nievo



Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 05:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można, da się, jeśli liczy się dla was cena tanie meble kuchenne nawet się znajdą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mnóstwo sposobów na oszczędzanie, trzeba się tylko zmobilizować. Ja od niedawna jestem bez pracy i zgłębiam temat. W internecie jest mnóstwo ciekawych porad jak oszczędzać. Tutaj np. jest świetny artykuł na ten temat: http://www.echos.pl/5-nawykow-ktore-utrudniaja-oszczedzanie/ . Okazuje się, że mam wszystkie złe nawyki utrudniające oszczędzanie. Teraz to musi się zmienić, bo nie wiadomo kiedy znajdę nową pracę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 201

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się jest mnóstwo sposobów na to, żeby zaoszczędzić. Przeczytajcie sobie chociażby na ten artykuł http://www.komech.pl/jak-oszczedzac-na-rachunkach-tansze-oplaty-za-prad-gaz-i-wode/ jest tam wiele wskazówek. Dzięki niemu rachunek za prąd płacę o wiele niższy i za wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Wszystko zależy od tego, by obrać odpowiednią perspektywę. Jeśli otworzycie się na sklepy internetowe, to będziecie w stanie robić o wiele bardziej korzystne zakupy. Wiem to po sobie i każdemu mogę to polecić. Bardzo pomocny jest też tani kurier gls, dzięki któremu zakupy są jeszcze przyjemniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sklep internetowy i jeśli mam możliwość na oszczędzanie to wykorzystuję to. Dlatego też zwracam uwagę na tanią firmę kurierską która dostarczy paczki do klientów. Po długich poszukiwaniach podjełam decyzję że będę korzystać z usług firmy DPD gdzie mam możliwość śledzenia na ich stronie DPD status paczki . Ceny bardzo atrakcyjne. Najczęściej już na drugi dzień przesyłka jest u odbiorcy a to bardzo ważne a nie dla wszystkich firm kurierskich takie oczywiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sywlester44



Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo jest teraz pomysłów na oszczędzanie.

________________________________________
miejsce dobrej terapii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jola123



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 65

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

terenia napisał:
Ja mam sklep internetowy i jeśli mam możliwość na oszczędzanie to wykorzystuję to. Dlatego też zwracam uwagę na tanią firmę kurierską która dostarczy paczki do klientów.

Ja, gdy czasami muszę wysłać wystawioną na jakiejś aukcji rzecz to zawsze korzystam z https://www.sendit.pl/ , wydaję mi się, ze mają tu najlepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Otta



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 107

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwięcej to chyba można zaoszczędzić na rachunkach.. Czasami jednak, żeby zaoszczędzić, trzeba najpierw co nieco zainwestować. Wiecie na przykład, że Splitowa pompa ciepła powietrze-woda Bosch Compress 3000 AWS pozwala zaoszczędzić wiele energii? Samo urządzenie trochę kosztuje, jednak jest to inwestycja, która się zwraca po jakimś czasie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czuprynek



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 21

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz modniejsze staja się teraz alternatywne źródła energii, jak panele słoneczne i fotowoltaiczne, dzięki którym można zaoszczędzić na wydatkach na ogrzewanie wody albo na energię. Wczytuję się własnie w te tematy https://dziennikzachodni.pl/instalacja-fotowoltaiczna-dla-domu-jednorodzinnego/ar/13498883 Fotowoltaika powinna chyba zrobić karierę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 16, 2018 23:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Ważne informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group