Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co do picia...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Gotowanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szarlottka

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż u nas jeszcze kawka z mamusia da radę Smile Ja kawusia, młody inkę, Maksio patrzy Wink Jak nic niebawem do nas dołączy Laughing Laughing Laughing

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 18:06    Temat postu:

Powrót do góry
mirabelka10

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarlottka napisał:
Chociaż u nas jeszcze kawka z mamusia da radę Smile Ja kawusia, młody inkę, Maksio patrzy Wink Jak nic niebawem do nas dołączy Laughing Laughing Laughing

u nas kawka codziennie grana Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NiePlaczEfka

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 05:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się od początku daje wodę, a nie soczki, to raczej dziecko nie będzie mieć problemu z tym, żeby ją pić. My całą rodziną pijemy wodę żywiec zdrój i zasadniczo nic innego w domu do picia nie ma, więc żadne soki, żadne napoje ani nic nie wchodzi w grę.
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze starałam się kupować soki najlepszej jakości, ale doszłam do wniosku że to nie to samo co soki robione w domu. Dlatego postanowiłam kupić wolnoobrotową wyciskarkę Muke . Kupując wyciskarkę wiem, że będę piła pełnowartościowy sok. Bo mało kto wie ale soki z sokowirówki nie są aż tak zdrowe. Tam urządzenie mieli owoce a tu typowo wyciska z nich sok, dlatego jest zdrowszy. Wyciskarka jest prosta w obsłudze i zajmuje mało miejsca w kuchni.
Powrót do góry
Otta

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas najczęściej pije się wodę, ale nie taką butelkowaną, tylko filtrowaną. Jakiś czas temu zakupiliśmy specjalny dzbanek filtrujący na https://strefafiltrow.pl/ i muszę przyznać, że to nie tylko bardzo ekonomiczne, ale również bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie musimy już biegać do sklepu po wodę w butelkach Smile Takie dzbanki filtrujące usuwają z wody chlor oraz cząsteczki metali ciężkich, więc nie ma się czego obawiać Wink Taka woda jest zdrowa i pyszna, zwłaszcza z dodatkiem soku z cytryny Wink Wodę z dzbanka wlewamy również do czajnika, dzięki czemu nie mamy już problemu z osadzającym się kamieniem Smile
Powrót do góry
kitti32

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej sięgam po herbaty ziołowe i owocowe. To dobry zastępnik dla napojów gazowanych albo słodzonych. Dobra jest np. https://www.herbapol.com.pl/produkt/dzika-roza dzika róża albo mięta. Cały rok można pić.
Powrót do góry
juju

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja mam bardzo dobrą wodę w kranie, warszawska kranówka jest jedną z najlepszych w Polsce i pewnie w Europie ale wiem że sporo osób ma problemy z dostępem do dobrej wody więc takie dzbanki o jakich pisze Otta mają rację bytu
Powrót do góry
martha

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo ćwiczę więc powinnam wypijać 2l minimum wody wysokozmineralizowanej, czytałam nawet o tym w necie https://www.darnatury.pl/blog/article/czym-sie-charakteryzuje-woda-wysokomineralizowana że to bardzo ważne jeśli uprawia się jakąkolwiek aktywność fizyczną bo to uzupełnia mikroelementy utracone wraz z potem
Powrót do góry
piwonia

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zazwyczaj herbatka albo po prostu woda, ale kawa też czasem pójdzie w ruch
Powrót do góry
pociesznamama

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jak woda niegazowana z cytryną i miodem - dawka energii zapewniona! Ewentualnie koktajle z warzyw albo owoców. Doradzam do nich dodawać wodę mineralną dla lepszego smaku i oczywiście wzbogacenia napoju o takie jeszcze pierwiastki jak magnez i wapń. Idealna jest Piwniczanka ze względu na odpowiedni skład. Oj, pijemy tej wody dużo i to nie tylko przez upały, ale też przez trwającą Loterię z okazji jubileuszu Piwniczanki. Ależ nas wciąga mówię wam. Zresztą sami sprawdźcie na https://50lat.piwniczanka.pl/
Powrót do góry
mammamia

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

herbatka z miodkiem i cytrynką Very Happy
Reklama

Wysłany: Pon Sie 06, 2018 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Gotowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: