Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Monochromatyczny salon?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
firletka



Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 16:21    Temat postu: Monochromatyczny salon? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Od jakiegoś czasu zbieraliśmy się do remontu salonu. Trzeba było zrobić tam generalny remont i chcieliśmy ze wszystkim zdążyć przed zimą 2015. W zasadzie teraz jest już "z górki", zostały nam drobiazgi jak na przykład położenie płytek i ogrzewania podłogowego czy malowanie. Szukamy obecnie ekipy i zastanawiamy się jakie płytki wybrać do salonu. Ja jestem raczej fanka ciepłych barw, lubię jak pomieszczenia są jasne i przytulne, chętnie w salonie zobaczyłabym np. taka podłogę Cada -> http://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/plytki_salonowe/cada. Mój facet ma nieco inny gust. Lubi minimalizm, raczej chłodne barwy, a salon widzi w odcieniach grafitu i dotyczy to właśnie płytek. Troszkę nie możemy się dogadać i nie wiem czy ustąpić, a później czuć się kiepsko w tym wnętrzu? Z drugiej strony to wspólne mieszkanie więc on też ma prawo na swoje opinie i żeby je brać pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 16:21    Temat postu:

Powrót do góry
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem na etapie remontu mieszkania, a dokładnie to wybieram dodatki, sprzęty i płytki do kuchni i łazienki. W sumie to jeszcze chciałabym znaleźć w pobliżu naszego mieszkania takie projekty łazienek 3d. Słyszałam, że warto taki projekt wykonać przed remontem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomek42



Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zatrudnij jakiegoś architekta wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaneta1



Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpinam sie do tematu gdyz szukam jakichs inspiracji jesli chodzi o wykonczenie salonu. Co bedzie wg Was przyszlosciowe? Wiadomo, wole doplacic troche wiecej do wykonczenia ale miec juz spokoj na dlugie lata. U znajomych widzialam zazwyczaj na scianach roznego rodzaju tynki dekoracyjne, jak i kamien ozdobny oczywiscie tylko w niektorych miejscach. Zastanawiam sie teraz co jeszcze mozna by dodac w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu. Szperajac po sieci udalo mi sie natrafic na cos takiego https://sklep.paradyz.com/druk-na-szkle Widzieliscie moze takie cudo na zywo? Napiszcie czy warto wg Was strzelic sobie cos takiego na scianie w salonie, albo poradzcie co zrobic innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dolora



Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 45

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz te monochromatyczne, skandynawskie wnętrza są bardzo modne http://domifikacje.pl/porady/styl-skandynawski-w-nowoczesnym-wydaniu-najnowsze-inspiracje/ . Ja dopiero się oswajam z tym stylem. Mieszkanie urządzone mam w klimacie PRL, a to zupełnie inna bajka. Ale rzeczywiście bardziej do mnie przemawia biel i czystość wnętrza nowoczesnego. Muszę się w końcu za remont wziąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitti32



Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 90

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie? Ja takie wnętrza lubię najbardziej. Sama mam w podobnym stylu. Dobrze jest dobrać do tego odpowiednie meble - tutaj w Promark Meble można coś znaleźć. Rzuć okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jusia21



Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają takie minimalistyczne, chłodne wnętrza. Oczywiście jest to kwestia gustu.
_________________
Lubicie sneakers buty? Gdzie kupujecie? Znacie dobre sklepy z takim obuwiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że w trakcie remontu mieszkania cenne wskazówki są zawsze na wagę złota. W związku z czym sam często szukam różnego rodzaju porad, jak i inspiracji w sieci. Zdecydowanie jednym z moich ulubionych miejsc jest blog Decorto https://www.decorto.pl/blog/6-sposobow-na-urzadzenie-funkcjonalnej-kuchni/ i na pewno warto tam zajrzesz, szczególnie jeżeli chcemy cieszyć się klimatycznym, a zarazem wygodnym mieszkaniem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiego salonu świetnie będzie pasował taki narożnik https://www.meblosklep24.pl/pl/c/Narozniki-do-salonu/65 To idealny mebel do dużego nowoczesnego salonu. Nie jest on drogi i ta firma dowozi meble do klienta. Pomogą także w wyborze odpowiedniego modelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamara



Dołączył: 15 Gru 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój pomysł wygląda interesująco, chyba muszę podpytać o coś takiego swoją architekt wnętrz. Zastanawiam się jakie lampy pokojowe dobrać do takiej aranżacji. Z tego, co wdziałam można teraz znaleźć wiele ciekawych, nowoczesnych rozwiązań.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dolora



Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 45

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam monochromatyczną łazienkę i bardzo mi się podoba ten styl. Podłoga jest czarna w kaflach, a ściany na przemian wymalowane na szary i biały kolor duluxem easycare. Gdzieniegdzie można znaleźć jakiś mocniejszy czerwony akcent ale to wszystko. I wcale pomieszczenie nie jest chłodne w odbiorze, raczej je odbieram jako szykowne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrza aranżowane w nowoczesnym stylu są bardzo popularne. Wielu z nas decyduje się na urządzenie salonu czy też sypialni w takiej właśnie, minimalistycznej formie. Aby pomieszczenie mogło faktycznie prezentować się nowocześnie, prócz wyboru odpowiednich kolorów, należy przede wszystkim wybrać odpowiednie meble. Ja jestem na etapie urządzania salonu zwracam uwagę na wszystkie szczegóły. Już nawet znalazłam stronę z meblami które spełniają moje oczekiwania http://www.forte.com.pl/pl#first ale jeszcze nie zdecydowałam się które wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martita098



Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy dość podobny problem, bo mojemu facetowi najbardziej podobają się wnętrza w stylu skandynawskim, podczas gdy ja lubię coś bardziej ekstrawaganckiego jak to - https://artstylmeble.pl/product-pol-4210-Ekskluzywne-krzeslo-Adele-Light.html. Nie lubię zimnych i pustych wnętrz. Nie czuję się w nich zbyt komfortowo. Za to przy takich przytulnych wnętrzach czuję się naprawdę odprężająco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otta



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 107

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W salonie tak naprawdę spędza się większość dnia, dlatego tak ważna jest jego odpowiednia aranżacja. Orientujecie się może, gdzie można kupić jakieś ładne, oryginalne narożniki do salonu? zdecydowaliśmy się właśnie, że sofę zastąpimy narożnikiem, ponieważ tak naprawdę narożnik jest bardziej funkcjonalnym meblem, poza tym według mnie prezentuje się również bardziej stylowo. Znacie jakieś sklepy oferujące fajne narożniki do salonu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirianda



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 15

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami to wystarczy jeden ciekawszy dodatek, oczywiście bardzo charakterystyczny, żeby odmienić salon i praktycznie każde wnętrze. U mnie było to dywan od https://carpetforyou.pl Całkowicie w innym kolorze. Świetnie wpasował się w cały klimat domu, no i dodał coś od siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 10, 2018 13:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group