Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

medycyna estetyczna
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina11



Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 09:20    Temat postu: medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny,
jeżeli chcecie skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej to polecam świetną klinikę ClincaNova, ostatnio korzystałam tam z zabiegu toksyny botulinowej ,,botoks" . Zabieg przeprowadzony w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach, a dzięki toksynie botulinowej moje zmarszczki się spłyciły i znikneły. ClincaNova to najlepsza klinika, którą z całą odpowiedzialnością mogę polecić, głównie usługi Pani Joanny (tak się nazywa Pani która prowadzi klinikę). Tutaj możecie poznać całą ofertę kliniki http://www.clinicanova.pl/oferta/
POLECAM Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 21, 2018 09:20    Temat postu:

Powrót do góry
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele na prawdę fajnych zabiegów medycyny estetycznej. Uważam, że Warto z nich korzystać by poprawić troszkę swój wygląd lub usunąć małe mankamenty urodowe Smile Jeżeli nie wiecie na jaki gabinet postawić to ja zdecydowanie polecam Wam ten http://www.profeelmed.pl/ bo ma sporo pozytywnych opinii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie że części zabiegów można uniknąć? Chodzi przede wszystkim o blizny. O możliwościach walki z nimi można poczytać chociażby na http://wszystkoobliznach.pl/. Są tam opisane całkiem ciekawe plastry, które doskonale radzą sobie z bliznami, zarówno tymi po cesarce jak i różnego rodzaju zabiegach chirurgicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 201

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to najważniejsze jest w tej branży, żeby kupować produkty oraz urządzenia wysokiej klasy. Które nie tylko przyniosą oczekiwane efekty podczas zabiegów, ale również będą one bezpieczne. Dlatego dla tych co planują założyć swój gabinet zachęcam do zapoznania się z ofertami na stronie www.cosmed24.pl. Macie tam wszystko co przydatne w medycynie estetycznej od sprzętu po produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Jeśli mówimy o zabiegach, które ingerują w nasz organizm, to wszystko musi odbyć się w należyty sposób. Właśnie dlatego Klinika Krajewski to bardzo dobre miejsce, jeśli chodzi o takie usługi. Fajnie widać to na przykładzie http://estivance.pl/zabiegi/leczenie-blizn/ Pamiętajcie, że nie ma sensu ryzykować, skoro mogą zająć się Wami profesjonaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martha



Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 75

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna to również skuteczne nieinwazyjne metody, takie jakie proponują specjaliści z kliniki http://artederm.pl/ , są tam zabiegi np. needle shaping gdzie bez wstrzykiwania obcej substancji do skóry uzyskuje się efekt jak przy botoksie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinkowadziewczyna



Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nicc do med.estetycznej Smile Jak kogoś stać i nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych to jak najbardziej Smile Stiwerdziłam że muszę usunąć przebarwienia słoneczne jakich się nabawiłam po częstym korzystaniu z solarium za dawnych czasów. Mnie koleżanka poleciła klinikę http://bienkowscyclinic.pl/, a lekarz zaproponował mi zabieg laserem Pico GENESIS by Enlighten Triplex. Wystarczył dosłownie jeden zabieg, bo jednak się okazało że nie było takźle. Smile Szybko, bez bolu i żadnych powikłań. Smile polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie gabinet medycyny estetycznej łódź. Pracuje tam wielu świetnych specjalistów, którzy chętnie doradzą w każdej sytuacji. Myślę, że będziecie zadowoleni z ich bogatej oferty najróżniejszych zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stairs



Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 35

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja raczej skupiałam sie na warszawskich klinikach, bo z otwocka raz że bliżej a dwa to sporo pozytywnych opinii widzialam. Znajoma zreszta tez korzysta z pomocy Doktora Konrada Lewandowskiego wiec na pierwsza wizyte pojechalysmy razem. Robiłam botoks tą techniką azzalure http://drkonradlewandowski.pl/azzalure-botoks/ Zalezalo mi na jak najbardziej naturalnej metodzie wygladzenia zmarszczek Doktor w sumie od razu zaproponował toksyne botulinową jako wlasnie te naturalna substancje której skora w pewnym wieku wrecz sie domaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli prowadzicie swój salon lub klinikę to może Wam się przydać strona hurtowni, z której my zamawiamy. Ogromnym plusem jest asortyment, można u nich kupić niemalże wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że w dzisiejszych czasach mamy możliwość korzystania z medycyny estetycznej.
To naprawdę dużo zmienia, bo łatwiej jest osiągnąć wymarzony wygląd.
Jeżeli też chcesz skorzystać z zabiegów to możesz sobie zerknąć tutaj http://www.medestetic.com.pl/
To bardzo dobry gabinet i masz tam doskonałych specjalistów, którzy na pewno pomogą Ci dobrać zabieg odpowiedni dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piwonia



Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 34

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninjaa



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 23

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Zabiegi medycyny estetycznej także Smile Oczywiście jak do wszystkiego, do tego też należy podchodzić z umiarem. Ja chodzę regularnie do wrocławskiego salonu COCO-TIME np na zabiegi z użyciem lasera CO2. Polecam bo efekty są widoczne już po kilku zabiegach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tanka



Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sadzicie o medycynie estetyczntej, jezeli chodzi o zeby? Czy to takze jest cos, co Wam niezbyt pasuje? Przeciez np wybielanie zębów kraków to dobra opcja - nie tylko na poprawienie swojego wygladu, ale takze i swojego samopoczucia. W domu, dostepnymi srodkami - czyli jakimis pastami, nie jestesmy w stanie sami nigdy tak wybielic sobie zebow, jak zrobi to profesjonalny stomatolog, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 06:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz na prawdę dobrego kremu na naturalnych składnikach przeciwzmarszczkowy to może wypróbuj krem liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. Ważne też jest by także systematycznie nawilżać twarz. Te kremy dobrze nawilżają i poprawia wygląd skóry, jest bardzo delikatny a zarazem skuteczny. Nie kosztuje też mocno dużo i wydajny jest. Warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 13, 2018 06:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group