Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożyczka na wakacje ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esia

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 17:38    Temat postu: Pożyczka na wakacje ? Odpowiedz z cytatem

Co mam robić. Zaklepałam sobie domek na mazurach od soboty a wypłata dopiero za tydzień. Czy powinnam wziąć pożyczkę , czy pojechać trzy dni później. Zadzwoniłam do nich a oni mówią, że miałam wpłacić im zaliczkę, no i klops. Wpłać, albo rezygnuj. To chyba częsty problem. Najgorzej że bank w którym dostaję przelewy z wypłatą każe mi czekać na decyzję kilka dni. Ech chyba pozostanie mi pożyczka w http://www.okmoney.pl/ . W sumie jak liczy się czas to można liczyć tylko na nich. W sumie 10 minut i po kłopotach! Aż babka z mazur zadzwoniła mówiąc że już widzi pieniądze na koncie i mnie przeprasza. Mam nadzieję, że chociaż będzie pogoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 21, 2014 17:38    Temat postu:

Powrót do góry
Misiak

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale ja jakoś nie jestem zwolenniczką pożyczania pieniędzy na wakacje. Wychodzę z założenia, że lepiej odkładać cały rok i na spokojnie sobie w lipcu czy sierpniu wyjechać. Mi w zeszłym roku udało się sporą kwotę odłożyć i w tym też nadal odkładam więc szukam od razu obóz młodzieżowy dla mojej pociechy Smile A ja gdzieś też pojadę z mężem Smile
Powrót do góry
mania

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny nie dajcie się złapać na te pożyczki.
Powrót do góry
jola123

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto decydować się na szybkie pożyczki, gdyż zazwyczaj są one wysoko oprocentowane i najzwyczajniej nieopłacalne. Zamiast nich warto zdecydować się na pożyczkę prywatną. Żeby ją otrzymać, niezbędna jest aplikacja o pożyczkę, którą można złożyć na CONCASH.pl (serwis pełni funkcję pośrednika pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami).
Powrót do góry
henia

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie są niestety fajne sytuacje, kiedy trzeba już przelać pieniądze, zapłacić za coś, a na koncie okrąglutkie zero. Sama kiedyś w takim przypadku skorzystałam z pożyczki https://kokos.pl/pozyczka-na-dowod. Nie powiem, żeby to było najlepsze rozwiązanie, ale jedyne, które w tamtym momencie przyszło mi do głowy. Na szczęście wszystko udało mi się spłacić w terminie. Myślę, że w kryzysowych sytuacjach, można korzystać z takich pomocy. Byle odpowiedzialnie i z głową.
Powrót do góry
SewerynaG

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zaciągnąłem pożyczkę na weekend w Halopożyczka. Doskonałe warunki i pozytywne opinie na temat pracy firmy, można przeczytać tutaj. Pierwsza pożyczka jest również darmowa do 30 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Otta

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami taka pożyczka na wakacje może być jedynym rozwiązaniem, kiedy na przykład pojawiła się świetna oferta last minute, a my nie mamy wystarczającej ilości środków na koncie. Czytałam ostatnio o takich pożyczkach bez zaświadczeń na https://faraon24.pl/opinie/bez-zaswiadczen/. Według mnie nie ma się czego obawiać, jeśli dokładnie przeczytamy wszystkie warunki, to na pewno nic nas nie zaskoczy Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: