Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki na dobranoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie z Centrum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kala90

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 15:41    Temat postu: Kosmetyki na dobranoc Odpowiedz z cytatem

Moja córka ma niewielkie problemy z zaśnieciem dlatego zastanawiam się co powinnam stosować by łatwiej jej się zasypiało. Jestem teraz już tak zdesperowana, że zastanawiam sie nad zastosowaniem takich https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/johnson-s-na-dobranoc kosmetyków do kąpieli i po kąpieli. Pachną bardzo ładnie i może w jakiś sposób udało by mi się ją wyciszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 15, 2018 15:41    Temat postu:

Powrót do góry
mr_me

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana, kiedyś czytałam artykuł dotyczący tego jak istotne dla skóry jest używanie kosmetyków na noc, ale to dotyczyło dorosłych kobiet. Być może są jakieś kosmetyki na bazie ziół, które działało by na maluszka uspokajająco ale ja na ten temat nic nie słyszałam
Powrót do góry
Dżej89

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wiecie, gdzie dostanę bezpieczne kosmetyki, takie pozbawione chemii- w pełni naturalne? Dokładnie to chciałam sobie kupić krem dobrze nawilżający cerę. Wpadłam na sklep indyjski https://www.himalayaherbs.pl/ i nawet mają tam szeroki wybór w asortymencie. Produkty wydają się być dobrej jakości i nawet nie są drogie, ale czy aby skuteczne? Co myślicie o tej firmie? Może ktoś z was już robił tam zakupy?
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie skazuj dziecka na taką chemię jaką ma w swoim składzie Johnson. Wiele czytałam o tej firmie i moim zdaniem nie powinna robić kosmetyków dla dzieci, ja miałam wiecznie uczulenie po oliwce. Osobiście polecam w pełni naturalne i przeze mnie sprawdzone kosmetyki marki Calluna Medica. Nie sądziłam, że skład kremu może być tak krótki i skuteczny.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2018 06:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie z Centrum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: