Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny biznes?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżej89

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:37    Temat postu: Własny biznes? Odpowiedz z cytatem

Hejka moi drodzy,
stało się otwarłam swój sklep internetowy z czego jest bardzo dumna, tylko w tym natłoku zapomniałam o jednej kwestii... Sposobie płatności... Dlatego szybko szukałam teraz dobrego kanału płatniczego i znalazłam coś takiego https://www.cashbill.pl/platnosci/przelewy-tradycyjne . Co myślicie o tej opcji? Ciekawą dla mnie jest również forma płatności smsem premium...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:37    Temat postu:

Powrót do góry
henia

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie płatności z pewnością są niezbędne. Jednak mimo wszystko potrzebujesz kasy fiskalnej, żeby wystawiać paragony, które są podstawą do reklamacji towaru. Polecam kasy fiskalne - intermarket.com.pl. W tym sklepie znajdziesz takie urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania i odpowie na potrzeby.
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy pomagam prowadzić rodzinną firmę mojemu tacie, zaczęłam wprowadzać różne innowacje. W końcu trzeba było unowocześnić nasze przedsiębiorstwo. Właśnie planuję wdrożenie oprogramowania do naszych komputerów, które jeszcze bardziej usprawni funkcjonowanie produkcji. Zastanawiałam się nad systemem z tej strony https://erpnav.pl/ . Firma ma bardzo dobre opinie, wiec chyba się z nimi skontaktuję w tej sprawie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2018 12:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: