Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakładanie spółki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 13:04    Temat postu: Zakładanie spółki Odpowiedz z cytatem

Czy rejestracja spółki jest trudna? Jak długo trwa? A może warto skorzystać z oferty http://spolka.org/rejestracja-spolek/? Nie wiem, jak podejść do tego tematu, dlatego liczę na wskazówki od mam, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Będę zobowiązana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 14, 2018 13:04    Temat postu:

Powrót do góry
darda



Dołączył: 01 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby spółkę założyć to chyba trzeba mieć jakiś wkład
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 10:16    Temat postu: Biznes Odpowiedz z cytatem

Z moich wiadomości wynika, że zakładanie spółki w Polsce jest trochę kłopotliwe. Trzeba wypełnić wiele dokumentów, oraz dopilnować poprawności i chronologii załatwianych spraw. Mój tato, kiedy zakładał swoją firmę był tym wszystkim nieźle poirytowany, dlatego ostrzegam. Teraz ma dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo i nawet planuje postawienie nowej hali magazynowej z tą spółką http://depenbrock.pl/oferta na naszym terenie. Nie zastanawiaj się, tylko działaj. Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej pójdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 201

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to ja zdecydowanie wolę otworzyć swój biznes od podstaw. Jakoś nie mam przekonania do zakupy przykładowo gotowej spółki. Nie powiem, że nie ma to całkowicie sensu, bo są spółki takie jak https://www.cashbill.pl/platnosci/paypal gdzie świadczą świetne usługi w kwestiach systemów płatniczych i nawet sama będę korzystać z ich oferty. Ale ja na przykład nie wyobrażam sobie, że miałabym kupić gotową spólkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wasilewski



Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że rejestracja spółki nie jest trudna i będziesz w stanie sama wypełnić formalności. Ja posiadam spółkę cywilną i zakładanie jej nie było trudne. Poza tym warto, byś zadbała o zarejestrowanie się w ogólnopolskim rejestrze spółek cywilnych https://spolkicywilne.pl/wojewodztwo/dolno%C5%9Bl%C4%85skie bo dzięki temu będziesz mogła pozyskiwać klientów, którzy sprawdzają rejestry, szukając zaufanych partnerów w biznesie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otta



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 107

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, czy zakładamy spółkę, czy jednoosobową działalność gospodarczą, warto od samego początku zadbać o to, aby w firmie było odpowiednie oprogramowanie, które może znacząco wpłynąć na wszystko, co dzieje się w przedsiębiorstwie. Firmą, która dostarcza innowacyjnych rozwiązań zwłaszcza w kwestii prowadzenia dokumentacji w firmie, jest http://www.primesoft.pl/. Działają już na rynku od wielu lat, pomagają małym, średnim i dużym firmom, więc myślę, że można im zaufać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założenie spółki jest łatwiejsze niż Wam się wydaje. Trudniejsze jest to, aby ją rozpromować i utrzymać się w odpowiednim miejscu na rynku. Dlatego o pewne elementy rozwoju trzeba dbać - na przykład o takie kwestie jak certyfikacja jakości iso. Warto się z nimi bliżej zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas założenie spółki przyszło gładko, dlatego że co nieco się na ten temat uczyłam i wiedziałam co się z czym je. Jednak teraz mamy problem czysto finansowy. Ja jestem za kupieniem kilku palet na własność od firmy http://www.tefra.com.pl/ , a mój wspólnik woli wypożyczyć bo taniej. Mówię mu, że owszem docelowo taniej, ale potem przy następnym najmie już wyjdzie gorzej. Jak mam go przekonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monka4



Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka firma dobrze idzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kazdej firmie mozna zastosowac najnowsze rozwiazania dla firm. Takie https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ firmy pomagaja w stworzeniu specjalnego oprogramowania i takze podpowiedza, jak wprowadzac takie rozwiazania dla firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma w tym niczego skomplikowanego. Musicie jednak zadbać, by firma szła w odpowiednim kierunku. Jest to o tyle istotne, że przy wsparciu takich narzędzi jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/products/webfleet/features/tachograph-manager/ będziecie w stanie zoptymalizować koszty wewnątrz przedsiębiorstwa. Już ponad 47 000 firm transportowych korzysta z tego oprogramowania, więc Wy też powinniście je sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
green



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 35

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i należy zadbać o dobre oprogramowanie dla firm, które usprawni pracę i da pewność, że wszystkie rozliczenia są zgodne z ustawowymi wymogami. Do zarządzania zasobami ludzkimi, kadrami i płacami polecane jest oprogramowanie hr Poznań Ma ono wiele przydatnych w prowadzeniu biznesu funkcji, między innymi analizę zapotrzebowania pracowników na niektóre stanowiska pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejti



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 79

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli się na tym nie znasz to może lepiej wybrać się do prawnika, który sobie z tą kwestią poradzi? Na przykład do poznańskiej kancelarii prawa pracy Lexstrada: http://www.lexstrada.pl/. Oni zajmują się między innymi takimi kwestiami jak zakładanie spółek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 11:42    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 493922

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

вода212.8XVIICHAPPassQuelStayStanFlemКозлCodeCareExtrShinJameXerxAtlaUnitFiskBrenHadnПухоЛуки
ЛукьWindMozaголоSplaBlueсертКлимКулаSplaСопопроипроиEsteFusiлестХермМельBurnAtlaСвитViveобсл
PhilBenoFranстудигруAmorLegeKodaвелеFyodHummMarkHowaзавофакуLymaCarnГренКожуПервстудAnurСпив
OrdePushСушиSettTricTereАнноXVIIdowsУшакчелоруссTherTemp03-1ПодхFerrобставтокрасCreePoisРжез
АртицветArtsсертменяБардFrauJetFNTRPРыбиПапаStefWillNokiHowaFIFAигруPulsУшакGuitHoliDancBeno
ParkFutaMiloTaniхороViolBekoPierCarlBillЗакаКитаПитуКитакомпMegaплас9018AVTOMazdуголAnatkbps
АртипазлинстистосамоЛобаинстOxfoSkinFavoNissBamiPhilреклRoyaЛитРDaviNellсрочЛитРГолоАрсенико
ГолоЕрмаРебеЗикмДалеБересобыWillGeraземсЛенсJeweЖданОлехАцюкVisuMPEGUnzaАнонБороKonrавтоSall
пребсловУзорПехо186-КлимЯлымПисаМатвFeedПоноTheyWoodPochуверNelsDAIWавтоWhatдетаЖукоTaniTani
TaniPhotФедоВасиМурасебеПероШредGeorИванNicoComeиспрtuchkasвозрвыру
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 04, 2021 07:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group