Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bliźniaczki - jaki wózek?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 09:00    Temat postu: Bliźniaczki - jaki wózek? Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy możecie wypowiedzieć się na temat sklepu Smykoland? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z ich oferty i kupić wózek dla moich bliźniaczek, taki jak tutaj: http://www.smykoland.pl/valco-baby-wozek-snap-duo-black-beauty.html - ładny, nowoczesny i bardzo przestronny. Myślę, że dzieciom powinno być w nim wygodnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 28, 2016 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
juju

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla bliżniaczek chyba nie ma zbyt wielkiego wyboru?
Powrót do góry
pabis

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy gdzie szukasz, widziałaś już te w sklepie Smile https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece/wozki-blizniacze ? Tam jest naprawdę kilka konkretnych z których coś na pewno wpadnie Ci w oko
Powrót do góry
Dżej89

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć również o pakownej torbie, żeby móc wszystko pomieścić dla brzdąców. Ja właśnie wpadłam na sklep e-babystuff i bardzo mi się spodobał lassig torba. Jest nowoczesna, a zarazem niezwykle praktyczna i zawiera mnóstwo miejsca. Myślę, że powinnaś pomyśleć nad tą opcją.
Powrót do góry
koronna2

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie ma aż takiego wyboru wózków dla bliźniaków, ale warto poszukać. Takie https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/blizniacze/jeden-obok-drugiego/p/baby-monsters-3w1-blizniaczy-wozek-g-s-easy-twin-2-0-2-x-maxi-cosi-citi-7129.php mogą być dobre. Taki wózek musi być wygodny i w miarę lekki, żeby wygodnie się go prowadziło. Jaki kupiliście?
Powrót do góry
martha

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wózkami dla bliźniaków jest chyba trochę gorzej bo nie ma wielkiego wyboru, ja mam zwykły wózek, wybrałam x lander bo wydał mi się najbardziej stabilny i porządny z tych wszystkich które mi sprzedawca zaproponował w sklepie
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek to mega wazne zakupy dla naszego dziecka, wózek głęboki juz za sami, teraz poszukujemy spacerówki dla naszej księżniczki. Spacerówka Britax B-motion 4 https://sklep-babyshop.pl/wozek-spacerowy-britax-bmotion-4plus-2016-kolory prezentuje sie bardzo fajnie, przeczytałam wiele pozytywnych opinii na jej temat, także chyba się na nią zdecydujemy. Ktoś ma?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 29, 2018 14:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: