Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna KluB Otwockich Mamu
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Wyprawka do szkoy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
sasera

Doczy: 26 Wrz 2017

PostWysany: Wto Wrz 26, 2017 18:28    Temat postu: Wyprawka do szkoy Odpowiedz z cytatem

Co kupujecie na wyprawk do szkoy swoim dzieciom? Ile mniej wicej was to kosztuje? Mnie te koszta troch zaczynaj przeraa, jak wszystko sobie policzyam...
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Wto Wrz 26, 2017 18:28    Temat postu:

Powrt do gry
Shyild

Doczy: 18 Wrz 2017

PostWysany: Wto Wrz 26, 2017 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi wyprawkami to jest ronie z tego co wiem. Ja kupuj tylko najpotrzebniejsze rzeczy, poniewa nie mam za duo rodkw na przeznaczenie nna ten cel. Wiem jedna, e s takie rodziny, ktre w ogle nie mog sobie na wyprawk dla dziecka pozwoli. Na szczcie istniej fundacje takie jak ta http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/ dziki ktrym sporo z takich dzieci moe bez wstydu pj do szkoy z nowymi zeszytami i pirnikiem. Polecam wam zainteresowa sie ich dziaalnoci, poniewa i wy moecie pomc Smile
Powrt do gry
kala90

Doczy: 19 Mar 2018

PostWysany: Pon Cze 18, 2018 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowe rzeczy to tornister i pirnik. Bez tego raczej ciko wybra si do szkoy. Jeli chodzi o pirniki to duy wybr widziaam tutaj: https://szkolnezakupy.pl/Piorniki. Myl, e w tym sklepie internetowym bez problemu zakupicie ca wyprawk do szkoy.
Powrt do gry
Agafia

Doczy: 31 Maj 2017

PostWysany: Pi Wrz 21, 2018 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieodcznym elementem kadej wyprawki szkolnej na pewno jest plecak. Wedug mnie bez wtpienia na uwag zasuguj produkty tego rodzaju, jakie znajdziemy w asortymencie https://www.pariso.pl/pol_m_Plecaki_Plecaki-szkolne-131.html . S one funkcjonalne, odpowiednio wyprofilowane, a poza tym dostpne w atrakcyjnych cenach.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Adres AIM
arek4431

Doczy: 24 Wrz 2018

PostWysany: Pon Wrz 24, 2018 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to tak naprawd chyba ju jest po wyprawce dla dziecka.Tak mi si zdaj oczywicie.
okinakis

Doczy: 29 Gru 2017

PostWysany: Pon Pa 08, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, e tak, ale i tak zawsze o czym si zapomni jeeli chodzi o takie rzeczy. Nic nie zaszkodzi wam dokupowanie pniej konkretnych rzeczy jakie przydadza sie waszemu dziecku. Wiadomo, e plecaki, ksiki, zeszyty, dugopisy itp. kupuje si ju na pocztku. Ale zawsze co takiego jak buty na w-f czy te strj sportowy, stj na basen, cyrkiel, ktomierz itp. moga wam wypa z gowy. W szkole mojego synka na szczescie jest bardzo dobrze zaopatrzony sklepik szkolny, wic jak co to zawsze wszystko moe sobie w przerwie dokupi.
Powrt do gry
vanner

Doczy: 01 Sie 2018

PostWysany: Wto Pa 16, 2018 02:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Wto Pa 16, 2018 02:07    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

KluB Otwockich Mamu  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!