Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radzicie sobie z PMS ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 12:51    Temat postu: Radzicie sobie z PMS ? Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak, jak ja zastanawiacie się, co zrobić z PMS, to łapcie link do http://www.castagnus.pl/niezbedne-informacje-o-PMS i czytajcie! Ja dzięki niej dopiero uświadomiłam sobie, czym tak naprawdę jest PMS i jak można mu przeciwdziałać. Ja na pewno zamierzam wprowadzić kilka zmian w swoje życie, zobaczę, co będzie za miesiąc. Trzymajcie kciuki! 😊
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 19, 2018 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
tamirka66

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiepsko sobie radziłam, pamiętam jak musiałam zawsze sobie wolne robić od szkoły... Teraz aktualnie stosuję vines i juz dawno zapomniałam co to pms.. i całe szczescie.
Powrót do góry
Salomea

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy biorę belarę mam spokoj.Serio teraz mogę normalnie funkcjonować,bez bólu bez skurczy.Każda kobieta mająca takie problemy zPMS powinna iść do swojego lekarza ginekologa i on na pewno coś na to poradzi.
Powrót do góry
kala90

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia mogę Wam polecić tabletki antykoncepcyjne Vixpo. Dla mnie to najlepsze tabletki jakie kiedykolwiek miałam. Też kiedyś bardzo skarżyłam się na PMS - ale od kiedy je biorę wszystko się zmieniło.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2018 09:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: