Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy to już depresja?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czaruś

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 10:21    Temat postu: czy to już depresja? Odpowiedz z cytatem

Jestem ekstrawertyczką a niestety ostatni czas ciągle spędzam z małym w domu... powoli zaczyna się to odbijać na moim zdrowiu. Brakuje mi kontaktu z ludźmi, współpracownikami. Dobija mnie rutyna. Myślicie, że powinnam porozmawiać z http://mariaaugustyn.pl/ . Boje się, że jak nic nie zrobię to będzie tylko gorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 10:21    Temat postu:

Powrót do góry
Mama.Martyna09

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, może powinnaś naprawdę pójść do specjalisty, bo być może przyczyna leży gdzieś głębiej. Moja mama miała ciągle zły nastrój i brak chęci do życia. Tata w końcu namówił ją na to, aby zrobiła badanie genodiet, dzięki któremu określono jej upodobania genetyczne. Niektóre składniki jej po prostu szkodziły, a wbrew pozorom - ma to wpływ też na nastrój. Myślę, że warto pójść w tą stronę.
Powrót do góry
Ana331

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj wizyta u specjalisty jak najbardziej wskazana.
Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie ma tutaj co czekać z odwiedzeniem lekarza. Z resztą jeżeli taki stan utrzymuje się od dłuższego czasu, niezbędna może okazać nawet wizyta u psychiatry. W związku z czym warto wybrać się do najlepszej Kliniki w Warszawie, a mianowicie mam tutaj na myśli PsychoMedic http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa . Posiada ona 4 oddziały w stolicy. mieszczące się w takich dzielnicach jak Ursynów, Centrum, Ochota, Praga Płn , a na wizytę możemy umówić się online 24/7.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Misiak

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to może być już depresja. Najlepiej byłoby jeśli udałabyś się do psychologa. Pomóc mogą Ci również tego typu http://www.zscewice.pl/ artykuły. Co prrawda ja problemów z depresją nie miałam lecz z nerwicą jednak wiem, że pomoc psychologa i konkretne artykuły bardzo pomagają Smile
Powrót do góry
elma

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie zwlekaj i idź tym od razu do specjalisty, dla bezpieczeństwa swojego i dzieci. Moja znajoma miała jakieś zaburzenia lękowe i lekarz przepisał jej pramolan (więcej info o działaniu: https://ktomalek.pl/pramolan-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-tabletki-powlekane-0-05-g-20-tabl/ub-4259001). No ale każdy potrzebuje czegoś innego.
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale nie wiem czy to już depresja, chyba lepiej się wybrać do lekarza. Zawsze też możesz w naturalny sposób sobie pomagać i brać jakieś leki itd. Czytałam ostatnio też że nasiona Chia pomagają w leczeniu depresji http://katalog-urody.pl/co-zawieraja-nasiona-chia/ . Kwasy omega-3 wspomagają układ nerwowy, a nawet mogą pomóc złagodzić objawy depresji.
Powrót do góry
kala90

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz wrażenie, że to depresja, to zapewne jest to depresja. Warto więc jak najszybciej zacząć działać. Polecam poczytać Depresin forum, znajdziesz w sieci wiele opinii na temat tego produktu. Jako naturalny suplement diety na pewno Ci nie zaszkodzi.
Powrót do góry
buziak_06

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać się do psychologa. Jeśli zauważyłaś u siebie jakieś niepokojące objawy, nie można tego lekceważyć. Nieleczona depresja to poważna sprawa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 09:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: