Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wystrój wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lopezki

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubię chodzić po sklepach ale wyjątkowy wystrój zawsze cieszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Maj 26, 2018 16:18    Temat postu:

Powrót do góry
stairs

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale przeciez nie musisz chodzic po sklepach przeciez ;p możesz przejrzec oferty sklepow w neci - sama tak robie z salonem agaty. W dodatku na stronce maja katalog z najnowszymi kolekcjami, wiec zwyczajnie sobie szperasz a pozniej jedziesz do sklepu juz z konkretna wizja. Tak idzie rzeczywiscie o niebo sprawniej
Powrót do góry
Mateo 77

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. W zależności od tego, na jaki wystrój wnętrz się zdecydujecie, różne może być Wasze samopoczucie. Właśnie dlatego warto postawić na takie dodatki jak chociażby maty wejściowe z http://matywejsciowe.pl/dzierzawa-i-serwis-mat-wejsciowych/ To super sprawa, gdy taka mata będzie witała Was za każdym razem, gdy będziecie wchodzić do Waszego domu.
Powrót do góry
Dżej89

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wygląd wnętrza to ogromnym tutaj znaczeniem tutaj mają meble. Warto sobie przemyśleć styl jaki chcemy wprowadzić u siebie i w ten sposób aranżować poszczególne pomieszczenia. Ja teraz zajmuj się aranżacją kuchni. Niedługo kupuje meble kuchenne, sprzęt i inne dekoracje.
Powrót do góry
kamajla12

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam rolety dzień/noc do salonu i nawet nie spodziewałam się że aż tak odmieni klimat i atmosferę. Kolory są żywe, ciepłe dzięki czemu przebywanie w salonie to czysta przyjemność. Spróbujcie sami Smile
Powrót do góry
Iga25

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystrojenie wnętrza na nowo to oczywiście przyjemność, ale i wielka odpowiedzialność tak naprawdę. Przecież nie można byle czego włożyć, pomieszać różnych stylów, bo wyjdzie z tego klapa. U nas na przykład jest problem, ponieważ ja wolę takie nietuzinkowe meble - https://meblehubertus.pl/kategoria-produktu/stoliki-rtv/ , a mój mąż, za namową mamusi, to by wszystko w starodawnym stylu zrobił. Porozumienia między nami nie ma xD .
Powrót do góry
Mirianda

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze wybór mebli to podstawa. Ja bardzo długo zwlekam z tym ale nie umiem się też ostatecznie na nic zdecydować Już powoli zabieram się za oglądanie dywanów na https://carpetoutlet.pl ale niestety nie jest to ta kolejność. Mąż też nie chce mi za bardzo pomóc z tym wyborem
Powrót do góry
kala90

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musicie też pomyśleć o czymś na okna. Mam na myśli żaluzje i rolety. Wiem, że wybór jest duży i podjęcie decyzji nie jest łatwe, ale ja polecam zajrzeć na stronę http://roletos.pl/. Zapoznajcie się w ogóle z możliwościami, które macie.
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bardzo długo szukałam jakiegoś dobrego sklepu internetowego gdzie takie rzeczy można kupić i znalazłam ciekawy sklep z pościelą https://www.bellastoria.pl/posciel-satynowa-satyna-bawelniana-160x200 kupiłam w nim świetną pościel, w dobrej cenie i mogę przyznać że jakość pościeli jest również niesamowita. Warto zerknąć na oferty mają spory wybór przeróżnej pościeli, w różnych rozmiarach i kolorach, a ceny są atrakcyjne.
Powrót do góry
Brayank9

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeróżnych stylów. rodzajów wnętrz jest cała masa. Ciężko jest mi się na coś zdecydować, najgorsze jest to że prawie wszystko mi się podoba co znajdę na internecie ;D Ostatnio mam fazę na firany, odkąd odwiedziłam salon http://firany.com.pl Chyba zdecyduje się ostatecznie na takie dekoracje okien i oczywiście zasłony do kompletu też.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 18, 2018 08:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: