Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Monochromatyczny salon?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stairs

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak i wlasciwie potwierdza sie to z sezonu na sezon jak wymienia sie dodatki z racji wiosennych porzadkow czy zimowych ozdob. W tym roku w sumie zainwestowalam w marcu w nowe piekne dlugie do ziemi zaslony z salonu agaty w takim grafitowym pastelowymodcieniu. Szukalam czegos wlasnie w tej kolorystyce zeby zestawic to z nowymi poszewkami na poduchy na narozniku. Efekt pasteli uwielbiam od zawsze i nie moze go u mnie zabraknac niezaleznie od sezonu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 21, 2018 21:56    Temat postu:

Powrót do góry
dolora

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie uwielbiam monochromatyczne wnętrza też swój salon tak zaprojektowałam że dominują czarne, szare i białe kolory. NA ścianach jest biel w połączeniu z Nocną Wyprawą takim ciemnym szarym odcieniem od duluxa z tej kolekcji kolory świata, meble w dużej mierze są czarne, a dodatki różnie - połączenie tych trzech kolorów
Powrót do góry
Mateo 77

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba wcale podążać za ogólnymi trendami. Przecież w doborze wystroju chodzi o to, by Wam było komfortowo w Waszym mieszkaniu. Właśnie dlatego takie aranżacje, jakie jesteście w stanie wykonać w Kodemii, sprawdzają się najlepiej. Zajrzyjcie do https://kodemii.com/kategoria-produktu/sypialnia i sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
jola123

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, a jak zaaranżować sypialnię? Jak udekorować jej ściany? Słyszałam, że na ścianach sypialni świetnie sprawdza się fototapeta do sypialni - czy to prawda? Ja, myślę, że obrazy przedstawiające jakieś relaksujące widoki, czy piękne pejzaże mogą pomóc się zrelaksować, a chyba po to między innymi jest sypialnia, prawda?
Powrót do góry
ProgresoR

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie wiem co to w sumie jest Razz
Powrót do góry
ramka

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladnie wyglada salon w takim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiak

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujesz większe zmiany i chcesz też wymieniać np komplet wypoczynkowy to zerknij sobie tutaj http://www.galameble.com/sofy/ warto wybierać osobno fotel czy sofę i tworzyć swoje własne zestawy. Ma to wtedy większy efekt i masz pewność, że być może nikt takiego zestawy jak Ty sama stworzyłaś nie zrobi:)
Powrót do góry
mania

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie można bawić się w monochromatyczny salon, ale to najpierw zajmijcie się solidnym wygładzeniem ścian. Na stronie https://www.bricoman.pl/elektronarzedzia/szlifierki-i-polerki/szlifierki-katowe macie bardzo fajne szlifierki kątowe, które zdecydowanie powinny zrobić robotę. Warto w ogóle do takiej roboty zatrudnić ekspertów. Naprawdę. To nie żarty.
Powrót do góry
aurelia24

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój salon mam już na szczęscie skończony, do roboty została mi sypialnia. Zainteresowała mnie oferta na takie szafy dwu drzwiowe https://www.meble-cezar.pl/pl/c/Szafy-otwierane-dwudrzwiowe/112 Jest to bardzo dobra oferta dzięki której na pewno uda mi się znaleźć idealny model do mojej sypialni. Design tych mebli bardzo do mnie przemawia. Zawsze podobały mi sie duże szafy i mam okazje aby taką nabyć, wybrałam już nawet model.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: