Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Monochromatyczny salon?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stairs

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak i wlasciwie potwierdza sie to z sezonu na sezon jak wymienia sie dodatki z racji wiosennych porzadkow czy zimowych ozdob. W tym roku w sumie zainwestowalam w marcu w nowe piekne dlugie do ziemi zaslony z salonu agaty w takim grafitowym pastelowymodcieniu. Szukalam czegos wlasnie w tej kolorystyce zeby zestawic to z nowymi poszewkami na poduchy na narozniku. Efekt pasteli uwielbiam od zawsze i nie moze go u mnie zabraknac niezaleznie od sezonu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 21, 2018 21:56    Temat postu:

Powrót do góry
dolora

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie uwielbiam monochromatyczne wnętrza też swój salon tak zaprojektowałam że dominują czarne, szare i białe kolory. NA ścianach jest biel w połączeniu z Nocną Wyprawą takim ciemnym szarym odcieniem od duluxa z tej kolekcji kolory świata, meble w dużej mierze są czarne, a dodatki różnie - połączenie tych trzech kolorów
Powrót do góry
Mateo 77

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba wcale podążać za ogólnymi trendami. Przecież w doborze wystroju chodzi o to, by Wam było komfortowo w Waszym mieszkaniu. Właśnie dlatego takie aranżacje, jakie jesteście w stanie wykonać w Kodemii, sprawdzają się najlepiej. Zajrzyjcie do https://kodemii.com/kategoria-produktu/sypialnia i sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
jola123

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, a jak zaaranżować sypialnię? Jak udekorować jej ściany? Słyszałam, że na ścianach sypialni świetnie sprawdza się fototapeta do sypialni - czy to prawda? Ja, myślę, że obrazy przedstawiające jakieś relaksujące widoki, czy piękne pejzaże mogą pomóc się zrelaksować, a chyba po to między innymi jest sypialnia, prawda?
Powrót do góry
ProgresoR

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie wiem co to w sumie jest Razz
Powrót do góry
ramka

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladnie wyglada salon w takim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiak

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujesz większe zmiany i chcesz też wymieniać np komplet wypoczynkowy to zerknij sobie tutaj http://www.galameble.com/sofy/ warto wybierać osobno fotel czy sofę i tworzyć swoje własne zestawy. Ma to wtedy większy efekt i masz pewność, że być może nikt takiego zestawy jak Ty sama stworzyłaś nie zrobi:)
Powrót do góry
mania

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie można bawić się w monochromatyczny salon, ale to najpierw zajmijcie się solidnym wygładzeniem ścian. Na stronie https://www.bricoman.pl/elektronarzedzia/szlifierki-i-polerki/szlifierki-katowe macie bardzo fajne szlifierki kątowe, które zdecydowanie powinny zrobić robotę. Warto w ogóle do takiej roboty zatrudnić ekspertów. Naprawdę. To nie żarty.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 27, 2018 18:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: