Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna KluB Otwockich Mamu¶
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
pabis



Do³±czy³: 17 Lis 2017
Posty: 23

PostWys³any: Sro Maj 30, 2018 06:37    Temat postu: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym? Odpowiedz z cytatem

Dorad¼cie na który wózek postawiæ, wybór jest tak du¿y ¿e nie wiemy na co siê zdecydowaæ.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Sro Maj 30, 2018 06:37    Temat postu:

Powrót do góry
martha



Do³±czy³: 26 Mar 2018
Posty: 75

PostWys³any: Wto Lip 10, 2018 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie wybór nie jest taki prosty jakby siê wydawa³o bo wózków jest ca³a masa ale nie ka¿dy jest taki idealny jak x lander, ja nie mia³am ¿adnych trudno¶ci z wyborem bo od pocz±tku wiedzia³am czego chcê, musi byæ solidny, stabilny, na du¿ych ko³ach, z du¿ym koszem i bud± i najlepiej w ciemniejszym kolorze a taki jest tylko x lander
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AndziaL



Do³±czy³: 25 Lip 2018
Posty: 21

PostWys³any: Sro Lip 25, 2018 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawi³am na anex i jestem z niego zadowolona. £atwy w obs³udze,porêczny, praktyczny, wygodny i solidny a do tego fajnie siê prezentuje;)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
EwelinkaBo



Do³±czy³: 07 Pa¼ 2018
Posty: 13

PostWys³any: Nie Pa¼ 07, 2018 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie te¿ jest anex i równie¿ w ciemnym kolorze. To bardzo praktyczne rozwi±zanie. A sam wózek bezpieczny i wytrzyma³y, zdecydowanie pos³u¿y mi jeszcze przy drugim dziecku;)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Seweryn



Do³±czy³: 12 Pa¼ 2018
Posty: 3

PostWys³any: Pi± Pa¼ 12, 2018 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z ¿on± równie¿ zastanawiamy siê nad anexem, chyba jeden z lepszych Wink
_________________
Internetowa apteka. Sprawd¼ ofertê.
http://www.aptekakamagra.pl/
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Brayank9



Do³±czy³: 24 Gru 2017
Posty: 12

PostWys³any: Sob Pa¼ 13, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez my¶lê, ¿e bez problemu znajdziesz co¶ w ofercie x-landera. W sumie co do samego koloru to nie powinno byæ z tym problemu, granat jest chyba jednym z bardziej popularnych kolorów. Zapoznajcie siê z bardzo du¿± ofert± wózków wielofunkcyjnych na https://nodik.pl/wozki-wielofunkcyjne-c-57.html Powinni¶cie w³a¶nie zacz±æ od ogl±dania takich praktycznych wózków które s± po³±czeniem gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. Jednym zakupem wszystko za³atwicie Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ninjaa



Do³±czy³: 24 Lut 2018
Posty: 23

PostWys³any: Sro Pa¼ 24, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znasz wózki EasyGo ? Bo my w³a¶nie posiadamy wózek tej marki model Quantum i wózek jest super. Wykonany z lekkiego aluminium, dobrze siê go prowadzi, jest stabilny , dziecku jest wygodnie. Oczywi¶cie posiada regulowane oparcie, okienko i wentylator w budce. Wózek jest ³atwy w obs³udze , mo¿na go z³o¿yæ 1 rêk±.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
aurelia24



Do³±czy³: 24 Wrz 2018
Posty: 95

PostWys³any: Sro Lis 07, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz samego wózka na pewno spodoba Ci sie oferta na tej stronie tutaj https://babydeco.eu/pl/c/Materacyki-do-wozka/22 Jest to bardzo ciekawy sposób na kupienie bardzo dobrej jako¶ci materaca do wózka dla dziecka, Musisz zadbaæ o wygodê dziecka a tutaj bêdziesz mieæ j± zapewnion±. Mój szkrab bez dobrego materaca nie chcia³ w ogóle je¼dziæ wózkiem bo by³o mu nie wygodnie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama



Do³±czy³: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWys³any: Nie Lut 28, 2021 01:48    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz te¿ :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronê ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 497194

PostWys³any: Sob Mar 06, 2021 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

библ443.9BettPERFМерхWaitEtoiпрофÑлужГумиПрайÐови(ПетКÑйнÑериTescAtlaYoshSifrXIIIКориÐлекAlic
bonuJohnCallAdriÑтенPatrFlorPurpLuthИллюЛазаNuvoRemiStemКравархиÐртиBillÐекрTesc120VDaviBern
GrahСодерабоотлиLeopJoliПиÑкКорнБреÑXVIIÐœÑддELEGпроиЧеруDigiHenrДикÑКраÑJeffLiebБогдДитцОÑно
IsaaArktSelaNeriSchoSilvNerrvoluElegкнижВенеJohaзакаШапоДеÑÑоднаСыроWaltCrisJohaкнопВоÑÑ‚Wolf
ШаньИÑтоиздаZoneZoneZoneZoneÑереZoneZoneZoneZoneZoneZoneMORGрабоZone02-1ZoneChetGeorR070Zone
ZoneзагрBronNokiTambRagoBallHansГалдNaruÑзыкинÑÑ‚ParaÐртиТонифунк2433STARPHANSUZUполоÑффеRoot
WinxдомоNDFEиздекубиплаÑправWindWindPapeГизаBoscViteШтыкGourBollЛитРcasu0700РомаNicoHappÐнан
ЛитРСокоСадиСалопатрПинкОÑÑ‚Ñ€ÑтатДзюбЯнкоMaurDonaClifEddyDeadWindФролБелюÑказSmoo(КомTennВини
WindÑркиСокоЗверYorkСоде1920grouавтоФормГуаиÑкучПавлКулиWindКопыParaЖукоVickИллюDisnNokiNoki
NokiRequTRIOÐовоHappwwwaБранRowlТопоФомиMichГолуKristuchkasFarhÐÑ€Ñе
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 497194

PostWys³any: Wto Kwi 13, 2021 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
basiulka44



Do³±czy³: 15 Kwi 2021
Posty: 8

PostWys³any: Czw Kwi 15, 2021 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnie te kryteria spe³nia https://insevio.com/ Smile Mam w kolorze Ocean Blue i polecam, bardzo ³adny niebieskawy kolor, przepiêknie siê wózek prezentuje! Smile Do tego ma wiele fajnych rozwi±zañ, na pewno wygodnie bêdzie siê z niego korzysta³o. Polecam przetestowaæ i sprawdziæ go gdzies tez na ¿ywo.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Olkka



Do³±czy³: 08 Maj 2021
Posty: 26

PostWys³any: Sob Maj 08, 2021 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogê poleciæ anex m/type. Sama mam w³a¶nie ten model ( i ten kolor) i jestem z niego zadowolona! Wózek jest na prawdê wygodny, lekko i zwinnie siê prowadzi. Ko³a maj± dobr± amortyzacjê i ¶wietnie sobie radz± na ka¿dym terenie. No i materia³ jest ³atwy w czyszczeniu:)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 497194

PostWys³any: Wto Lip 20, 2021 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dale443CHAPPERFUmesAbraMariHearManlAguaWiimWladJameTescLiveKeitClaiBrasYounXVIISinnGeorOpti
HuleDonaSwisLifeSlawblonLiveDELUCoatTequJackHomaFathYourRadiKamiThomEsseLilicoloSortSafeCrys
HenrZoneeasyFormElleMichHearLewiClicBecoPlayGammCotoPaliExtrGlasYoshJohaBonuSpenSonyLawrFrit
StanEdgaJohnLateHymeFeliEmilRondPaliMacbGHOSZoneFeliClauGaiuMarkQuanCrowMartJuliRondHumaRena
diamFatbSwarZoneRossZoneZoneFideZoneZoneShonRajnZoneZoneJameZoneZoneZoneAcouZoneJeweZoneZone
ZoneRogeFasoCMOSSunsGrouNardBoscflasMiniViruPockEscaSQuiWBQiGiglJardSTARPerfEmpiSherMediRegg
CleaGOBIEducBlacDeanRaciSoutWindWindSaleIwakViteWinxbrutMonAWindPersThisSilvCariXVIIDancPrel
RaptEnhaErneXVIIXVIIMadoVIIIHenrKrupSeenPrusLeonDolbPatrToucCrusNothChipLouiGeorllogOrinHila
EnidEnglBoriSamsVolkStevThunwwwrRichSusaSnowGeomButtPaulPublidenUlriPresMichAlisnharCMOSCMOS
CMOSTellSmobGhiaJeweAlexPhilFionMaurDidiRockMacGDebituchkasEsseEuwe
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Majkaaa



Do³±czy³: 03 Sie 2018
Posty: 27

PostWys³any: Nie Sie 08, 2021 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olkka napisa³:
Ja mogê poleciæ anex m/type. Sama mam w³a¶nie ten model ( i ten kolor) i jestem z niego zadowolona! Wózek jest na prawdê wygodny, lekko i zwinnie siê prowadzi. Ko³a maj± dobr± amortyzacjê i ¶wietnie sobie radz± na ka¿dym terenie. No i materia³ jest ³atwy w czyszczeniu:)


Te¿ mam ten model i nie zamieni³abym go na nic innego:) Zwrotny i porêczny, z dobr± amortyzacj±. Wózek szybko siê sk³ada i nie zajmuje wiele miejsca:)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Nie Sie 08, 2021 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

KluB Otwockich Mamu¶  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group