Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt AGD
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gartey

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu wszystko od Candy i jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 18:42    Temat postu:

Powrót do góry
Radosna

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, awarie sprzętu AGD to nie nowość. Na ogół a przynajmniej ja tak mam, że wszystko psuje się dokładnie, kiedy zbliżają się święta, albo nie mam pieniędzy na duże wydatki. Kiedyś już miałam kilka razy taką sytuację. Raz mąż ściągał serwisanta ze strony https://www.restartagd.pl/ . Zamówiliśmy, po dwóch dniach pan był u nas i naprawił awarię, a także dał rok gwarancji na naprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mama89

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć, jak to faktycznie jest z tym serwisem. Ja mam w domu właśnie sprzęt od Candy już kilka dobrych lat i nic się z nim nie dzieje, natomiast będę wymieniać go na nowy ze względu na funkcję. Marzy mi się taki piekarnik, który posiada wbudowane wifi i można się z nim łączyć przez telefon.
Powrót do góry
psara

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy kupowanie sprzętu AGD przez internet jest bezpieczne?
Powrót do góry
Otta

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 06:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżej89 napisał:
Myślę, że skoro już jest mowa o wyposażeniu tego typu to warto też byłoby pomyśleć o dobrze dobrego dzbanka filtrującego do swojego domu.

O tak, zgadzam się całkowicie. Takie dzbanki to naprawdę świetna sprawa. Oprócz tego, że dzięki używaniu wody filtrowanej nie osadza się w czajniku kamień, to jeszcze zawsze mamy w domu wodę do picia i nie musimy kupować butelkowanej. Filtry do takich dzbanków nie są drogie, zwłaszcza, jeśli zamawia się je przez internet, na przykład na https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-dzbankow-filtrujacych.html. Całość okazuje się być naprawdę bardzo ekonomicznym rozwiązaniem Wink
Powrót do góry
Iga25

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówcie mi o AGD! Dziś rano padła mi lodówka, czaicie? Lodówka! W samym środku lata, gdzie żywność się psuje i jest problem z zamrożonymi produktami. Szukałam pomocy i na stronie https://www.karty-plastikowe.info.pl/2015/01/gdy-lodowka-ulegnie-awarii/ przeczytałam o jednych fachowcach z mojego miasta. Zastanawiam się czy do nich zadzwonić, czy wybrać sie do sklepu po nową lodówę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 30, 2018 14:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: