Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent na chrzciny dla dziecka
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 21:31    Temat postu: prezent na chrzciny dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witajcie! mam do was pytanko , doradźcie mi co mam kupić dziecku na chrzciny , nie bardzo wiem co sie teraz daje. wszyscy daja pieniądze i zabawki , a ja chcę by prezent byl dla niego pamiątka i nawiązywał do tego najwazniejszego dnia w jego życiu . Znalazłam cos takiego https://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-srebrne/medalik-srebrny-matka-boska-nieustajacej-pomocy-wiekszy,5511,1.html jak myślicie dobry pomysł do tego album dla dziecka na zdjęcia . Poradzcie mi coś . Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 26, 2018 21:31    Temat postu:

Powrót do góry
Dimairin



Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję spytać rodziców, może oni podpowiedzą czego dziecku potrzeba. Zawsze sprawdzają się też jakieś ciuchy, może krzyżyk, album na zdjęcia, jakaś lepsza zabawka albo po prostu pieniądze Wink
___________________
program NORA dla chętnych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak każdy kupuje zabawki, bo chyba najłatwiej. Ale tak jak ktoś wyżej wspomniał, możesz kupić łańcuszek z medalikiem. A ile ma miesięcy ten mały bobas ? Bo np. na roczek już możesz pomyśleć o czymś fajnym np. suchy basen z kulkami, który jest bezpieczny dla takiego dziecka. Sama zamierzam kupić dla mojego synka. Zerknij i zobacz sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie możliwości mamy wiele. Sama jednak bardzo chętnie postawiłabym na jakieś zabawki sensoryczne . Duży ich wybór znajdziemy w sklepie Foka Stara, przy czym warto tutaj powiedzieć, że doskonale stymulują one rozwój m.in. wzroku jak i zmysłu dotyku. Przy tym naprawdę fajnie się prezentują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto pomyśleć nad łączonym prezentem - coś dla ducha (i tu miałaś świetny pomysł z tym medalikiem) i coś dla ciała. Ja stawiałabym na jakąś piękną pościel, albo kolorowy kocyk. Zobacz, jakie cuda tworzy Manufaktura Smyklove. Ja się zakochałam w tych kolorach i nie ukrywam, że trudno mi jest się zdecydować na jedną rzecz. Mam nadzieję, że Tobie pójdzie łatwiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka015



Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama wybierając dla maluszka, chętnie sięgnęłabym po jakąś zabawkę, jak również coś praktyczne np. pościel dla dzieci z https://www.lilulay.com/pl/61-posciele . Wybór w tym sklepie jest bardzo duży, przy czym są tam dostępne niezwykle starannie wykonane produkty, członekące się ciekawą stylistyką i różnorodną kolorystyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryAnn84



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 16

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na chrzciny oprócz typowych prezentów takich jak medaliki, święte obrazki i tego typu pamiątki dobrze jest kupić dziecku także coś praktycznego do codziennego użytku i pielęgnacji. To mogą być nawet specjalistyczne kosmetyki dla dzieci - https://www.mustela.pl/pielegnacja-specjalistyczna które mogą być używane do codziennej pielęgnacji dziecka, bez obaw że mu zaszkodzą bądź wywołają niepożądaną reakcję skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tanka



Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm kosmetyki na prezent ? No nie wiem, na chrzciny chyba to nie pasuje za bardzo. Moim zdaniem najlepiej dac kase i kupić jakiś drobiazg np jakąś ładną zawieszkę na smoczek https://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-wg-wieku_Zabawki-dla-wieku-0-1_Zawieszka-przywieszka-lancuszek-do-smoczka-27417.html , ewentualnie gryzak czy jakąś przytulankę. Fajnie aby dzieciątko też dostało jakiś drobiazg, z którego może "skorzystać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piwonia



Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 34

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepiej byłoby kupić coś praktycznego, co przyda się i rodzicom i dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndziaL



Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie koperta to dziś dość popularny "prezent" i najbardziej przydatny. Ale jeśli chcesz coś kupić maluszkowi to fajnym pomysłem może być jakiś milutki, cieplutki kocyk- najlepiej w większym rozmiarze żeby dłużej posłużyłWink Fajne propozycje można znaleźć na Sleepee, mają produkty bardzo dobrej jakości i z pięknym designem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem będzie moim zdaniem wyprawka dla noworodka zestaw: https://www.trilli.pl/wyprawka-dla-maluszka-c-10_18.html. Taki zestaw jest pięknie zapakowany, idealnie nadaje się na prezent. No i co najważniejsze - na pewno przyda się każdej mamie bo są to elementy bardzo praktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkaaa



Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 27

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndziaL napisał:
Faktycznie koperta to dziś dość popularny "prezent" i najbardziej przydatny. Ale jeśli chcesz coś kupić maluszkowi to fajnym pomysłem może być jakiś milutki, cieplutki kocyk- najlepiej w większym rozmiarze żeby dłużej posłużyłWink Fajne propozycje można znaleźć na Sleepee, mają produkty bardzo dobrej jakości i z pięknym designem.


Znam ten sklep- sama u nich kompletowałam wyprawkę dla swojego malucha;) Polskie produkty bardzo dobrej jakości, które pięknie się prezentują- idealnie nadadzą się na prezent!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobisia



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 97

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawek dla dziecka jest teraz całe mnóstwo. Dlatego pewnie wybór dla Ciebie jest taki trudny.. Spróbuj może zaczerpnąć trochę inspiracji w takich artykułach https://sklep-tolek.pl/blog/2018/07/24/najlepsze-zabawki-do-integracji-sensorycznej/ , wydaje mi sie że te sensoryczne zabawki mogą być bardzo dobrym pomysłem na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viana



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 71

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka ostatnio pokazywała mi krzesełko do karmienia, które zakupiła tutaj https://minimen.pl/ . Myślę, że właśnie tego typu rzeczy idealnie sprawdzą się na prezent na chrzciny. Zresztą możecie przejrzeć sobie produkty tego sklepu, bo znajdziecie tam wiele innych świetnych artykułów dla dziecka. Także na pewno znajdziecie coś wyjątkowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mania



Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 55
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałam naprawdę cudownie napisany tekst o prezentach ponadczasowych: http://www.maleacieszy.pl/ponadczasowe-zegarki-na-pamiatke/ - małe, a cieszy. Wydaje mi się, że każdy powinien to przeczytać i zastanowić się przez chwilę, ile macie rzeczy, przy których na sam widok wracają wam wspomnienia o jakiejś osobie? Cudowne, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 29, 2018 11:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group