Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urozmaicić swoje życie erotyczne?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jola123



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 65

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 19:12    Temat postu: Jak urozmaicić swoje życie erotyczne? Odpowiedz z cytatem

Czy moglibyście podzielić się swoimi sposobami na urozmaicenie pożycia erotycznego? Sama, zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na zakup gadżetów erotycznych i ich aktywne wykorzystywanie podczas wspólnych, intymnych zabaw. Spory ich wybór oferuje https://sexownysklep.pl/ Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Mar 29, 2018 19:12    Temat postu:

Powrót do góry
btmera



Dołączył: 01 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... muszę przyznać, że to bardzo ciekawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież na rynku jest tak wiele różnych gadżetów erotycznych, że aż szkoda z nich nie skorzystać Smile Jeżeli chcesz na nowo rozpalić ogień w sypialni to może zastanowisz się nad takim rozwiązaniem jak latexowa bielizna. Na pewno mężowi się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alvinka



Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie im jestem starsza tym mam więcej pomysłów Smile z seksu czerpię większą frajdę też od kiedy jestem spokojna o antykoncepcję, biorę od jakiegoś czasu belarę i wreszcie mogliśmy zapomnieć o gumkach. A z nimi seks to było zupełnie co innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny



Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 112

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno dobrym pomysłem bedzie zakup odpowiedniej bielizny. Odpowiednio dobrana bielizna nocna https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Bielizna-nocna_Koszulki-333.html to “must have” w każdej kobiecej szafie. W tej ofercie znajdują się zarówno wyjątkowo subtelne koszulki, jak i wygodne, bawełniane bluzki z długim rękawem, na ramiączkach oraz T-shirty idealnie nadające się do noszenia z szortami lub spodniami. Wszystkie koszulki nocne dostępne na stronie internetowej wykonane są z wysokiej klasy miękkich materiałów, aby zapewnić Ci najwyższy komfort użytkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobisia



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 97

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem Twój partner może potrzebować dodatkowego "kopa". Może to być na przykład spowodowane stresem w pracy. Właśnie dlatego rzuć okiem na takie rozwiązanie jak Penirium cena. Myślę, że taki suplement diety może się okazać bardzo dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tanka



Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam, ze dopiero po zalozeniu wkladki domacicznej - mozna powiedziec, ze odkrylam dobro seksu i brak stresu odnosnie zajscia w ciaze. Mam juz jedno dziecko, bede budowac dom w tym roku z mezem = nie mozemy sobie pozwolic na razie na druga ciaze. Teraz mozemy probowac wszystkiego:> Fakt, ze wkladka to jakies 97-98% skutecznosci - ale zawsze istnieje jeszcze w razie czego pigułka po - ale to juz ostateczna ostatecznosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brayank9



Dołączył: 24 Gru 2017
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest parę ciekawych pomysłów na to. Mysle ze to co powinno was w pierwszej kolejności zainteresować to jakieś ciekawe stroje i gadżety erotyczne. Czasami sprawa jest poważniejsza i muszą wejść do akcji środki na powiększenie penisa. Czytałem już na marireapenisului o takich rzeczach. Ze wszystkim mozna dać radę jak widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia



Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda jestem kobieta, ale.... no czasem wstyd mi sie przyznac, ale ze to jest forum to nie mam czego sie wstydzic. Czesto korzystam z sex telefonow ostatnio odkad http://sekstelefon24.com.pl/ ta strone znalazlam to nie moge przestac sadzicie ze cos ze mna nie tak? Pomijam to ze lubie kobiety ale ze tak z sex telefonow korzystam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej jest mieć po prostu dobre libido wtedy wszystko idzie łatwo. A jak libido jest niskie to nic się już nie poradzi. Zerknij sobie tutaj http://www.prolibid.pl/ to naturalny produkt, który działa wolno ale jest skuteczny. Trzeba go brać minimum 3 miesiące ale efekty są podobno zauważalne. Ma też dodawać energii i zwiększać pożądanie. Myślę, że jeżeli macie problem w sypialni to nie jest to kwestia nudy czy rutyny ale może libido.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Innakak



Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może jakieś fajne gadżeciki?
_________________
http://www.dywanszop.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprytny



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 167

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystacie z takich możliwości http://erotyczna-linia.pl/# Można poznać nowe doznania i to bardzo intensywne. A wybór pań jest bardzo duży. Warto poczytać ich propozycje, bo są różne - od ostrego seksu, po ten subtelny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blednik



Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś seksi bielizna? To na pewno podniesie temperaturę w łóżku Smile Trzeba jednak wybierać też bieliznę z głową, by nie szkodziła naszemu zdrowiu. Tutaj http://www.jestempaniadomu.pl/index.php/2018/03/stringi-czy-wplywaja-na-zdrowie-kobiet/ poczytajcie sobie artykuł na ten temat. Powinno być i wygodnie i kusząco Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym małżeństwie czasem są jakieś przestoje, to nie jest wcale takie rzadkie, jak mogłoby się wydawać. Wiele osób po prostu się nie przyznaje do tego. U nas niestety też nastąpiła stagnacja. Zastanawiam się, czy karnet do klubu New Orleans Club dla mojego męża może go rozbudzić. Jak uważacie? Lokal jest w stolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violaaa



Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj swojemu facetowi rzeń szeń Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 05, 2018 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group