Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stomatolodzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Sposoby na chorobę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wioletka89

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się w ogóle mocno zdziwiłam, że takie totalne maluchy się prowadzi do dentysty. Moja córka ma 14 miesięcy i koleżanki zaczęły nam dogadywać, że jeszcze nie byłyśmy u lekarza Surprised Bo one z dziećmi to były już w okolicach szóstego miesiąca. Ktoś się spotkał z taką praktyką? I jakiego lekarza polecacie? Bo mówiąc szczerze - ja chodzę po gabinetach tak od wielkiego dzwonu Very Happy Ostatnio byłam tak z 1,5 roku temu. Normalnie chodzę do impladentu w Warszawie, ale nie mam pojęcia, czy tam dzieci też leczą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 30, 2018 08:30    Temat postu:

Powrót do góry
sprytny

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje wam przeczytać artykuł https://nianio.com.pl/prawidlowa-higiena-jamy-ustnej/ Z niego dowiecie się czym, jak często i prawidłowo dbać o zęby - higienę jamy ustnej. Co prawda mowa o dbanie zębów dla doroslych, ale prawidłowego szczotkowania zębów, można już uczyć małe dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 14:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Sposoby na chorobę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: