Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reklama sklepu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamka



Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 9

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 20:05    Temat postu: Reklama sklepu Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Czy sam szyld z nazwą sklepu dziś wystarczy? Mam malutki sklepik a na nim tabliczke z nazwą sklepu i tak sobie dumam, patrząc na inne sklepy, ze to chyba jednak za malo. Sad nie wiem, może bardziej odpowiedni byłby tego typu neon w jakimś fikuśnym kształcie? Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 20:05    Temat postu:

Powrót do góry
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DODATEK COŚ NEONOWEGO PRZYKUWAJĄCEGO UWAGĘ
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROSTE I WYRAŹNE LITERY
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arota



Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza reklama sklepu to zadowolony klient
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladyshin



Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 16

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, ze dobrym sposobem jest też pozycjonowanie stron bo jednak teraz pozycja w sieci w googlach w wyszukiwaniach jets bardzo wazna. Im wyżej tym lepiej, ale pozycjonowanie stron trzeba zrobić umiejętnie, bo źle zrobiona kampania może nam zaszkodzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama w dzisiejszych czasach to być albo nie być. Jeżeli dobrze się nie wypromujemy to niestety, ale nie zaistniejemy i biznes nie będzie się kręcił. Dlatego też warto postawić jakiś konkretny budżet właśnie na działania reklamowe oraz marketingowe. Jeżeli chodzi o marketing warto postawić na ten internetowy. Ta https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ firma bardzo dobrze się na tym zna i uważam, że będziesz zadowolona z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 200

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już masz tutaj podane różne pomysły na reklamę to może ja poradzę Ci w czymś innym... A ja u Ciebie wygląda kwestia dokonywania transakcji? Masz już na swojej stronie jakiś dobry system? Jak nie to zachęcam do zapoznania się ze spółką CashBill zobacz . Dzięki nim będziesz mogła w bezpieczny sposób dokonywać wpłat i wypłat przy optymalizacji kosztów prowizji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iga25



Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 96

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że neon jako forma reklamy lokalnej może być całkiem trafny. Powielę też opinię koleżanki powyżej, że powinnaś postarać się o duże i widoczne litery, które z daleka będzie można odczytać. Dodatkowo na Twoim miejscu zdecydowałabym się na pozycjonowanie łódź , które pozwoliłoby na dotarcie do rzeszy klientów kupujących online, albo szukających w ten sposób sklepów wartych uwagi. To podniesie sprzedaż i zyskowność inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuer



Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 30

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto postawić na stworrzneie własnej strony internetowej, tylko żeby to miało ręce i nogi potrzebny ejst dobry hosting, na którym strony działają poprawnie. Jeżeli nie chcesz wydawać majątku , to polecam Hekko - u nich stosunek ceny do jakości jest świetny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gugysya



Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szyld, żeby sklep był widoczny - jak najbardziej, ale masz rację pisząc że to za mało. Rodzaj reklamy na pewno zależy też od branży w jakiej działasz. Dla jednej konieczny będzie marketing internetowy, dla innych ulotki czy jeszcze inne formy... jak byś zdecydowała się na drukowanie czegokolwiek, to tu jest tani druk - Sprint.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pociesznamama



Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam szyld na sklepie jak dla mnie, to stanowczo w dzisiejszych czasach za mało. Najlepiej promować wielokierunkowo. Jakieś plakaty, koniecznie strona internetowa, w której będziesz mogła wypromować swój sklep, a dzięki której klient łatwiej dotrze do ciebie, może marketing mobilny? Opcji jest sporo trzeba tylko wybrać odpowiedni kierunek. Ja też długo zastanawiałam się jak zwiększyć sprzedaż u siebie i w końcu wynajęłam profesjonalistów z firmy marketingowej Berkano Expo (http://www.berkano.pl/ Wprawdzie specjalizują się w tworzeniu stoisk i wysp handlowych, ale jak zobaczysz ich portfolio to może uznasz, że mogli byś takiego stworzyć w twoim sklepie. Moje stoisko tak atrakcyjnie zaprojektowali, że od razu wpłynęło to na większe zainteresowanie klienta czego efektem są większe obroty. Może ty też skorzystaj z ich oferty, mają wiele do zaoferowania. W końcu reklama dźwignią handlu Very Happy

Ostatnio zmieniony przez pociesznamama dnia Czw Sie 09, 2018 13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalejdoskop



Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEśli mówimy już o sklepie internetowym, to na pewno może się opłacać wdrożenie pozycjonowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbac o reklame swojego sklepu, ale takze o odpowiednie oprogramowanie, ktore pomoze nam wygodniej pracowac. Mozna skorzystac z oferty takiej firmy https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ i korzystac z nowoczesnych rozwiazan dla biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikik



Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki sklep macie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to znaleźć taką formę kontaktu z klientem, która będzie najbardziej adekwatna dla Waszego biznesu. Wiem, że u wielu osób świetnie sprawdził się marketing zapachowy Aromaemka. Na podstawie informacji z http://aromaemka.pl/service/zapachy-kwiatowe/ sami możecie pomyśleć, czy czasem i u Was mogłoby to przynieść zwiększenie zysków. Myślę, że ma to sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 18, 2018 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group