Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna KluB Otwockich Mamu
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

wiczenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Shyild

Doczy: 18 Wrz 2017

PostWysany: Pon Pa 02, 2017 01:37    Temat postu: wiczenia Odpowiedz z cytatem

W jakich miejscach najczciej uprawiacie sport? W domu, na siowni czy moe przekonuj was bardziej Siownie plenerowe? Mi bardzo podoba si to rozwizanie, poniewa strasznie lubi spdza czas na wieym powietrzu!
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Pon Pa 02, 2017 01:37    Temat postu:

Powrt do gry
ibarek99

Doczy: 12 Pa 2017

PostWysany: Pi Pa 20, 2017 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te siownie plenerowe s super.
henia

Doczy: 31 Maj 2017

PostWysany: Czw Lis 30, 2017 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miaam spory problem z dolegliwociami blowymi, ktrych przyczyny nie mogam znale. Przeczytaam na http://wolniodbolu.pl/bol-miesni-i-stawow/, by zwikszy swoj aktywno by minie i stawy byy bardziej przystosowane do codziennego obcienia. I wiecie co? I to si sprawdzio.
Powrt do gry
Dej89

Doczy: 02 Lis 2017

PostWysany: Sob Kwi 07, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ju jestemy przy taki temacie to wydaje mi si, e warto rwnie poruszy temat aktywizacji dzieciaczkw jeeli chodzi o ruch. Dzisiaj praktycznie kade dziecko zasiada przed komputerem i na tym si koczy caa aktywno fizyczna. Warto to zmieni. Ja przykadowo stwierdziam, e fajn opcj bdzie zakup takiego zestawu do wicze https://babyplay.pl/Zestawy-do-cwiczen-c23 . Co sdzicie o tym? A wy jakie macie pomysy?
Powrt do gry
terenia

Doczy: 01 Wrz 2017

PostWysany: Nie Sie 12, 2018 05:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiczenia to podstawa u mnie, bez tego nie zaczynam dnia Smile w szczeglnoci ranne bieganie, ale od jakiegos czasu dokucza mi bl w kolanach, moe i nadwyryam, ale biegam ju od kilku lat i nie miaam z tym problemu. Znacie jakie dobre rodki na bl ? Czytaam o suplemencie diety Omega Marine Forte+ e jest bardzo dobry na stawy bo zawiera niezbdne kwasy Omega3 i Witamin D.
Powrt do gry
alfred4567a

Doczy: 22 Sie 2018

PostWysany: Sro Sie 22, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo duo sportu uprawiam w swoim domu.
zuzkazz25

Doczy: 03 Wrz 2018

PostWysany: Czw Wrz 20, 2018 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie rzadko wicz ale jak ju to w domu. Wstyd si przyzna ale po prostu nie chce mi si wiczy. Planuj przej na diet wic wtedy ruch to bdzie podstawa.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Radosna

Doczy: 11 Kwi 2018

PostWysany: Czw Pa 04, 2018 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat wicze zainteresowa i mnie, poniewa widz sama, jak saba si zrobiam i jak brakuje mi mini, wic musz zaj si nadrabianiem. Mam zamiar zbudowa troszk wicej tkanki beztuszczowej i zgubi t tuszczow, by lepiej wyglda, ale co waniejsze, si czu. Dugo szukaam w sieci , jakie wyposaenie sportowe powinnam sobie kupi na start i wiele osb wymieniao ubrania sportowe https://repinpeace.com/pl/ . Czy wiecie co wicej na ich temat?
Powrt do gry
vanner

Doczy: 01 Sie 2018

PostWysany: Wto Pa 16, 2018 04:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
tamara

Doczy: 15 Gru 2017

PostWysany: Sro Pa 17, 2018 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mj m przesadzi jaki czas temu z treningiem i dosta przepukliny. By ju u lekarza i mia may zabieg, ale widz, e strasznie si mczy. Zastanawiam si czy nie kupi mu takiego specjalnego pasa https://www.orteo.pl/ortezy-tulowia/pachwinowy-pas-przepuklinowy-z-regulacja-stron-sp-228 na pachwin. Mylicie, e przyniesie mu ulg?
Powrt do gry
koronna2

Doczy: 13 Pa 2017

PostWysany: Czw Lis 08, 2018 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie bardzo czesto podczas treningow mamy problemy ze stawami. Mozna sie wspierac wtedy suplementami i lekami, ktore pomoga nam pozbyc sie bolu. W takich problemach moga sie przydac kosmetyki konopne https://konopmed.pl/ Takie masci i zele beda pomocne w pozbyciu sie bolu. sluyszalam, ze takich teraz wiele osob uzywa i maja szybkie dzialanie.
Powrt do gry
stairs

Doczy: 03 Maj 2018

PostWysany: Wto Lis 13, 2018 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak to prawda- stawy to dramat zwaszcza gdy sie biega. Dlatego zreszta skonczyam swoja "kariere" biegowo bo kolano mi wreszcie siado. Teraz po porodzie wrociam do aktywnosci. Chodze juz 2 msc na te treningi EMS https://beautyskinbefit.pl/ zeby wzmocnic mienie i zaczac pracowac nad sylwetka
Powrt do gry
piwonia

Doczy: 07 Cze 2018

PostWysany: Sro Lis 14, 2018 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzadko wicz, nie mam na to za bardzo czasu, ale bieganie na autobus chyba mona zaliczy jako pewn form aktywnoci fizycznej Smile
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sro Lis 14, 2018 08:12    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

KluB Otwockich Mamu  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!