Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

praca na studiach
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamka



Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 9

PostWysłany: Sob Sie 13, 2016 12:33    Temat postu: praca na studiach Odpowiedz z cytatem

Mama często opowiada mi, że jak studiowali nie mieli żadnych problemów z pracą. Pomijam to, że można było dostawać stypendium. Nie tylko naukowe, czy nagrody z tytułu dobrych wyników z egzaminów i zaliczeń. Były tez stypendia jakie dostawało się z zakładów pracy za zobowiązanie ze po studiach będzie się u nich pracować. Wyobraźcie sobie że dziś idziecie do jakiejś firmy mówiąc proszę dawać mi przez najbliższe trzy lata kasę, a jak skończę studia to łaskawie będę u was pracować. No niestety te czasy minęły, a niektórzy mówią, że słusznie.
Rodzice jako studenci mogli tez pracować w spółdzielniach studenckich. Dostawali tam zlecenia na różne prace. Najczęściej porządkowe. Były też prace budowlane, tłumaczenia, korepetycje. Dziś próżno szukać takich spółdzielni. Na szczęście są strony, gdzie takie zlecenia można znaleźć. Polecam stronę Oferia.pl. Niedawno znalazłam tam zlecenia na tłumaczenia http://oferia.pl/zlecenia/tlumaczenia/francuski może nie ma ich zbyt wiele, ale czasem pod takimi zleceniami kryje się stała współpraca. Wiele firm zajmujących się tłumaczeniami ma swoich pracowników w całej Polsce a komunikują się wyłącznie przez internet. To bardzo pomaga zwłaszcza mieszkańcom małych miasteczek, czy dziewczynom w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 13, 2016 12:33    Temat postu:

Powrót do góry
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama pracowałam na studiach, ale generalnie najlepszą opcją byłoby tutaj zdecydowanie się np. na pracę w trakcie wakacji, chociażby w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech z http://professionalcare24.pl/ . Przede wszystkim praca ta jest w pełni legalna, wiąże się z pełnymi świadczeniami, jak również dobrym wynagrodzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Shyild



Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 20

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając pracy najlepiej sprawdzać opinie o firmach, które ją oferują. Nawet tutaj http://praca.interia.pl/news-pracownicy-opisuja-swoich-pracodawcow-gowork-pl-ma-juz-2-5-m,nId,2158399 pisza o tym, że takie opinie coraz czyściej sie pojawiają i jest to rzetelne źródło informacji o firmie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kate33



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o drukarni Ellert ktoś coś wie? Bo szukam pracy a podobno tam są wolne stanowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 201

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się jest dobrze zmotywowany można pogodzić studia i pracę. Ja też pracowałam i studiowałam, chociaż początki były ciężkie. Na szczęście bardzo pomógł mi wtedy blog motywacja do działania. Sporo tam się dowiedziałam o wewnętrznej motywacji, która jest niezbędna do osiągania swoich celów. Naprawdę warto się z nim zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko da się ogarnąć ale ważną kwestią jest to jak do tego podejdziemy. Ja na początku sama chciałam dorobić sobie przez internet i wyszły z tego tylko same kłopoty i problemy. Poczytajcie sobie na początku jakie zagrożenia na nas czyhają w sieci http://www.cybertec.pl/jak-bezpiecznie-korzystac-z-internetu/ aby uniknąć tych błędów co ja na samym początku ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka015



Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli tylko odpowiednio sobie wszystko zorganizujemy, na pewno macierzyństwo nie będzie nam przeszkadzało w podjęciu pracy. Bądź co bądź sama od dłuższego czasu rozważam zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech, decydując się na ofertę w http://opieka.felizajob.pl/ . Warunki są tam naprawdę fajne, a jednocześnie możemy liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracowałam w Anglii, bo tam studiowałam. Nie spodziewałam się jednak, że zwrot podatku z UK może być na tyle skomplikowany, że aż się odechciewało o niego walczyć. Dobrze, że pewna firma nam z tym pomogła i pieniądze po ich interwencji w miarę szybko dostaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wcale nie jest trudno uzyskać dobrą pracę. Fajnie widać to na przykładzie takich firm zajmujących się rekrutacją jak TeamQuest. Potrafią one idealnie dopasować stanowisko pracy do pracownika, dzięki czemu człowiek lubi swoje zajęcie. W https://teamquest.pl/praca macie przykładowe prace, które jesteście w stanie uzyskać poprzez ich wsparcie. Pomyślcie nad tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitti32



Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 90

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie https://zarabiaj.ebutik.pl/ zarabianie w sieci rozważałaś? Na programach partnerskich można sporo zyskać. Trzeba tylko wybrać coś takiego korzystnego właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też agencje pracy mają elastyczne oferty pracy. Euro Kadra pomogła mi znaleźć taką pracę, jaką chciałam. W krótkim czasie zaczęłam dobrze zarabiać. Przy wyborze pracy przez agencję możecie stawiać warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piwonia



Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 34

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak studiowałam, a było to całkiem niedawno zresztą, to wiele osób na moim roku pracowało, choć były to studia dzienne. Najczęściej rzecz jasna były to prace dorywcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo



Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 49

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, człowiek chce zlecić profesjonalne tłumaczenie, a tu ktoś "dorabiający" się trafi i poleci google translate... Zmieni połowę znaczenia i tyle będzie z tłumaczenia. Dlatego w takich przypadkach korzystam tylko i wyłącznie z usług http://agit-tlumaczenia.kolobrzeg.pl/
_________________
Kobieto, puchu marny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o pracy w internecie myśleliście? Jeśli nie to może czas najwyższy się nad tym zastanowić? Możliwości jest naprawdę wiele - a mnóstwo ciekawych podpowiedzi znajdziecie tu: make-cash praca w domu przez internet. Wiele osób w XXI wieku wybiera ten sposób zarabiania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalia



Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 23

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się jest poukładanym można i studiować i sie uczyć, nie stanowi to problemu, a wiele pozytywów z tego wynika. Na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej https://www.ahe.lodz.pl/ jest wiele kierunków, gdzie swobodnie studiowanie zaoczne nie przyniesie wielkiego kłopotu. Zreszta uczelnia daje spore ułatwienie w postaci dostepu do platformy zdalnego nauczania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group