Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 17:10    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Wiadomo - bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nie ma mowy, że się schudnie. Warto jeszcze dodać naturalne środki odchudzające - nie żadne tabletki. Są domowe sposoby, w 100% naturalne, dzięki którym można przyspieszyć proces odchudzanie. Kilka przepisów na takie środki znalazłam ostatnio na https://arturtopolski.pl/przepisy-na-odchudzania-2-sposoby/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 24, 2018 17:10    Temat postu:

Powrót do góry
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 201

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, dokładnie. Jak ktoś jest tego nastawienia, że chce schudnąć i tak naprawdę efektywnie to musi postawić na systematyczny trening, dietę. Nawet można popróbować trochę z tabletkami odchudzającymi, bo tutaj estiq dowiedziałam się o jednych, które są i bezpieczne i efektywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo



Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 49

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często podczas odchudzania można sobie też celulit zredukować. Sprawdź czy nie możesz jakoś połączyć swojej diety ze wskazówkami stąd https://bloker-cellulitu.pl/cellulit/dieta/. Chude ciało nawet z celulitem wygląda nieciekawie Sad
_________________
Kobieto, puchu marny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iga25



Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 96

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie warto wspierać wyciskarką wolnoobrotową MUKE. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi znanymi owocami i warzywami, zamieniając je w pożywne, pełne witamin soki, a z dodatkom lodu, w sorbety. Można również łatwo wciągnąć w taką dietę rodzinę, ponieważ soki są pyszne, a jako że ten sprzęt nie utlenia produktów, zatrzymuje więc wartości odżywcze w sokach. Dzieci je wręcz uwielbiają Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to odchudzanie, jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakie można robić dla siebie. Potrzebna jest żelazna konsekwencja, a także próba własnych sił. Wiele osób po czasie rezygnuje, szybko wracając do tego, co było wcześniej. Ja sama jestem na to przykładem i postanowiłam, że teraz poproszę o pomoc trenerów z Physio Gym Academy https://dietaztreningiem.pl/ . W końcu 70% sukcesu to dieta, a pozostałe ćwiczenia. Najpierw zejdę z 15 kg samą dieta, a potem stopniowo wrzucę jakiś trening. By odciążyć układ krążenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo odchudzanie to jedno, a co gdy tłuszcz nie chce opuścić naszego ciała?
Wtedy trzeba szukać pomocy w medycynie estetycznej. Wpisz sobie liposukcja kraków
może to będzie dobrym rozwiązaniem? Generalnie teraz jest sporo zabiegów zarówno ujędrniających jak i właśnie rzeźbiących wymarzoną sylwetkę. Najlepiej jest się umówić na wizytę w takim gabinecie i po prosto zapytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur565



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 19

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałyście coś na temat nowoczesne odchudzanie ? Polecam wam zabiegi wyszczuplające . To lepsze niż tabletki odchudzające, pobudza tkankę tłuszczową do spalania. Dzięki zabiegom velashape osiągnęłam swój cel = 9 kg w dół. To rodzaj masażu podciśnieniowego, pozwala na modelowanie sylwetki i pozbycie się cellulitu. Nie pożałujecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek4431



Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kraju bardzo dużo osób się odchudza,ale tylko nielicznym te odchudzanie się udaję tak naprawdę.
_________________
Księgarnia językowa anchor Matura Focus 3 B1/B1+. Ćwiczenia (Również do Wersji Wieloletniej)3 Workbook
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aldona



Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 44

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie cudów nie ma. Dlatego nie jestem zwolennikiem takiego typowego odchudzania, głodowych diet czy coś takiego. Bardziej u siebie wprowadziłam zmianę trybu życia. Ruch przede wszystkim, zdrowa dieta bez podjadania. Ale jak mam na coś ochotę to też sobie nie odmawiam, chodzi o to żeby z umiarem i tyle. Te wszystkie rygory to dla mnie jeszcze gorsze. Dodatkowo postawiłam na coś takiego https://www.wapteka.pl/bluebonnet-nutrition-skinny-garcinia-formula-wspomagajaca-odchudzanie-60-hca-60-weganskich-kapsulek-22813,p . Bardziej jako wspomaganie odchudzania właśnie. Między innymi z witaminą B6, chromem, potasem, magnezem. Po jakimś czasie faktycznie zauważyłam, że hamuje apetyt i na te moje słodkości, nie mam już tak ochoty jak wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuziia



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, jestem aktywna fizycznie i widzę efekty. Dodatkowo jednak korzystam z plastrów Sliminazer. Jestem przeciwniczka różnego rodzaju tabletek, więc takie rozwiązanie mi odpowiada. Plaster przyklejam na 12 godzin do skóry. Tu są one szerzej opisane https://tabletki.waw.pl/walcz-z-otyloscia-bez-wyrzeczen-ze-sliminazer/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena_s



Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 6

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie wymaga wielu wyrzeczeń. Przede wszystkim musimy zrezygnować ze słodyczy i tłustych, smażonych potraw. No i do diety najlepiej dołączyć regularne ćwiczenia - wtedy efekty będą jeszcze lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kejti



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 79

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak tabletki na odchudzanie? Zastanawiam się nad nimi bo ostatnio to odchudzanie jakoś mi nie idzie. Chciałabym połączyć przyjmowanie takich tabletek z dietą. Próbowałyście kiedykolwiek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Talia



Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głodówki to chyba najgorsza obrana droga do schudnięcia. Zbilansowana dieta i ruch to jest podstawa. Można oczywiście jakis suplement dorzucić ale nie bazować na tym. Ja zaczęłam swoją przygodę z dietą bo wykryto u mnie podwyższony cholesterol, wiec wzięłam się za siebie plus takie tabletki zaczełam łykać co powoduje wysoki poziom cholesterolu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awosa



Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 138

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to głównie odpowiednia dieta i ćwiczenia. Musi być ujemny bilans kaloryczny i to jest najważniejsze. Ale można sobie pomóc, mi sporo dały te zabiegi laserowe - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ centymetry szybko poleciały i skóra też o wiele lepiej się prezentuje teraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze miałam problem z nadwagą ,walczyłam na różne sposoby ..tabletki odchudzające ,głodówki to powodowało jedynie efekt jojo i zamiast chudnąć kilogramów przybywało co raz więcej .Jakiś czas temu trafiłam na dietetyk białystok ,schudłam już 8 kg i nie ma żadnego efektu jojo ,jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że w przyszłym roku uda mi się wrócić do rozmiaru jaki miałam gdy byłam nastolatką czyli 38
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 24, 2018 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group