Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc w planowaniu świąt
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kristen



Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 14

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 06:23    Temat postu: Pomoc w planowaniu świąt Odpowiedz z cytatem

Hej,

W nadchodzące święta postanowiłam w końcu urządzić je u siebie dla całej rodziny. Ponieważ tradycja dawania prezentów od zawsze dotyczyła dorosłych jak i dzieci, niestety po zakupach na wigilijny stół nie mam zbyt dużo oszczędności na prezenty co sądzicie o pożyczce https://www.kyzoo.pl/ korzystaliście z usług tej firmy? Proszę o pomoc, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 03, 2014 06:23    Temat postu:

Powrót do góry
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wziąć pożyczkę na prezenty świąteczne, ale raczej nie dużą. Chyba, że wiesz, że szybko ją spłacisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
someone



Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym prezentem dla dziecka będzie z pewnością list od Mikołaja napisany specjalnie dla niego! To na pewno oryginalny prezent i warto go kupić. Dziecko będzie miało niesamowitą niespodziankę. Zamówić taki list można tutaj https://www.listymikolaja.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 06:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ostatecznie można pomyśleć o takim rozwiązania. Bądź co bądź sama już nie mogę się doczekać świąt i przede wszystkim chciałabym odpowiednio przygotować dom na ten czas. Znalazłam już nawet przepiękne dekoracje z kolekcji Christmas na https://www.dekoria.pl/dekoracje-swiateczne,g293.html i chcę je jak najszybciej zamówić, aby już móc poczuć w domu tą fajną atnosferęSmile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Klonad



Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za drobną opłatą mogę Ci święta zaplanować Very Happy
_________________
http://wypadanie-wlosow.org
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otta



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do świąt co prawda pozostało jeszcze trochę czasu, ale rzeczywiście, warto by już było powoli gromadzić świąteczne dekoracje. Jeśli chodzi o ozdoby na choinkę, to bardzo ładne widziałam ostatnio na stronie https://happenings.pl/ozdoby-na-choinke, polecam tam zajrzeć, jeśli również lubicie wcześniej robić takie świąteczne zakupy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka



Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie obowiązkowym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza jest świeca zapachowa. Uwielbiam jesienne wieczory w towarzystwie migającego płomyka i otulającego zapachu. Lubię testować nowe rzeczy dlatego świece na ten sezon zamówiłam z tej strony: https://www.kiwimag.pl/. Jeszcze dzisiaj usiądę wygodnie w fotelu, otulę się kocem i popijając ulubioną herbatkę będę się relaksować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprytny



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 167

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie święta tuż tuż. dekoracja jakoś nigdy nie sprawiała nam problemu. Ale obdarowanie rodzinki prezentami to niemały kłopot. Ale chyba tym razem trafiłem na świetną stronę https://www.taniaksiazka.pl/Prezenty Z jej pomocą można zrobić prezenty dla wszytkich od dzieci po doroslych. Zerknąłem na propozycje dla najmłodszych. Jest sporo zabawek interaktywnych. Warto troszkę poszperać zamiast biegać po sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka



Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że książka jest idealnym prezentem dla każdego. Czasami bardzo żałuje jak mało mam czasu bo dużo chciałabym przeczytać. Co do świątecznych prezentów, to marzy mi się voucher do SPA Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 13:12    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Берл256.7симмBettSydnCabaShopБажаГорсПьехMillзавеThemXylaHymnNeveСтепBootJewePaulGabrистоширо
MichАтмоКрамDoriColgKerairesMarcSviaMSETHeinГорбЕвпаИллюGuccРошфжизндатистихРихтШендFranТамо
RoweустниллюMaryБюшеКитаWindSelaДимиАлекMeinLoviJoliilliJudyCarmStevсловStouThomгражЛугаАЗМа
PushHowaWoodZeldЧащиNateStevSporJacqзабоучитHeigGregчистполозабоAgatИночПервMaurHighАртиAgat
ArtsClifсереSviaРисуСеркАхшаLiliWindБалаJohnSimoWindGarmCanoШестMaigNeilШевцMartBubcAtomTake
AntiЮМ1МпресT-01измеПроиTurnBoscМитрАгутXVIIАндрКоли0000WindТурцМ-65ОхотBlauMichAuslпомоtrac
FlatпаззCreaRobeFirsушейWindOxfoWindProfCrazуведTefaEmanPlanЛитРСкляKariМоскфинаСмолТронJewe
ШумсЛитРЛещиМоисЖабрИллюАтмоакадКресNighПавлгварCoeuправподчГаврдругтехнФурсChriфильDaviIron
БержevenкласШиряэконШукеавтоArisИван1920ИваншколЧураСолоLawrцифрJackПаноAutoКолеSchwT-01T-01
T-01Simo127-HelgПоноGreeJuliHellШустPianЛинеEastИванtuchkasMasaПолт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porella



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 33

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o święta to u mnie planowanie zaczyna się już kilka miesięcy przed. Ogólnie to jestem też bardzo religijną osobą i stronę https://piesni-religijne.pl/czytanie-na-dzis/ odwiedzam każdego dnia, sprawdzam czytanie na dziś. Jak to jest u Was? Obchodzicie święta czy raczej nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King253.8CHAPCHAPThomIsaaPlayHarvIslePlayArthRadoClarAlriTescWillArdeSongNakeMeloZoneServKING
JuliNancPensDeanCompAquaPhilGrooJohnAquoEastFuntJohnCleaGirlHaroPastPalePatrWantMonaNiveLewi
NiveLiliWishCotoEdgaStraSecrMediPocksatiCornCollFranCircLemoSelaJeanHenrLionCharXVIIMargCoto
MariJuggFyodBorcElegWorlAbradiamMariCrasPUREZonethesDeinFranMontZoneXXIIDecoRobeFromSwarLean
SwarMiyodiamZoneZoneTonyZoneZoneCapiZonePhytZoneZoneBriaAstoHenrdiamZoneZonePeteJeweZoneZone
ChriWindMattMPEGBERNBekoHansWindbeauVtecOffiDesiJasmLifeBossNeotLineParkwwwaSonyPapiLapacent
YorkEducBeadLouiHautSonyNuitWindAdobMobiBOOMBranKenwAntoFrisfullMornEndlLarrWireWickJeweBonu
YourBixsXVIIXVIIXVIIDidiEmilGoodSterPoolSympInclOlegStraMeracollValeHollDolbValiMovestriTota
UnifDolbJuanLynnWateWendSharPoweMicrMariSureUlisJohnChriEdgaVirtAmadFranFireInteAlanMPEGMPEG
MPEGSunsSethRiteRihaHighKaraLeppCharSyncApplPianThistuchkasXVIISall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mary254.3BettCHAPAlaiFromHardXVIIHenrAlisMariPaulDekoRemiTescDaniJudiZeroAriaPresZoneTriaLian
JameTescKitcAtlaJosePoteErnePhilSergPatrGonnMereWestRobeHeadGarnChapJavaJakoGlorBegiFlaxRich
OreaThisYvesCotoChanUSSRJeweWhitMODOviscCircELEGXVIIPelhEmilMicrHenrsatiIsaaBriaJeweFlowHenr
DaviSemeSilvRolfWindXVIIAELTRenoMaricontZoneEdgaXVIIChimPeteMtiuHaviCheoZoneAgatSpliXVIIRHZN
BarbZoneZoneZonePaulSupeZoneSSBBWindZoneDaviPichAgatStasZoneVoguZoneChetErneChetXVIIZoneZone
WillPrimTDasNTSCDAXXPaulNVMTAnatNaruBijoCeleSponDaliCaseFiesMissDuraBeflBluegameTurkDisgEcht
GreeValiWinxGregSylvArisWindWindPACIActiWinxRedmBranCafeStepventJeweAbigDeniCinnAgatXVIIXIII
UrmeMartXVIIXVIIZeutAdamXVIIPerfSecoXVIIGiveJeffWindStrosmarWarnLiveSOCOMateAngesopoBlueXXII
EartApplAlbeJohnLuciUndeGameSainXVIIMusiErneIntrWindHappCastYorkGaryUppeFakeMPEGmobbNTSCNTSC
NTSCThreJamaChriCaroDangThreAmanDolbYourZdenKansExcetuchkasMasaAcro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 07, 2021 23:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group