Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Którego fryzjera polecacie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 186
Skąd: Otw

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 07:50    Temat postu: Którego fryzjera polecacie Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak w temacie
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 17, 2009 07:50    Temat postu:

Powrót do góry
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Ja wiem, którego nie polecam. Przy poniatowskiego, za parkiem. Mają tam promocję bodajże we wtorki i środy czy jakoś tak, ale dziewczynki, które strzygą, robią to z przerażeniem w oczach. Nie można liczyć na żadną podpowiedź odnośnie fryzury, koloru itp.
Byłam jeszcze w salonie na wysokości dawnego Le Cher - obcięła mnie bardzo OK. A ostatnio w E&B przy Andriollego. Fryzjerka sympatyczna, sama zaproponowała mi fryzurę i generalnie wydaje mi się, że też OK. Ale np. mojej mamie się nie podobało, jak ją tam ostrzyżono.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 151

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam taka mloda dziewczyne ze smieszna fryzurka pracujaca w PIEKIEŁKU przy poczcie Smile
tanio i naprawde super Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KasiaK



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: okolice Krasickiego

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool polecam dla dzieci fryzjera tego nowego a Świdrze. Ceny 10-15 chłopcy dziewczynki 15-20zł. Gratis 1 włos ścięty, lizak i ew zajęcie sie dzieciatkiem podczas zabiegow na mamie. Ogolem ok tylko..to nie fryzjerka dla moich wlosow-zle mnie sciela, nie bylam zadowolona ale to efekt chyba tego ze zadko kto umie zrobic wystrzepiona asymetrie na krotkich w dodatku slabych i nie podatnych na ukladanie wlosach. Ceny dla mam 25-35zl sciecie.

Ja osobiscie polecam mloda fryzjerke(Justyna) z Piekielka. Jestem wymagajaca wzg moich wlosow a ona zdaje swietnie egzamin

Dobra fryzjerka jest tez kolo dawnego La Cher przy Andriollego- wysoka szczupla z krotkimi wlosami i 2 tez ok 30 bodajze Ania( jakis rok temu rodzila 2 dziecko). Ta 2 tuz przed zwolnieniem w ciazy doradzila mi swietny kolor i sciecie, robiac to profesionalnie-nie wciska CI 1 konkretnej fryzury ktorej sie nauczyla Laughing Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tej kwesti ciężko doradzać, jako fryzjerka dobrze to wiem,ponieważ ja nie znalazłam takiej która by mi dogodziła...
w Otwocku są tylko takie które nie mają własnych wizji na temat osoby,tylko robią każdemu to samo.
Szukam takowej,która mogłaby poprawić tak mój wygląd,bym aż zaniemówiła z wrażenia-tego pozytywnego!!!-oczywiście
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od ok 10 lat mam jedną fryzjerkę i jej ufam Wink Moje włosy jako, że są grube i puszące się nie są łatwe do ścięcia ale Agnieszka obcina mnie super. Fryzura utrzymuje się nawet jak włosy odrosną i co dla mnie ważne są łatwe do samodzielnego ułożenia. Jak mnie korci do zmiany zawsze potrafi mi doradzić. Jeżdżę do fryzjera poniekąd do Warszawy, bo do Radości Wink do Studia Kati
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też znów jestem na etapie poszukiwań, ale w Otwocku chyba nie ma fryzjerów z prawdziwego zdarzenia. Nawet nie chodzi mi o to, by fryzjer podpowiedział mi fryzurę, bo ja mniej więcej wiem, czego chcę i w czym mi do twarzy. Ale np. to, jak ostatnio fryzjer sp**** mi balejaż... Eh, no, masakra. Nie mówiąc już o tym, że nie mają pojęcia o kolorach (tzn. co do kogo pasuje), a co gorsze, twierdzą, że nie da się tak dobrać koloru, by wyszedł taki, jak klientka chce, bo na każdych włosach wychodzi on inaczej. No, nie wiem, jakoś w Warszawie jak klientka mówi "miodowy/piaskowy/czekoadowy" to taki dostaje... A w Otwocku zawsze pod górę.
Kasiu, jeśli chcesz zmienić fryzurę, to - jeśli mogę Ci coś doradzić - widziałabym Cię w krótszej fryzurce (takiej max. do brody, a najlepiej powyżej jej linii), z jakąś asymetrią: przedziałek z boku/asymetryczna grzywka/ cieniowanie. Ty masz pociągłą buzię (a dokładnie diament), więc długie włosy jeszcze bardziej Ci ją wydłużają. A krótsza fryzurka bardziej wyrównałaby proporcje buzi, natomiast asymetria skróciła troszkę czoło. Reszta (tzn. konkretna fryzura) zależy od tego, jak się układają Twoje włosy. Tzn. wiem, że masz kręcone, ale np. nie wiem, czy kręcą się naturalnie, czy im pomagasz, czy są podatne na modelowanie itp. Ale zdecydowanie proponowałabym krótsze Smile.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cruelangel



Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieńdoberek Smile

Ledwo tu zaczynam a już negatywnie Wink Mama VooDoo miała rację Wink

nie polecam E & B przy Andriollego ( w baraku, za parkiem miejskim )
Musialam na szybko przyciac wlosy a fryzjerzy u ktorych zazwyczaj sie strzyge byli zajeci.
Babka z wlosow do ramion sciela mi wlosy na pazia bez grzywki, z moja trwala, ktora prostuje wygladam jak owca. To ze powiedzialam ze je zapuszczam zignorowala.
Fryzura calkiem do mnie nie pasuje, nie mowiac juz zeby pasowala do ksztaltu twarzy
Wyraznie poprosilam o podciecie koncowek i troche wycieniowanie, niestety kiedy zorientowalam sie co zrobila z tylu bylo juz za pozno...
Nawet sie nie spytala na ktora strone zazwyczaj sie czesze, gdze robie przedzialek itp.
Praca bardzo niedokladna, czesc wlosow ( wyrywkowo ) mam wogole nie wycieniowana...
Na koniec wypuscila mnie z mokrymi wlosami

To niby wlosy i wiem ze odrosna, ale juz jakis czas je zapuszczalam

Co do naprawde dobrego to bardzo lubię Kubę z DM Uroda ( tam gdzie grota solna )
Bardzo staranny, wie o co chodzi Smile


Pozdrawiam

Ewa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubę dobrze znam Smile uczyłam się z nim...
niestety nie miałam okazji by mógł coś wyczarować z moich włosów,
z resztą ja jestem wymagająca Twisted Evil
Cieszę się,że są o nim dobre opinie,poniewaz to dobry kolega Razz
Pozdrawiam Ewo i mam nadzieję że już więcej tak żle nie trafisz
wiem jak to musi boleć Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-la



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 891
Skąd: obecnie Otwock z zamiarami na Olkusz

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szczerze polecam mirabelkę10 Twisted Evil Lepszego fryzjera w Otwocku nie spotkałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta-la napisał:
A ja szczerze polecam mirabelkę10 Twisted Evil Lepszego fryzjera w Otwocku nie spotkałam


Przepraszam Embarassed zapomniałam podziękować...
przecież Dziewczyno robisz mi niezłą reklamę.
Serdecznie dziękuje Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirabelka, ile bierzesz za strzyżenie? Bo ja chyba w końcu będę musiała pójść pod nożyczki. Planuję na marzec.
Tylko żebyśmy się dogadały co do fryzury, bo to mnie najbardziej przeraża....
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorcik81



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1757
Skąd: Otwock kiedyś centrum obecnie kresy

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VooDoo na pewno się dogadacie,Basia ma pełno fantastycznych pomysłów,lubi niegrzeczne fryzurki i potrafi dobrze doradzić Laughing
ja też jestem wymagająca co do fryzjerów, i po wyjeździe mojej fryzjerki długo nie mogłam trafić na kogoś kto mnie zadowoli (w sensie włosów ofkors) aż poznałam Basię Wink
co do ceny...taniej niż w salonie
a chciałam jeszcze dodać,że pierwszy raz po ścięciu włosów na krótko gniazda mi się nie robią po nocy Very Happy
_________________
szczęśliwa żona i mama
przepraszam za literówki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł to ja mam i nie potrzebuję innych Razz. Byle tylko wykonanie było takie, jakie chcę Smile. Co do ceny, to z tego, co kiedyś z Basią rozmawiałam pamiętam, że wcale nie mniej, niż w salonie, a przynajmniej otwockim salonie, ale do 30zł przeżyję. Niestety, na razie bardzo kiepsko u nas z kasą, więc każdy grosz się liczy, dlatego pytam.
Ja tam lubię jak mi się "gniazdo" robi po nocy - taka fryzura prosto z łóżka jest sexy Wink
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorcik81



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1757
Skąd: Otwock kiedyś centrum obecnie kresy

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bałagan na głowie to i ja lubię Cool ale jak są pozaginane i nic nie da się z tym zrobić dopóki głowy nie zmoczę to juz nie Rolling Eyes
a od jakiegoś czasu i tak do czesania to palców uzywam Wink
_________________
szczęśliwa żona i mama
przepraszam za literówki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 10, 2010 11:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group