Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyk do skóry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprytny

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 09:56    Temat postu: kosmetyk do skóry Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo sucha skórę i szukam odpowiedniego kosmetyku nawilżającego. Trafiłem na taką ofertę https://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala Kosmetyki nawilżające, naturalne. Mają w swoim składzie min wosk, pszczeli, algi z morza Śródziemnego, minerały morskie itp. Mają za zadanie nawilżać, regenerować, odżywiać skórę. Mi w oko wpadł odżywczy balsam Le Petit Marseillais do bardzo suchej skóry. Zastanawiam się czy faktycznie ma skuteczne działanie. Może ktoś z was już go używa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 09:56    Temat postu:

Powrót do góry
koronna2

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawilzenie tez jest dla mnie bardzo wazne. Teraz stosuje serie kosmetykow Skin79 i jestem z nich zadowolona. Nie lubie zmieniac kosmetykow za czesto, wiec na razie bede im wierna. A te azjatyckie kosmetyki mozna teraz dostac w Rossmanie.
Powrót do góry
ninjaa

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kosanoztra

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepsze są kosmetyki naturalne. Nie dość, że nie zawierają żadnej chemii i parabenów to jeszcze świetnie nawilżają i pielęgnują skórę. Co prawda, trochę kosztują ale lepiej dopłacić i kupić coś porządniejszego. Na zdrowiu nie warto oszczędzać. Ten sklep https://www.naturativ.pl/ ma sporą ofertę tego typu produktów.
Powrót do góry
Talia

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mam problem ze skórą na plecach. mam tam suche miejsca i swędzące. Pani dermatolog szanowna powiedziała mi, że to zwykła alergia na cos i kazał mi zrobić testy alergiczne.
Obawiam się ze to nie to bo nigdy nie miała problemu z alergiami i najzwyczajniej zapisałam sie do kolejnego dermatologa ale wizytę mam dopiero za miesiąc. W tym czasie kolezanka mi poleciła suplement na takie zmiany skórne https://jedzenie-kompulsywne.pl/artykul/moctivin . Podobno bardzo dobry ale chciałam jeszcze to porównać z kimś
Powrót do góry
koronna2

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakichs problemach ze skora moga pomoc specjalne, naturalne kosmetyki. W takich zmianach jak tradzik czy rany mozemy sobie bardzo pomoc poprzez stosowanie takich preparatow jak te z ekstraktem z Dąbrówki. Wiele osob je stosuje, bo maja dobre dzialanie oczyszczajace. Takie kosmetyki mozna szybko stosowac i to pomoze nam dbac o skore.
Powrót do góry
Ziutka

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz dobrych kosmetyków, które oparte są na naturalnych ekstraktach, to spróbuj naturalnego kremu głęboko nawilżającego i odżywczego oraz odżywczo- nawilżającej maseczki z biocelulozy Polska Calluna Medica. Ta ekskluzywna marka podbiła serca wielu Polek, a nawet celebrytek. Sama Kasia Cichopek jest nią zachwycona. Ja także zakupiłam kilka produktów tej firmy dla siebie.
Powrót do góry
Viana

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, a oprócz kosmetyków to co jeszcze kupujecie, żeby zadbać o lepszy wygląd i zdrowie swojej skóry? Co myślicie o zakupie przykładowo takiego produktu jak filtr prysznicowy koreański zmiękczający wodę z witaminą C duży igła sosnowa https://malahit.pl/brands/vitarain/ ? Bo słyszałam, że on nie tylko oczyszcza wodne, pozwala również skutecznie pielęgnować skórę. Kosztuje 249 zł, jest to cena 30% niższa jaką znalazłam w malahit.pl. Także myślę czy nie skorzystać z tej promocji.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 12, 2018 12:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: