Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyk do skóry
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprytny



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 167

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 09:56    Temat postu: kosmetyk do skóry Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo sucha skórę i szukam odpowiedniego kosmetyku nawilżającego. Trafiłem na taką ofertę https://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala Kosmetyki nawilżające, naturalne. Mają w swoim składzie min wosk, pszczeli, algi z morza Śródziemnego, minerały morskie itp. Mają za zadanie nawilżać, regenerować, odżywiać skórę. Mi w oko wpadł odżywczy balsam Le Petit Marseillais do bardzo suchej skóry. Zastanawiam się czy faktycznie ma skuteczne działanie. Może ktoś z was już go używa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 18, 2018 09:56    Temat postu:

Powrót do góry
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawilzenie tez jest dla mnie bardzo wazne. Teraz stosuje serie kosmetykow Skin79 i jestem z nich zadowolona. Nie lubie zmieniac kosmetykow za czesto, wiec na razie bede im wierna. A te azjatyckie kosmetyki mozna teraz dostac w Rossmanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninjaa



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 23

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra



Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepsze są kosmetyki naturalne. Nie dość, że nie zawierają żadnej chemii i parabenów to jeszcze świetnie nawilżają i pielęgnują skórę. Co prawda, trochę kosztują ale lepiej dopłacić i kupić coś porządniejszego. Na zdrowiu nie warto oszczędzać. Ten sklep https://www.naturativ.pl/ ma sporą ofertę tego typu produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Talia



Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mam problem ze skórą na plecach. mam tam suche miejsca i swędzące. Pani dermatolog szanowna powiedziała mi, że to zwykła alergia na cos i kazał mi zrobić testy alergiczne.
Obawiam się ze to nie to bo nigdy nie miała problemu z alergiami i najzwyczajniej zapisałam sie do kolejnego dermatologa ale wizytę mam dopiero za miesiąc. W tym czasie kolezanka mi poleciła suplement na takie zmiany skórne https://jedzenie-kompulsywne.pl/artykul/moctivin . Podobno bardzo dobry ale chciałam jeszcze to porównać z kimś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakichs problemach ze skora moga pomoc specjalne, naturalne kosmetyki. W takich zmianach jak tradzik czy rany mozemy sobie bardzo pomoc poprzez stosowanie takich preparatow jak te z ekstraktem z Dąbrówki. Wiele osob je stosuje, bo maja dobre dzialanie oczyszczajace. Takie kosmetyki mozna szybko stosowac i to pomoze nam dbac o skore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ziutka



Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz dobrych kosmetyków, które oparte są na naturalnych ekstraktach, to spróbuj naturalnego kremu głęboko nawilżającego i odżywczego oraz odżywczo- nawilżającej maseczki z biocelulozy Polska Calluna Medica. Ta ekskluzywna marka podbiła serca wielu Polek, a nawet celebrytek. Sama Kasia Cichopek jest nią zachwycona. Ja także zakupiłam kilka produktów tej firmy dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viana



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 71

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, a oprócz kosmetyków to co jeszcze kupujecie, żeby zadbać o lepszy wygląd i zdrowie swojej skóry? Co myślicie o zakupie przykładowo takiego produktu jak filtr prysznicowy koreański zmiękczający wodę z witaminą C duży igła sosnowa https://malahit.pl/brands/vitarain/ ? Bo słyszałam, że on nie tylko oczyszcza wodne, pozwala również skutecznie pielęgnować skórę. Kosztuje 249 zł, jest to cena 30% niższa jaką znalazłam w malahit.pl. Także myślę czy nie skorzystać z tej promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redun



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie może jakie kosmetyki do skóry wrażliwej są najlepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voki56



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy wybór kmetyków wisdziałam tutaj https://www.maxdrogeria.pl/. Teraz w zime tym bardziej skóra ma tendencje do przesuszania, także warto zakupić jakiś porządny balsam i krem do rąk. Centralne ogrzewanie tez nie jest nie jest dla naszej skóry zbyt przyjazne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Iga25



Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 96

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja właśnie też słyszałam o tej marce Calluna Medica . Jak dobrze pamiętam, to na instagramie Kasi Cichopek widziałam ich produkty. Spojrzałam w sklep i widziałam, że mają fajne obniżki. Chyba się skuszę, bo i maseczki mają z biocelulozy, którą po prostu moja skóra uwielbia. Może to będzie klucz do ładnej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w kosmetyki, które nie będą przetłuszczać Twojej skóry co może powodować wypryski i przebarwienia. Na doz.pl https://www.doz.pl/apteka/k3378-Botame?c_a=1 znajdziesz linię kosmetyków Botame, która jest oparta na naturalnych składnikach, bez konserwantów i barwników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blednik



Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu odkryłam THALASSO PEELING DO CIAŁA marki HB i mnie zachwycił! Jak macie problem z wrastającymi się włoskami po depilacji to śmiało kupujcie. Peeling super, działa a nie podrażnia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jola902



Dołączył: 18 Lis 2018
Posty: 20

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze zastanawiam się nad konkretnym działaniem kosmetyków naturalnych. Czy faktycznie dają one dużo więcej niż zwykłe kosmetyki? Jak myślicie? Widziałam ostatnio kilka propozycji na stronie https://www.maxdrogeria.pl/ i chętnie bym sobie zamówiła do przetestowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jola123



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 65

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zastanawiam sie nad nastosowaniem olejku CBD. Nigdy nie stosowalam zadnych produktow konopnych. Co sądzicie https://canamo.pl/kategorie/oleje-cbd ? Czy rzeczywiscie pomaga? Bede wdzieczna za opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Lip 30, 2020 09:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group