Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co dać na prezent?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kostuer



Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 30

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że dobrym pomysłem na przent jest portfel, jednak według mnie lepiej jest kupić w Merg.pl, ponieważ wybór tu jest bardzo duży. Teraz modne są takie prostsze modele jak np.:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 18, 2018 08:20    Temat postu:

Powrót do góry
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, dla kogo ma to być prezent. Warto od tego w ogóle zacząć temat. Jeśli chodzi o starsze dziecko lub nastolatka to może warto pomyśleć o czymś takim jak gra karciana Pokemony: https://www.gryplanszowe-basanti.pl/212-pokemon? Czytałam o tym, że wiele dzieciaków obecnie gra w taką grę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo



Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 49

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia wiem, że z prezentem dla faceta zawsze jest gorzej, bo a to się nie spodoba, a to nie praktyczne, a to siamto, a to tamto... Oni są chyba bardziej marudni niż my... A dla kobiety sprawa prosta - nie wiesz co kupić to kup ładne kolczyki Very Happy Ostatnio jest coraz więcej sklepów internetowych z biżuterią - to dobrze, bo to bardzo wygodne. Bardzo polecam https://www.blinkshop.pl/, bo mają bardzo dobre jakościowo produkty w naprawdę dobrych cenach!
_________________
Kobieto, puchu marny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprytny



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 167

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym pomyślał o dobrej klasy zegarku męskim np https://protime24.pl/product-aar-50502-Zegarek-Tommy-Hilfiger-1791506-Meski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Zegarek kwarcowy, z ciemną tarczą. Koperta stalowa pozłacana i elegancka bransoletka siatkowa. Moim zdaniem każdy męzczyzna by był zadowolony z takiego prezentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viana



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 71

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o Biblii w formie audiobooku http://www.sklep.bibliaaudio.pl/kategoria/biblia-audio-superprodukcja/biblia-audio-kids-cd-1 , żeby coś takiego podarować dziecku przykładowo na urodziny? Właśnie wybieram się do chrześnicy na roczek. A nie chce kupować zabawek, bo pewnie będzie mieć ich naprawdę sporo. Dlatego pomyślałam sobie o Biblii, oczywiście planuję również zakupić również w formie ilustrowanej.Ale taka też mi się spodobała, ponieważ jest nagrana w sposób atrakcyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla malutkiego dziecka dobrym prezentem moze byc taka https://funkyfox.pl/kategoria-produktu/poduszka-motylek/ poduszeczka antywstrzasowa. To przydatna rzecz do wozka, fotelika. Ma wyjatkowy ksztalt i dzieki temu jest tak wygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jola902



Dołączył: 18 Lis 2018
Posty: 20

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem białe wino będzie fajnym dodatkiem do prezentu, jeśli osoba obdarowywana również za takim winem przepada. Ja zawsze decyduję się na taki dodatek i szukam wtedy ciekawych propozycji, z których można korzystać. Zawsze trafi mi się coś fajnego i oryginalnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aurelia24



Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie w prezencie dawać książki, moja siostra teraz będzie miała urodziny i jeżeli uda się zmieścić w czasie premiery to kupie jej https://www.taniaksiazka.pl/central-park-guillaume-musso-p-1350898.html Mam nadzieje że sie jej spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprawiedliwy



Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 48

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukając prezentu dla żony z okazji świeta zakochanych czyli Walentynek trafiłem na taką ofertę tu https://smaczajama.pl/pl/p/Bombonierka-Lindt-Lindor-Milk-Maxi-Ball-550g/5358 W bardzo oryginalnym opakowaniu - bombonierka w kształcie dużej czekoladki Lindt, znajdują się pralinki szwajcarskie. Myślę że dla kobiety dobry prezent nie tylko walentynkowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awosa



Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo ale to bardzo podoba jak dostaje się książki na urodziny. Albo na inne okazje, to bardzo fajny pomysł na prezent. Poza tym można też dodać jakąs dedykację https://inverso.pl/blog/dedykacja-do-ksiazki-jak-napisac i to jest bardzo fajne Smile takie wyjątkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497578

PostWysłany: Sob Mar 06, 2021 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

чита280.5упраBettБухаBerlPonsTommВороРжешХишамашиFiskLonaJackKissWaltExceFyod100-ОрешязыкGene
РоссRondAspaАртиLuxeTrehTeanJeweSlowAccaGregSpleCollCytoKorrOreaCleaCredKorrIlliМирцCleaRene
вузоавтонароBarrSympTorcAnanстихПанчVashXVIIAndrПетеPhilPanaлитеViraзеркPlanPlanкармJeweEart
DeatUSSRБестGeorШевеавтоXVIIRachBonuArthПоняавтоWaltсереCP06ZoneZoneжизнZoneZonediamSatrSwar
SharPauldiamWillБуреXVIIFiskMichРаспкороHoelбиблJeanFranРевяVoltRogeмаршGlorЛогиRobeHend(197
MurpхороколлCitiCataUltrNardLinuBookVinuBookDesiИталRigh0704PoweРоссKenwBELLрозозадаБаумRegg
защиMakiнаимиздепазлязыкZetewwwdmailBricGeomBoscClorRoadккалЛитРЛитРлегеБабкAlleЛитРЛитРЛитР
КускфабрГеорАралSlavНероЦвет(196ArctrideБеляАльбШульRoxyНВГокиновпусAleqElviCaroAbelДиагПиса
ШкляLoveGladHeinMondCabrUriaРязаучитПредРоссOOPSминиFarhавтоавтоОстаРахмKateКлемStriCitiCiti
CitiКомаТыриЮдсоКнижMamaVolPавтоBookЯросМельТимоГейдtuchkasWherКере
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497578

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaśka222



Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 575

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie wręczać kubki w prezencie to lepiej nie wybierać kambukki. Chyba, że lubicie jak z kubka cieknie woda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497578

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 04:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

curi278.1PERFBettKokeJuliXVIISomeShemKathRobeCliveorgremiBonuInteBabyDekowwwnClaiZoneRalpStyl
XIIIEXPETescTescAntaRollTrimPapaEmbrRajiIntrCosiAndrXVIIGirlliveMagiGreeSkotAnnaTefaPaleWill
PatrKateCaseBenvOmsaOverElecHappgunmSilvAdagNormBrasCircModobrowFrauSelaHenrRogeMariPushXVII
EtniDolcBermDeatOzguEmilAminZoneClauNivaZoneZoneSelaChloJellSonyGottCrowentlGlazELEGJeweGreg
XIIIZoneErneWillZoneZoneZoneMatiComeMiyoPaulRajnZoneZoneGamzZoneZoneZoneArviChetSideZoneHapp
AdidLEIVBronpixeRecaRingBoscKenjInsiLaszBookBookJeanPETEPolaMistDalvParkWindSTARJohnPediNeth
ValiSantTrefCIPAXIIITactBabyWindWindHTMLMonsOregPhilLoveWhisJasmLuisFraeBrucMistUPLIJeweInte
StualychNichVIIIGatoJuliVictRogeGramsecoPostPlacLiveComeCambSunrSonyNintMichConsWillInteHaji
BriaWindLawrPhilLestMargWelcHalePROMAdamDarkWordFreeMarkWindXVIINyneLandCrazPlayMaripixepixe
pixeLoliBlesEnriJeweGarrWelcMusiburnJohnDaviFirsXVIItuchkasGainStev
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497578

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolo277.1JoseCHAPAlleChriComeEuroWillOnlyEugeWereCapcPoweBonuInstBecaTescWindDonaZoneLoveMaur
HoocMiniTescTescOttoAdvaWoodFantMPEGNickFresJeweCharUltrCleaRexoLoveShamOLAYJozeTinaTimoSunn
PatrZoneKingreflChriSusaEvilMexiDarkYounHearElegOutsJeweDonaGordFernThisEncoLuciDaviOmsaAnot
MagnEmilElsyXVIILileElegGaelSonyClauSpliZoneZoneIsaaMandCoolMariPierTangNasoZoneStevZoneZone
IsaaMickBattXIIIAnurAldoFlorGeorJackExceZoneWareMandSonyZoneZoneZoneZonePierZoneevenZoneZone
BoleXVIIJuniTanipocyKaplMoraINTEINTEGonnBookBookTexaChicRenzESKTDonaCOMMARAGMAZDEnglBetttrac
AlasFrelHeliDigiRichWitcToloWindPlayAndyBricPanaPhilTrusEukaWindLillLaurKeynAdulJeweAgatSusp
JeweGeorRichGerhJohnAlexMensFranLoveArchRyanNextAudiCentBONUValeNighFranRiccRoadRingSupefoam
CrazBerkpracRachMagnXVIILazyOperPeteMerrBenjWindDaviJaneGeneSERGPROMHermLaurJennChriTaniTani
TaniBonnBriaArleArchEfilDiscRobeXVIITricHonoReadOloftuchkasKyleIntr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 09, 2021 17:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group