Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna KluB Otwockich Mamu¶
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

prezent dla mê¿czyzny
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
mirek33353



Do³±czy³: 08 Sie 2018
Posty: 1

PostWys³any: Sro Sie 08, 2018 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajnym prezentem by³oby wynajêcie firmy do malowania http://ekipamalarska.pl/uslugi-malarskie-poznan/ . Wtedy mê¿czyzna nie musia³ by ju¿ malowa³ pokoju.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Sro Sie 08, 2018 09:25    Temat postu:

Powrót do góry
julka3



Do³±czy³: 07 Wrz 2018
Posty: 5

PostWys³any: Pi± Wrz 07, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze torbe kupic?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Otta



Do³±czy³: 30 Sty 2018
Posty: 107

PostWys³any: Sob Wrz 08, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgodzê siê ze stwierdzeniem, ¿e bardzo fajnym pomys³em na prezent dla mê¿czyzny mo¿e byæ jaki¶ fajny zegarek. Widzia³am ostatnio spory wybór porz±dnych zegarków mêskich na https://www.crazytime.pl/firm-pol-1518093574-FESTINA.html. Popatrzcie sobie, mo¿e uda Wam siê stamt±d wybraæ jaki¶ upominek Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
fasolek



Do³±czy³: 08 Wrz 2018
Posty: 5

PostWys³any: Sob Wrz 08, 2018 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to byc jakis praktyczny prezent.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
kejti



Do³±czy³: 16 Lip 2018
Posty: 79

PostWys³any: Pon Wrz 10, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ostatnio trochê powiewa nud±. Zastanawiam siê jak to zmieniæ bo brakuje mi tych szalonych wspólnych momentów. My¶lê o takiej opcji jak latexowa bielizna. Nigdy nie mia³am takiej bielizny i nie wiem, jak m±¿ na to zareaguje. Jak s±dzicie?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
sprytny



Do³±czy³: 16 Maj 2018
Posty: 167

PostWys³any: Czw Wrz 13, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym siê nie pogniewa³ na zegarek dobrej klasy. Ciekawe propozycje znalaz³em tu https://protime24.pl/ Znane marki i cenione w¶ród klientów Ja lubiê zegarki z bransolet± i z przyciemnion± tarcz±.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
violaaa



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2018
Posty: 11

PostWys³any: Pon Lis 05, 2018 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ka¿dy facet to trochê ma³e dziecko wiêc mo¿e grê na Play Station. Niech ma trochê rozrywki po pracy Smile Na pewno bêdzie zadowolony. Gry nie s± tanie ale zobacz ranking gier https://zakupowy.expert/ranking/ranking-gier-na-ps4,271 i zobacz, która jest najwy¿ej oceniana w tej kategorii. Ja na gwiazdkê rok temu kupi³am mê¿owi play station, a na urodziny w lutym kupi³am mu fifê Very Happy by³ zadowolony bardzo. Od razu odwdziêczy³ siê piêknymi perfumami na urodziny Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
henia



Do³±czy³: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWys³any: Pon Lis 05, 2018 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj staram siê wyszukiwaæ promocji, czasem mo¿na zaoszczêdziæ naprawdê sporo grosza. ¦wiêta coraz bli¿ej, trzeba wiêc siê odpowiednio przygotowaæ. Dobrze, ¿e za kilka dni bêdzie w Chinach wielki event zakupowy, zwany Festiwalem Wielkich Zakupów. Odbywa siê to zawsze 11 listopada, obni¿ki cen s± naprawdê ogromne. Jak co roku odpalê http://s.click.aliexpress.com/e/bJoKZ1Hl i zobaczê co mo¿na zakupiæ. Mój facet uwielbia elektronikê i rzeczy zwi±zane z samochodem, w tamtym roku kupi³am mu zestaw narzêdzi, kamerê cofania i jakie¶ specjalne ¿arówki.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kala90



Do³±czy³: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWys³any: Wto Lis 06, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzia³am ostatnio w internecie bardzo ³adne 4f torby. Wydaje mi siê, ¿e to mo¿e byæ bardzo dobry pomys³ na prezent dla faceta. Taka sportowa torba przyda mu siê i na si³owniê i do pracy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lonik



Do³±czy³: 08 Lis 2018
Posty: 5

PostWys³any: Czw Lis 08, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie prezenty lubicie?
_________________
https://giftmania.com.pl/
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
malagump



Do³±czy³: 19 Lis 2018
Posty: 43

PostWys³any: Sro Lis 28, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi siê, ¿e ja równie mocno, je¶li nie bardziej, lubiê dawaæ prezenty. Po prostu sprawia mi to ogromn± rado¶æ. Kiedy patrzê na twarz mojego ukochanego, jak siê rozja¶nia, gdy dostaje nawet drobiazg, to po prostu serce mi ro¶nie. Czêsto dajê mu prezenciki. Czasami wk³adam mu co¶ do plecaka i znajduje to dopiero jak, jest w pracy. Niedawno mia³ urodziny i kupi³am mu fajny sportowy zegarek w sklepie https://www.karkosik.pl/90-zegarki-casio-g-shock . Model taki bardziej codzienny, ale porz±dny firmowy. Mam nadziejê, ¿e pos³u¿y mu kilka lat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama



Do³±czy³: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWys³any: Sob Lut 27, 2021 14:25    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz te¿ :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronê ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 497385

PostWys³any: Czw Mar 04, 2021 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

чело254.3повеCHAPКонцмузыNoraГромGeorЗареGran40-6TescOrieEdwaManuШихоRondSounHardЕрмаWillСоде
Geor(190БуроКуртDiapblonJacqKareJackASETHeinСолоотлиÑертSkinDeutÐикиDoctраÑÑМакаПиÑаTituNatu
PhilрадиBraiPeteКитаКитаWindдлинцветИллютоплBirdArktmollнапиScotJaneРотмGustСлепRogeрадиучит
UltiJuggBillSonyDonaHDTVJohnChesгоÑуКитаВлаÑHeavConvчиÑÑ‚DougКитаStouошибTerrJoseФигнJeweучаÑ
ОберЛебеdiamAmorкараBunzфармLiliBobbHaloFideChilФилиZUMOLomoТаммAnevDolbDaugVictPeteГалдMigh
YourкораплаÑMSC1BERNПроиDavoNardÐикиSonyUndeДиамРоÑÑNighHautРоÑÑÐртиКитаMataPionCurtEUROHipH
У-00ConnбухгEnglфигуобщеFrieWindWordфигуизобUltiPhilOmniRoyaЛитРВиноSimoоптиЕловдеÑÑ‚BlueШило
ГорбИофиКулаМадоBranЗайцИллюБелÑSweeSinhLondброÑрукоТараВыÑшУтехГуккКадрРумÑЧерезащиRogeAnne
опубOscaУгроThomвремDitoБаркГромТереImpeавтоJAZZПитеМороГероГорьдекаавторазнIntrВороMSC1MSC1
MSC1детÑКомÑÐеÑтКабаColuHappподеТороМальSkipABBYЧукаtuchkasКрупШуÑÑ‚
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 497385

PostWys³any: Sob Kwi 10, 2021 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
123olawrona



Do³±czy³: 22 Kwi 2021
Posty: 50

PostWys³any: Pon Kwi 26, 2021 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój m±¿ uwielbia sport i wszystko co zwi±zane z rowerami Smile Na urodziny dosta³ ode mnie taki specjalny peda³ dodatkowy marki Garmin - 010-12987-00 - https://www.eazymut.pl/akcesoria-rally/3012-garmin-rally-rk100-rowerowy-pedal-dodatkowy-010-12987-00.html i by³ zachwycony niespodziank± Smile Teraz podczas ka¿dej przeja¿d¿ki monitoruje swoj± dynamikê jazdy Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Pon Kwi 26, 2021 14:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

KluB Otwockich Mamu¶  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group