Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ujędrnienie po ciąży
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mom



Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 15:36    Temat postu: ujędrnienie po ciąży Odpowiedz z cytatem

Hej,
moim problemem jest okropna skóra po ciąży - zostało jej bardzo dużo, jest obwisła i nieładna. Możecie polecić jakieś dobre kosmetyki dla mamy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 08, 2017 15:36    Temat postu:

Powrót do góry
MaryAnn84



Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 16

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety po ciąży trzeba się zmagać z tego typu niedogodnościami. To jest nie tylko obwisła skóra, rozstępy ale także blizny po cesarce. Te ostatnie nie tak łatwo jest usunąć. Słyszałam, że można użyć plastrów silikonowych (http://wszystkoobliznach.pl/), które wydają się bezpiecznym rozwiązaniem, lub czegoś bardziej radykalnego jak laser, którego z kolei chyba bałabym się zastosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mania



Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 55
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz dać sobie czas, bo przecież skóra naciągała się przez 9 miesięcy, więc nie wróci do poprzedniego stanu w miesiąc. Co do zabiegów, to polecam kąpiele w nawilżających płynach, a po każdej kąpieli wmasowywać delikatnie przez około 10 minut mleczko nawilżające. Bardzo fajne kosmetyki, łagodne ale świetnie nawilżające skórę (a to w tym momencie jest najważniejsze) ma firma http://www.le-petit-marseillais.pl/. W dodatku mają różne linie zapachowe, więc na pewno wybierzesz coś co ci przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zadowolona



Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 13

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele kobiet zmaga się z tym problemem. Może warto tutaj zajrzeć http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/utrata-jedrnosci-skory/ i poczytać jak można "naprawić" taką skórę ? Nie masz co się męczyć skoro teraz jest tyle zabiegów które ułatwią nam życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamirka66



Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 42

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja co prawda ujędrniania skóry nie robiłam, ale robiła moja mama metodą Hydro Deluxe w klinice mediart clinic w Poznaniu. Efekty sa powalające, bo mama ma 50 lat a skóra naprawdę jest napięta i wygląda świetnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele takich kosmetyków dostępnych na rynku. Na pewno warto zapoznać się z produktami marki Mustela: https://www.mustela.pl/. Znajdziesz tam zarówno kosmetyki dla siebie, jak i dla swojego dziecka. Są one całkowicie naturalne, dzięki czemu są bezpiecznie i można je stosować bez żadnych obaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cebidaa



Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w sieciowych drogeriach coś się znajdzie?
__________
domy na sprzedaż w Suchym Lesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 200

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dbacie o swoją cerę? Moja cera po ciąży wygląda naprawdę strasznie, jakaś odwodniona jest i pozbawiona blasku. Myślałam, żeby kupić sobie w drogerii Puderek maseczki do twarzy https://puderek.com.pl/azjatyckie-kosmetyki/6280-mizon-joyful-time-essence-mask-hyaluronic-acid-maska-w-placie-nawilzanie-i-nawadnianie-23-g.html bo czytałam, że nawadniają i dobrze nawilżają. Jest to idealny środek również dla osób, które zmagają się ze zmarszczakmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każda kobieta to przechodziłam. Taki żel do masażu HB sprawdza się w walce z rozstępami po ciąży. Można go wypróbować na sobie. Można go używać przez okres całej ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stairs



Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 35

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że to nie zawsze działa... Kremy niekoniecznie przyniosą efekt zwłąszcza jeśli cellulit byl juz wczesniej ;/ U mnie nawet bardzo szybko, bo jakos od razu po 30. A ze do sportowych aktywnosci troche mi daleko to w ubieglym roku zdecydowalam sie na redukcje metodą mezoterapii igłowej tutaj http://drkonradlewandowski.pl/blog/ u Doktora Konrada Lewandowskiego. Wspolnie zdecydowaliśmy, ze ta metoda przyniesie i najszybsze i najskuteczniejsze efekty, a dodatkowo pozwoli pozbyc sie kilku cm w obwodzie ud - a u mnie tluszczyku w tych okolicach nigdy nie brakowalo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandrita12



Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 09:51    Temat postu: Powiększenie biustu Odpowiedz z cytatem

Hej, czy któras mama zastanwiała się nad operacją powiększenia biustu? Ja zdecydowałam się na operacje za granicą. Jak by któraś z Was rownież się zastanawiała, to powiem Wam jedno. Nie zastanwiajcie się, tylko róbcie! Różnica jest diametralna <3
_________________
Operacje na Słowacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kejti



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 79

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda Ci się dobry balsam do ciała. Nawilżenie skóry jest bardzo ważne, bo dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna. Rzuć okiem na przykład na taki balsam La Roche Posay: https://www.doz.pl/apteka/p112686-La_Roche-Posay_Lipikar_Fluid_kojaca_i_ochronna_emulsja_nawilzajaca_400_ml. Ja osobiście bardzo lubię kosmetyki tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mama89



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajcie, że największy wpływ na jakość naszej skóry ma dieta, a także ruch Smile Ale owszem, dobrej jakości kosmetyki też potrafią zdziałać cuda. Ja ostatnio odkryłam markę Arkana i powiem wam szczerze, że jestem zachwycona! Mają szeroką ofertę produktów do pielęgnacji ciała https://sklep.arkana.pl/pl/c/Pielegnacja-ciala/414 , skład kosmetyków jest bardzo dobry, a ceny przystępne dla każdego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blednik



Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne są masaże skóry. Kup sobie balsam z avocado (dobrze dizala na skore) marki Hildegard Braukmann i regularnie nawet dwa razy dziennie masuj skórę. Te codzienne ruchy, masaże są bardzo ważne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tanka



Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ciało po ciąży się zmienia i nie wygląda już tak jak przed. Nie ma co się jednak załamywać, bo przy odpowiedniej pielęgnacji można przywrócić ciału piękny wygląd. U mnie świetnie sprawdziły suę peelingi kawowe i kremy ujędrniające. Oczywiście do tego odpowiednia dieta i ćwiczenia i znów wyglądam jak przed ciążą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 03, 2020 13:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group