Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna KluB Otwockich Mamu¶
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

prezent-¶wiêta
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
voki56



Do³±czy³: 23 Lis 2017
Posty: 23

PostWys³any: Czw Lis 23, 2017 18:34    Temat postu: prezent-¶wiêta Odpowiedz z cytatem

Macie ju¿ pomys³ na ¶wiêta dla dzieci. Ja ostatnio natknê³am siê na super niespodziankê. Sami zobaczcie www.listymikolaja.pl , prawda ¿e rewelacja! Zamówi³am taki te¿ dla dzieci z przedszkola od syna. Jestem ciekawa jakie bêd± mia³y miny.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
Reklama






Wys³any: Czw Lis 23, 2017 18:34    Temat postu:

Powrót do góry
Blednik



Do³±czy³: 20 Lis 2017
Posty: 65

PostWys³any: Czw Lis 23, 2017 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dla dzieci prezent to ³atwo jest kupiæ, gorzej dla doros³ych osób. Ja sobie przegl±dam ró¿ne perfumy i moj± uwagê przyci±gnê³y perfumy paco rabanne olympea - https://www.perfumeria.pl/products/paco-rabanne-olympea-woda-perfumowana-spray . Kurcze, tyle kobiet w rodzinie, ¿e w tym roku na swieta to chyba zbankrutuje ;p
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nawer



Do³±czy³: 25 Lis 2017
Posty: 3

PostWys³any: Sob Lis 25, 2017 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lê, ¿e zawsze fajnym prezentem jest jaka¶ zabawka Smile
_________________
WIRTUALNY ADRES DLA FIRMY
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
terenia



Do³±czy³: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWys³any: Sro Lis 29, 2017 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Chcê dokupiæ mojemu narzeczonemu do prezentu na miko³ajki co¶ z kosmetyków do pielêgnacji brody. Nie s± to najtañsze rzeczy st±d moje pytanie, gdzie najbardziej op³aca siê kupiæ balsam/wosk do zarostu?? Znajdê je w jakiej¶ stacjonarnej drogerii czy tylko w necie? Bo znajoma poleci³a mi ten sklep- https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/szampony-broda-i-wasy/ Je¿eli która¶ z was ma jakie¶ do¶wiadczenie z takim zakupem to baardzo proszê o opiniê
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Luna077



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2017
Posty: 31

PostWys³any: Sro Maj 30, 2018 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¦wiêta ju¿ dawno za nami, ale temat prezentów powróci³ na nowo z okazji dnia dziecka. Macie prezenty dla swoich pociech? Co w tym roku jest najmodniejsze? My my¶leli¶my o tym, czy nie sprawiæ synowi taki fajny gokart na peda³y (https://www.gokarty-berg.pl/). Jak by³am ma³a to posiada³am podobny i uwielbia³am na nim je¼dziæ. Ca³e dnie spêdza³am z innymi dzieciakami na ulicy i robili¶my sobie wy¶cigi Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
tamirka66



Do³±czy³: 27 Gru 2017
Posty: 42

PostWys³any: Sob Cze 02, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze maluchom kupuje jaki¶ fajny strój inspirowany postaciami z bajek https://godanparty.pl/ nasze dziecko bardzo lubi takie przebrania, wiec stwierdzili¶my z mezem,¿e zawsze co¶ takiego na prezent od nas dostanie i tym razem na dzieñ dziecka te¿ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Misiak



Do³±czy³: 27 Pa¼ 2017
Posty: 93

PostWys³any: Pi± Gru 07, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mo¿e kurs jêzyka angielskiego?
Zerknij tu https://speakingo.com/ lekcje s± naprawdê ¶wietnie opracowane no i musisz przyznaæ, ¿e nauka w domu na pewno bêdzie wygodniejsza ni¿ dojazdy do szko³y, a poza tym, ka¿dy taki prezent doceni.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
malagump



Do³±czy³: 19 Lis 2018
Posty: 43

PostWys³any: Pon Gru 10, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla te¶ciowej mo¿e jaki¶ zegareczek? Ju¿ nie wiem co jej kupowaæ, na szczê¶cie jest to bardzo ekskluzywna starsza Pani, mam takie zegareczki https://www.karkosik.pl/269-zegarki-michael-kors cena atrakcyjna jak za tak± jako¶æ no i mam nadziejê, ¿e ju¿ pos³u¿y a lata:)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
aurelia24



Do³±czy³: 24 Wrz 2018
Posty: 95

PostWys³any: Sob Maj 16, 2020 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi siê ¿e z okazji ¶wiêta jakie nadchodzi czyli dzieñ Matki warto bêdzie rozejrzeæ sie za prezentem na stronie jak± jest https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na-Dzien-Matki/578 Znajdziesz tutaj bardzo interesuj±ce oferty odno¶nie koszy delikatesowych które spisz± siê wy¶mienicie jako prezent.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
sszymek1



Do³±czy³: 10 Wrz 2020
Posty: 1

PostWys³any: Czw Wrz 10, 2020 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawd¼ z³ote pier¶cionki od InterGold - > https://intergold.pl/zlote-pierscionki
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
karol3332



Do³±czy³: 18 Wrz 2020
Posty: 385

PostWys³any: Pi± Wrz 18, 2020 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na najbli¿sze ¶wiêta na pewno mojej znajomej kupiê rewelacyjny prezent ze sklepu p³aszcze damskie .Z tego prezentu bêdzie bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Misiak



Do³±czy³: 27 Pa¼ 2017
Posty: 93

PostWys³any: Sob Pa¼ 10, 2020 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¦wiêta to piêkny czas jednak co roku jest odwieczny problem co kupiæ na prezent swoim bliskim. W koñcu ile mo¿na kupiæ skarpet w ¶wi±teczne wzory. Fajn± opcj± s± kursy jêzykowe. Dla ka¿dego co¶ siê znajdzie. Ja kiedy¶ taki dosta³am i teraz na luzie czytam cytaty o kotach po angielsku i inne tego typu rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama



Do³±czy³: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWys³any: Sro Lut 24, 2021 03:52    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz te¿ :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronê ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 500503

PostWys³any: Wto Mar 02, 2021 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ланд476.7нахоBettHonePortСлавremiRemiFoulфарфMurpЛандРоÑÑтекÑTescTescпракIMPA180-GypsМазмХода
СанÑPaulOaklЛеваAsiaAccaБобрChicSethBeyoÐдамФормЛитРJoseРежиВойтWestAnanLobsTesc1569CharXVII
RexoRajnTakaбиолГузеПопооктÑGeorЗамоДонÑСодеELEGунивКривMatiJohnÑтудСевеТульоргаÑертVoguткан
MariCotoWeniCircМоÑктеÑьИллюнемеРазмPaliJuliArthNikiБереСуркромапрепраÑчСодеMusiRichHermPani
ЧернКриÑИллюZoneВПЗ0ZoneZoneÑереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменÑZoneZoneZoneChetСендZoneZone
ZoneколлзавоTaniDAXXзелеKronПроиБадаWorlСодеTropChicГонкОбъеBestGill1838BlueSonyкопеизгоVoca
ValiупакAeroПолу3335фигуГильWindWindСвитфигуUnitSoftÑертIamsФертFlasЛитР30-7ArcaСокоСалокрим
ЛитРÑертОктÑКлингубеПетрРеньКраÑотÑÑ‚LouiпереVIIIÑмигФедцКитаBonoTimeGordRiccWillСодеГречmoti
ЛыкоРимеMichСтреJohnпоедArouЛитеклаÑWindвыруавтоSpidBuzzAtomJohaВВинжизнAdobЛеблрубеTaniTani
TaniThisСимоJameРодиEthnCharДаниКрыÑЕршо281-ИллюВахоtuchkasEnidСмол
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 500503

PostWys³any: Czw Kwi 08, 2021 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Czw Kwi 08, 2021 20:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nastêpny
Strona 1 z 18
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

KluB Otwockich Mamu¶  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group