Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy z dzieckiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia778

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z dzieciakami teraz mieliśmy podróż po Polsce i to całkiem bezpieczną, bo takim KaperoVanem https://www.motorhome.pl/oferta/volkswagen-grand-california/. Zero problemów z podpięciem. Spala mało, nocleg najbezpieczniejszy z możliwych jak na obecny czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 02, 2020 12:41    Temat postu:

Powrót do góry
karol3332

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja że swoim dzieckiem byłem na bardzo dobrych wczasach. Dodatkowo jak miałem więcej czasu to wszedłem na stronę https://instabaza.pl/ranking-instagram-2020/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzejoxmixx

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIesz co:? zalezy gdzie mieszkasz, bo raczej daleko nie pojedziecie... Ja byłem w górach, ale mamy stosunkowo blisko... Kupiliśmy jeszcze wózek recaro, który jest dość wygodny w użytkowaniu i daliśmy radę... ale i tak było uciążliwie...
Cytrynowabeza

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 04:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku byliśmy na urlopie Rewalu, w ośrodku Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/. Wiadomo jaka jest sytuacja i trochę obawialiśmy się tego wyjazdu. Na szczęście były to naprawdę udane wakacje. Ośrodek prowadzony jest przez przemiłych właścicieli, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo gości. Po każdym pobycie gości, domki były sprzątane, ozonowane, wietrzone. Na miejscu można było kupić płyn dezynfekujący i maseczki. Spędziliśmy tam urocze 10 dni, bo jest to idealne miejsce na bezpieczny wypoczynek z dziećmi, z dala od zgiełku i gwaru miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 19, 2020 04:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: