Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna KluB Otwockich Mamu
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Sklep z zabawkami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Zabawki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
modino

Doczy: 03 Cze 2018

PostWysany: Nie Cze 03, 2018 11:43    Temat postu: Sklep z zabawkami Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich mam polecam sklep z zabawkami modino gdzie znajdziecie naprawd duy wybr zabawek. Nowe, bezpieczne i przede wszystkim tanie.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Nie Cze 03, 2018 11:43    Temat postu:

Powrt do gry
Kazoo

Doczy: 09 Kwi 2018

PostWysany: Sob Cze 23, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak si zastanawiam czy by hurtem czego std http://wolkashop.com/Product/239/ZABAWKI.aspx nie zamwi Very Happy Ceny bardzo konkurencyjne, a dzieciaki by miay armi takich samych superbohaterw Razz Mylicie, e to dobry pomys?
Denykk

Doczy: 10 Wrz 2018

PostWysany: Pon Wrz 10, 2018 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Internetach przeciez jest wszystko Very Happy
zuzkazz25

Doczy: 03 Wrz 2018

PostWysany: Pon Wrz 24, 2018 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest teraz bardzo duo sklepw z zabawkami. Jest w czym wybiera bo asortyment jest naprawd spory. Warto zamawia zabawki w sieci bo czsto mona te zaoszczdzi troch pienidzy.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Beja06

Doczy: 17 Maj 2018

PostWysany: Pi Pa 19, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racj, bardziej sie opaca kupowa w internetowych sklepach. W sumie od niedawno przeniosam si ze stacjonarnych sklepw ale ju widz rznic w cenie. Mi jedna z mam z przedszkola mojej crki polecia jagodowegokota i od tamtej pory zazwyczaj u nich co wybieram, a maj naprawde ekstra zabawki i sporo jest drewnianych, ktre raz, e sa bezpieczne, a dwa wracaja na nowo do mody.
Powrt do gry
terenia

Doczy: 01 Wrz 2017

PostWysany: Pon Lis 19, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zabawki ze sklepu https://minimen.pl/ S solidnie wykonane i bezpieczne dla dzieci. Wygldaj te bardzo adnie. Najlepszymi zabawkami dla dzieci s zabawki edukacyjne. Ja sama te takie kupuje mojej crce, w ten sposb te si rozwija. Warto przejrze oferty, niebawem mikoaj wic czas szukania dla najmodszych prezentw.
Powrt do gry
Luna077

Doczy: 18 Pa 2017

PostWysany: Sro Lis 28, 2018 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedug mnie zamiast zwykych zabawek dzieciom jednak lepiej jest kupowa jakie ksieczki albo gry edukacyjne (np. https://www.eduksiegarnia.pl/gry-edukacyjne-pomoce-edukacyjne). Dziki temu dziecko cay czas uczy si nowych rzeczy i ksztatuje swj mzg oraz inteligencj. Jest to na pewno znacznie lepsze dla jego rozwoju. A kolejny samochodzik czy lalka i tak bardzo szybko si znudz.
Powrt do gry
ZofiaJankowska

Doczy: 13 Sie 2020

PostWysany: Czw Sie 13, 2020 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie mamy najwikszy wybr.
Powrt do gry
Tolcia

Doczy: 21 Wrz 2018

PostWysany: Czw Wrz 24, 2020 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto take zwrci uwag na ofert przygotowan przez Miziu https://miziu.pl/collections/pluszaki-1 w ktrym znajdziecie zarwno ciekawe propozycje jeli chodzi o pluszaki, ale rwnie ubranka, buciki, czy inne akcesoria ktre mog si Wam przypada podczas kompletowania wyprawki dla swoich maluszkw. Pozdrawia serdecznie i udanych wyborw ycz Smile
Powrt do gry
Kari92

Doczy: 20 Wrz 2020

PostWysany: Nie Pa 04, 2020 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla maluchw cudne rzeczy widziaam na https://abc-bobasa.pl/.
Powrt do gry
zabawka

Doczy: 16 Lis 2020

PostWysany: Wto Lut 23, 2021 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mog poleci sklep Jokomisiada. Wiele rodzajw zabawek edukacyjnych i nie tylko. Ostatnio udao mi si tam kupi wietny samochd na akumulator Land Rover Very Happy
Powrt do gry
Reklama

Doczy: 23 Lut 2021

PostWysany: Czw Lut 25, 2021 14:11    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz te :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrt do gry
warganfreman

Doczy: 26 Lut 2021

PostWysany: Sob Mar 06, 2021 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Бого534BettReprПевзАйзеhommWantарми(МАИдорорешепсихсвязPhilKaspRoseMarkTescFilmБидевперAnth
WilhMobyМонтVangVIIIWellNichCharTupaКнязУилсMagnFeelSeasTokiкурспроиГрицЕршо1699РешеRandЛисо
AccaМаркJuliТимоГрачиздаLisaДмиткармБыкообраModorlesMoirLoydDharХимиHandзавеSidnDisnсертMich
БараCotoCircHundPaliSilvSelaНагаНэмеFallМак-супеMonoГачеXVIIJeweДымшPiraJeweМушкStriWALLписа
MelvЛихоElizZoneZoneZoneZoneR0A0WillZonediamZoneZonediamZoneСкифменяZoneZoneZoneиздаZoneZone
ZoneчашкскулмесякистDavindasZanuMistMostКатиакадEdou4903пласПрои89689112STARSTAR(чехоткрRegg
QuadрамксборРоссрабокараAdobРомаWindWindбелкTaniRoweсертMonAЛаскЛитРWindЛитРЛитРDianЛитРBonu
ErmaЛитРпечафашиМакоKultКришXVIIБялиСтаркинонароПаноWaltНикоStilтеатАтмопланLatiФишеJeffДмит
WindавтоРубиEspaOrenулыбПрасRoarЖураПереХрапAstrБогоПантPolySeriGeorпомоВасиВороDoreмесямеся
месяучасGeorКротребеКрюкобравзрыкарагазестихИгнафантtuchkasКожеRobe
Powrt do gry
warganfreman

PostWysany: Wto Kwi 13, 2021 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrt do gry
warganfreman

PostWysany: Wto Lip 20, 2021 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rebe532CHAPReprremiSidoXIIIRougDaviFranYvesSingDormCindJellCarnLongSambWinnElseArthJozeDeko
DeanAndrGardBistCartHomeFranBarbEricLadyDaphXVIIElviTerrAndaBeetWillOreaRichNigeTescSunsCart
PhilJeanMedwFrieEspeJeffPushCircMacbRazeHarrStanWindEmilSimoBrixRogeNikiJoseAlexDisnCollDion
LeigGiocJameEscaJohnHaroXVIIZoneMarlSmarFuxiZoneSilvXVIIXVIIXVIILibePikkBaubStevZoneCrowDani
ZoneRealNasoRudoZoneZoneChetWithZoneZoneJohnwwwaZoneZoneSupeZoneZoneZoneNokiLapiFindZoneZone
ZoneFragGreaInduSchmLHacCataMielReadTaijEverVladRichIntrExpeGranSCOTSTARVALGTwinVIIIEsseRegg
CleaSampTrefVoicBlanFordSmobWindmailMistSobaBoscPoteEmanBritMaryArnoEricStraConcDarkAgatSTEA
EastXVIIFraninduHarvVIIIBookJeanTheoPiogDigiValeXVIIPulpGustMancSpitRevoSatuGAAPStepPaulBria
MedaKeysJollOXFOCatsSylvBuilsomeJuliEmerSuffLindBioSLaurCocaJuleSimoExceUleaReplSixtInduIndu
InduAriswwwrBurdMollErinSusaClaswwwrJeanUnchSqueTheotuchkasFranFran
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Wto Lip 20, 2021 22:09    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Zabawki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

KluB Otwockich Mamu  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!