Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie z Karczewa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol3332

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 21:02    Temat postu: Zdrowie Odpowiedz z cytatem

Wczoraj spotkałem przypadkowo wujka i on mi powiedział że bardzo dobrze zrobię jak przeczytam artykuł https://szelazo.pl/cebula-i-jej-wartosci-odzywcze/ .Ja na pewno ten artykuł przeczytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Gru 05, 2020 21:02    Temat postu:

Powrót do góry
kanieczka

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zdrowa żywność https://7-nutrition.com/kategoria-produktu/zdrowa-zywnosc/ to klucz do sukcesu. Zdrowe pożywianie się jest bardzo ważne nie tylko ze względu na nasz wygląd, ale i na nasze zdrowie.
Powrót do góry
dora28

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło przeczytać, że są osoby jak twój wujek, które chcą dzielić się wiedzą na tak ważne tematy jak zdrowie. Nie wiem jednak, czy wspominał ci, abyś zadbał o swoje uszy. W mojej ocenie warto, bo ewentualne infekcje, to potem nieprzyjemna sprawa. Swoją drogą, to ostatnio sama miałam okazję czytać interesujący artykuł na ten temat. Chodzi mi teraz dokładnie o ten ciekawy https://www.fonix.pl/bol-uszu/infekcje-uszu-postepowanie/ materiał. Jest tam naprawdę dużo przydatnych informacji. Co istotne, całość opisana jest w sposób jasny, ale zarazem bardzo profesjonalny. Jestem zdania, że warto wygospodarować tę chwilę wolnego czasu i zapoznać się z informacjami, które są tam zawarte. W końcu nigdy nie wiadomo, czy tego typu problemy i nas nie dotkną. Lepiej jest więc zawczasu wiedzieć co nieco i być po prostu lepiej przygotowanym. Co więcej, możesz pokazać ten artykuł także swojemu wujkowi, niech też przeczyta i dowie się czegoś nowego. Mam nadzieję, że zwróciłam twoją uwagę na ten ważny aspekt. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 13, 2021 15:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie z Karczewa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: