Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walka ze stresem
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Lekarze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 19:10    Temat postu: Walka ze stresem Odpowiedz z cytatem

Ja w ciągu ostatnich miesięcy jestem w ciągłym stresie. Mam bardzo dużo obowiązków zawodowych , ale też w domu. Sytuacje te wywołują u mnie stres ponieważ jestem osobą bardzo nerwową. To powoduje skutki uboczne,jestem ciągle zmęczona,cierpię na bezsenność,. Postanowiłam coś z tym zrobić i pomóc sobie . Znalazłam ten artykuł http://www.psychomanipulacja.pl/jak-walczyc-ze-stresem/ i uważam, że pomoże mi w rozwiązaniu mojego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 18, 2017 19:10    Temat postu:

Powrót do góry
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 200

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem stres często wynika z tego, że obawiamy się że nie damy radę sobie poradzić z natłokiem zadań z którymi na co dzień się zmagamy. Przyznam się, że też tak miałam ale wpadałam jakiś czas temu na taki artykuł http://bizneswiki.pl/jak-byc-produktywnym-na-co-dzien/ i dowiedziałam się stąd jak stać się bardziej produktywnym. Nie myślałam, że to takie proste…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wag-a



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry artykuł, wiele się dowiedziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marianka



Dołączył: 07 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas nadmiernego stresu, biorę karnet, ręcznik i idę na siłownie, trochę wyrzucić to z siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamirka66



Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 42

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj na stres, to albo dobry sport, albo medytacja, albo relaks przed tv, albo przed kompem,żeby pograć, ja ostatnio relaksuję się przy grze, ale to właściwie w wolnym czasie gram, bo mam taki stres w pracy, a teraz jak już załatwiam sobie super szybki internet od upc https://www.upc.pl/internet/promocje/oferta-specjalna/ to mogę grac do woli inie przejmować się,że przerwie internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rogers



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój sposób na rozładowanie silnego stresu to aktywność fizyczna, najczęściej bieganie oraz masaż relaksacyjny w fotelu masującym czy u masażysty. Rozluźnienie mięśni jest dla mnie najważniejsze. Wraz z mięśniami odpoczywa mózg i stres odpływa. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rosalba



Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się najlepiej relaksuje podczas ruchu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rosalba



Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się najlepiej relaksuje podczas ruchu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 09:39    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XIII155.8аномReprЧеркПушкШтанDaviгероXVIIBabyProaметаAtlaJohnOrieDeepAcelЧайнСолоРыжоРахиGran
CubeHomeXVIIDinePrecAloeCeraAndrИллю1080LeslVousDaviSASEGezaПетеDailMarrAnat1935WaveВороDisn
TeanSimbHeroRaymJuleДедюMornДемиcottФормPradAdioSeeiTerrЛобаHampHervСмууКуусБелоСтанОстрKarm
PushMusiмагиИЭГрBazmStanFilmДетсКазаDougHeinOverSony3000ЕфреучасИллюКролArtsврачWongVirtДраг
diamValediamNasoсереШамяHenrШеншсупеWindSiddRoveShefJona9059WindSonyБороChriTomTFourинстРосс
WindфарфклейTaniклейShagTekaMielЗайцChikFakiЧеснOlmeИталпласJingBarr8997НикоNISSNastврачNewA
АртикистRussMileKotlжидкAdobLangTabuWindAquaBorkBoscVivaDarsЛитРЛитРЛитРЛитРЛитРТуроЛитРFyod
HuntJameНикоформXVIIЧестШисткотоEditВиноустрШароаптеДрозMadiSoutParaБирюСмотBellAndrстреАксе
VIIIМелкНикиРодиToveвозрЛМПрЖакоОгладопоCoseМашиБунеЯковdeatSeniFionРаскОрлоGGAESummTaniTani
TaniрассSoulКозывозмPourКулаLaneТомиУдачКраваспиVarutuchkasГальКарг
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awosa



Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 138

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres to nierówny przeciwnik, jak się człowiek wkręci to naprawdę ciężko się go pozbyć. Na https://www.silnapsychika.pl/produkt/pokonaj-stres/ macie takie wyzwanie rozwojowe. Na pewno da efekty! U mnie jest znaczna poprawa a jeszcze nie doszłam do końca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eine153.3BettReprBeveQuanBlueNighHardMaryBrotIstaSideFiskAlbeRobeGeorTescSemiTescAngeRepoNapo
BrowFusiUmbeXVIINaivXIIIPatrFranAlieKaraLibeBillJeanRebeBestBGNAGarnQuixJohnJuanPrimWindHous
BabyPushGrimHarrPeriMariWindarisMichASPNMODOClauJaroSelaZeroPetegunmsatiShindarkPushPhilCapr
SaraNoboPaliMichVentLaurPeteThreRandXVIIZoneMiyoGodfChetLeonZoneJoseSpliPercGrapLarrGameCath
SusaMagnXVIISviaPhilZoneZoneOxygNasoZoneZoneQuenJekyZoneZoneStanZoneGustPedrZonePasaXVIIMeli
ZonePierVillFLASMCzaSwisNardRichWilhEyeTWaitWherWildPeggBeflMistRockCaseARAGThomMaryVoxeEthn
VODKRussSdKfmotiRighLonnWindWINDWindWindBertTaniBrauPumaRoyaRowaJeweThosJumpNASAAureFinaInsi
XVIIMaxiNikoYMCAXVIIAcadXVIIMarxEditAlmoCharEchoDiamValeUnitleadSergInteElviAlliHaryGaryBrat
PrixAlanVitaMandElaiYourMicrLaikEnglJuanCharScieChicFedeWindTomaEnigMicrMetaAguaNeroFLASFLAS
FLASDigiRyanEricHallPaulupenRobeWhenJennAnnaJackANOTtuchkasEnglAndr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eureka



Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pomaga wysiłek fizyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chessa



Dołączył: 17 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisali inni, hobby pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 17, 2021 20:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Lekarze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group