JulkeczkaBig45
Doczy: 19 Lut 2021 Posty: 1 Skd: Chrzanw
|
Wysany: Pi Lut 19, 2021 05:14 Temat postu: Manicure |
|
|
| Hej, mam pytanie, bo nie wiem czy warto kupi o t frezark do manicure, chodzi o ten model - oryginalna frezarka jsda jd700, jak mylicie, warto? mylaam nad jsda jd700 lub jsda500. Dajcie zna co o tym mylicie. |
|