Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przedstawiamy się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Przedstawmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamagosi

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 08:57    Temat postu: przedstawiamy się Odpowiedz z cytatem

Hejka! Wita mama 8miesiecznej Małgosi z Otwocka. Pozdrawiamy wszystkie uczestniczki forum,mamy nadzieję, że uda nam się z kimś zaprzyjaźnić. A może wspólny spacer nad Świdrem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 11, 2013 08:57    Temat postu:

Powrót do góry
siamon

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, mam olbrzymią prośbę - jeśli tylko wasze dzieci chodzą do szkoły podstawowej to proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa i wykorzystana będzie do celów naukowych. Podaję link - pytań jest 12. Ankieta jest o przeciwdziałaniu pedofilii - więc chyba ważna sprawa dla nas wszystkich Pozdrawiam Monika
mirabelka10

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! a gdzie link?

Powrót do góry
gocha

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 16:00    Temat postu: witajcie Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowiczki,
jestem mamą prawie 2-letniego Piotrusia. Po 7 letniej przerwie od 2,5 miesiąca znów mieszkamy w Otwocku w pobliżu Straży Pożarnej. Czy któraś z Was "zapuszcza się" w te okolice i może polecić jakieś ciekawe miejsca na spędzenie czasu/spaceru z 2-latkiem? W ogóle chętnie przyjmę wszelkie informacje w temacie miejsc w Otwocku przyjaznych mamom z dziećmi. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Sylwia Ma

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 09:03    Temat postu: przedstawiam sie i witam wszystkich Odpowiedz z cytatem

Smile mam dwójkę dzieci 5 letniego syna i 3,5 letnią córkę. Mieszkam na Kresach, ale dużo czasu spędzam poza tym rejonem. Jak dzieci były malutkie chodziłam głównie do parku i jeździłam do Warszawy. Teraz chodzą oboje do przedszkola, aja zaczynam nowy etap - dzieci w przedszkolu... kiedy nie chorują, a ja próbuję pracować. Może ktoś jest w podobnej sytuacji. ciekawa jestem jak sobie radzą inne mamy z powrotem do pracy. Dla mnie to trudne do ogarnięcia.
kassiula007

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 19:56    Temat postu: przedstaw się Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich :)Mam na imię Kaska i mam 30 lat. Mieszkam w Otwocku od 1,5 roku i prawie nie znam tu nikogo ... Chciałabym to zmienić Smile W czerwcu spodziewam się pierwszego dziecka Very Happy Jestem do porodu na zwolnieniu i dostaję już kota od tego siedzenia w domu Confused Może znajdę tu przyszłe mamy które chętnie się spotkają by pogadać ? Pozdrawiam[/b]
Powrót do góry
kassiula007

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 21:52    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

To znów ja Smile Czas tak szybko leci i już mamy maj . A w czerwcu już będę tuliła malucha . Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? Odezwały się tylko dwie mamy. Ale fajnie,że ktoś się w ogóle odezwał. Pozdrowienia dla Moniki i Oli .
Powrót do góry
MonikaWDz

PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie mamy (choć forum jakby w letargu!). Mam na imię Monika i jestem mieszkanką... kurcze to chyba Śródborów jest Smile Za kilka, może kilkanaście dni pojawić się powinien nasz pierworodny synek. W odpowiedzi na post Kasi, która dostawała kręćka na zwolnieniu: ja przeszłam to samo, zwolnienie lekarskie od początku października i jeszcze w toku Smile wiem, z czym to się je i że można oszaleć Smile
Powrót do góry
kassiula007

PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Monika Smile Udało mi się na tym forum poznać dwie bardzo fajne dziewczyny. A tydzień temu byłam na bardzo fajnym spotkaniu mam na ul. Kościelnej w Otwocku. Jutro jest drugie spotkanie i jeśli czujesz się na siłach to zapraszam wpadnij na pewno nie będziesz żałowała Smile Wysyłam Ci adres,wejdź i sprawdź sama . mamydzieci.org.pl :-)Monika a na kiedy masz wyznaczony termin porodu ? Trzymaj się cieplutko Smile Kasia
Powrót do góry
MonikaWDz

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ho! 28 maja w godz. 10-12 jest w Otwocku "Mlekoteka" (znalazłam przez fb). Chętnie bym się wybrała, choć to mój termin porodu Smile
Z przyjemnością stwierdzam, że coś tu się jednak dzieje i może to forum też wypełznie z letargu, hm? Smile
Powrót do góry
bynbyno

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, witam na forum baaardzo serdecznie! I oczywiście gorąco pozdrawiam Smile
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Przedstawmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: