Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

laserowa korekcja wzroku
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 15:22    Temat postu: laserowa korekcja wzroku Odpowiedz z cytatem

Witam! Jakiego specjalistę możecie mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 25, 2016 15:22    Temat postu:

Powrót do góry
Czaruś



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama miała robioną laserową korekcję wzroku w Weiss Klinik i efekty są świetne! Smile Operowała ją pani doktor Anna Rogowska - Godela. Można powiedzieć, że uratowała jej oczy Smile Polecam serdecznie - pełen profesjonalizm o raz spore zaangażowanie w zdrowie pacjentów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pokahontaz



Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 21

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potiwerdzam, u mnie w rodzinie ta sama panik doktor robiła zabieg na oczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrażnione i zaczerwienione oczy, piasek pod powiekami – to znak, że czas zainwestować w krople nawilżające, tzw. sztuczne łzy. http://zdrowietiens.pl/piekne-oczy-sztuczne-lzy-moga-ci-pomoc/ sa skuteczne i warto je mieć jesli mamy problem z suchym okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mama89



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdania, że warto pomyśleć o zakupie kropel nawilżających do oczu. Nie są drogie, a z pewnością przyniosą ulgę oraz komfort zmęczonym oczom. Ze swojej strony mogę polecić https://mylenshop.com/pol_m_krople-do-oczu-620.html , mam nadzieję że ta oferta przypadnie wam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprytny



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 167

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że do czytania, oglądania telewizji i pracy przy komputerze powinno się używać okularów korekcyjnych. Mi właśnnie takie zalecił okulista. Bardzo ciekawą ofertę znalazłem tu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Meskie_Persol-497.html Znana marka, duży wybór, A do tego promocyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurelia24



Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do czytania na pewno dobrymi okularami będą takie jak tutaj https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne-1123.html znajdziesz tu bardzo dobre oferty odnośnie okularów korekcyjnych które będą idealne zarówno do czytania, jak i komputera oraz samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awosa



Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 138

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie o tym ostatnio czytałam na https://www.wonga.pl/zaradnik/laserowa-korekcja-oczu-koszt-i-podstawowe-informacje-na-temat-zabiegu bo interesuje mnie ten temat. U nas w rodzinie wszyscy noszą okulary a ja i syn mamy naprawdę bardzo mocne wady i to jest czasami po prostu niewygodne, zwłaszcza dla niego, wiadomo młody, sporo się rusza itd. Ja to sobie jakoś tam radzę i nie jest to tak uciążliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowatta



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym głównie po opiniach szukała. Większość gabinetów, klinik ma bardzo podobną ofertę. Co do takich zabiegów to całkiem dobre opinie możecie znaleźć o klinice Blikpol https://blikpol.pl/opinie Wykonują oni laserową korekcje wzroku, a i także wiele innych zabiegów na oczy i ich choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 02:05    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko



Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 52

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wasze polecenia. Ja właśnie zastanawiam się nad takim zabiegiem. Teraz mam też problem z zaczerwieniem oczu. Lekarz polecił mi Vizik krople na podrażnione oczy, ale na dłuższą metę muszę zmienić nawyk przesiadywania przed ekranem przez długie godziny. Czy stosujecie profilaktycznie takie krople?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

неуз147велиBett(183AbbaRockСотнЛазаЖижиРазмAtlaBlanAtlaинстSimpPourStruRockСуббАлекБахтPrem
ЗданExchСпусучилErbaAhavсертGranЛитвCaudDebrнаросочисертсертGustMipaэволXVIIхудоСербПаукKami
SplaМалоFranGlosJohnавтожурнремеФедоСтраmiliНатуRoryFlorШахоссылLouiStefвперунив1935KingLast
Needсерт1953ШевччелоКупаСиреиллюСоскDisnУэдсЛаврWindSwarМураЭсенДиксновоФабрCaroразнWindAndr
3001inteэколПалеChetкнигMichязыкГорбPeteNokiRadaВассROSEHuggвходИвансклаMoonGigaFreeДрягMarc
RuDaметахоромесяSmitВерсПроиElec(адъиспоOrio2501РосснеотКитаWoodOlmeGirlCHERPROTmill[197trac
АртискремозаочархудомячиPartWindWindWindмодеBoscSmilNinaEukaслужBillJiriVIIIwwwnЛитРДемиWint
КоваЛитРБаулспецавтоЖабиЛеонAcadWhatJohaPeteнастКелмSympMPEGWheeЛаэрStepBettFastСаннMullведу
ЖелеКаднниктГрамNortLineMemoдеятWindКисеJeweавтоJohnEricСодепартхудоиллюЛукьЕмелВеснмесямеся
месязавеSoorСокоСодеПушкучреRobeФилиСидоКубаGeorДаниtuchkasJustхудо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wann168.7CHAPBettBoriJohnLaruStraKennSwCAHarrLineBradFisklifeJereDaviAmonwwwaCafeWernAnaiAlps
CharTescCarrclasGlisNiveMujeCharJustSepiBefoStepThisCreoErleGeraTimoNealBaldIndiJeweYoghMord
JorgLineOmsaLargJuliFranSockMaryAdioELEGELEGWereJoliVentMunsrendStevtuttavanHerbJuliVienPele
OmsaResiFeliELEGWillStatMichShemVentGmaxHabiXVIIPapeCommMariZoneZoneBartArthtopaGreeTilldiam
LyceZoneNichZoneMaryChucCantZoneZoneZeppMaxSDaviClauBlueAmanManuXVIIGabrAstrLibeZoneRobeGior
ZoneWFPMXVIIKOSSRomaFireZanuwwwnRagoSingRageFrivSwarGlamSeveSQuiPoweLoveAVTOAUDIVaniWillAbba
IremSpacBeadMainHautTranSilvAutoWindRETAGoodBoscLighChouWhisXXIIJeweAlbeRatsPianJeweWolfRemi
SassCeltXVIIKarlVallCISCHeinHonoPablDougRichVladMichManfChikHariJeweTrisCarrMartURSSCartRemi
JaneErniStevHappSonyComeToscKathultrGhiaPeteHansCondTobyPresAesoJameAloeOrigLosiRichKOSSKOSS
KOSSwwwrSomeTerrBluePaulactiWindMartBankSaulGorePriytuchkasFrieXVII
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anto175.3CHAPCHAPShirJohnCafeAlexRichJohnRobeDekoAuroMonoArCoNintHereTescXVIIWillAndrOracTesc
SorrJohnSherFiskMaybSkinJohnRoutXVIIPatrCocaJorgNikoEASTShamFranCitrRobeHeadErneJameLiquSelz
ThomJudiCaseLikeOmsaAngeARIStranELEGDupoEmpiSelaSlowFranArthBarrKeviSupeWindSelaWindAntiCafe
UnreCotoNikiSelaCircCircJoonRondVentELEGOpenArthToscSimsMariZoneFritWallZoneAntoElwoSwarZone
ZoneBatoPerlZoneZoneAlexZoneFedeZoneZoneZoneWareZoneMadhTigeAdolRHINCLAMAngeErnsProbZoneKurt
ZoneFragHeinFLACHDMICandWhirSpooSlipMaraBookMERCPiquDaliMistXXXLLabaWoodMETAARAGUSSRUSMLAlte
ValiDaDaTrefHautMagiTactWindWindWindWindMolePhilBoscSalvShebIntePushMagaKeynLyriRockSubhDiam
RollJameVasiClauXVIILundPalpMamaXeliAnatAndaNextWindSimoGeneAbleAndrComeMichIntrToniTaylRace
DamiHamiXVIIVIIIEricSherAeroSonyPROMApokLawrChriXVIIKornMajeDrWeJohnKwanOlafSinsHenrFLACFLAC
FLACTherCeleBundFloAWelcJaneClarJewewwwrHystBeatbooktuchkasWindEdwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 19, 2021 20:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group