| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Agnieszka
Dołączył: 14 Gru 2008 Posty: 186 Skąd: Otw
|
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 21:20 Temat postu: Otwock przyjazny mamie? |
|
|
Często, jak spaceruje z wózkiem otwockimi chodnikami musze podnosić wózek, zeby ominać rózne przeszkody: dziury, krawęzniki, nie mówiąc już o samochodach blokujących chodniki, które muszę omijać, wjeżdżajac na trawnik. Poza tym często nie da sie zrobic zakupów czy załatwic róznych spraw, ze względu na bariery architektoniczne
Zastanawiam się, czy też macie podobne obserwacje, chodząc na spacery z wózkiem? _________________ pozdrawiam |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 21:20 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
VooDoo

Dołączył: 30 Paź 2008 Posty: 588 Skąd: Otwock, Centrum
|
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 21:29 Temat postu: |
|
|
O, tak, już po krótce o tym wspominałam: http://www.otwock24.home.pl/?p=196
Mnie wkurza też to, że np. do Bobasa, który generalnie jest sklepem dla mam z dziećmi nie można wejść z wózkiem! Owszem, podjazd jest, ale co z tego, kiedy w sklepie jest tak wąsko, że jeśli weszłabym z wózkiem zatarasowałabym całe przejście? Do Malucha przynajmniej można wjechać, chociaż o przemierzaniu z wózkiem alejek też nie ma mowy. _________________ www.wellandmore.pl
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
[/url] |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Agnieszka
Dołączył: 14 Gru 2008 Posty: 186 Skąd: Otw
|
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 21:46 Temat postu: |
|
|
O tak, "babas" wydaje się być niereformowalny z zastawianiem przejazdu dla wózka jakimiś krzesełkami, pudłami etc. Nie da sie dojechać z dzieckiem w wózku do działu z ubrankami _________________ pozdrawiam |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mirabelka10

Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 1534 Skąd: Centrum-Otwock
|
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 16:00 Temat postu: |
|
|
| VooDoo napisał: | O, tak, już po krótce o tym wspominałam: http://www.otwock24.home.pl/?p=196
Mnie wkurza też to, że np. do Bobasa, który generalnie jest sklepem dla mam z dziećmi nie można wejść z wózkiem! Owszem, podjazd jest, ale co z tego, kiedy w sklepie jest tak wąsko, że jeśli weszłabym z wózkiem zatarasowałabym całe przejście? Do Malucha przynajmniej można wjechać, chociaż o przemierzaniu z wózkiem alejek też nie ma mowy. |
ja to nawet poniosłam z tego powodu koszty,bo niechcący strąciłam butelkę szklaną ze stojaka na rogu-któego już tam nie ma-pewnie przeze mnie.W zasadzie nie powinnam płacić za nią. _________________
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
szarlottka

Dołączył: 10 Sty 2009 Posty: 1726 Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka
|
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 22:44 Temat postu: |
|
|
Bobas sie przemeblował i zrobiło się luźniej jakby. Mój wózek raczej wąski, więc i tak się mieściłam spoko  _________________
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
mirabelka10

Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 1534 Skąd: Centrum-Otwock
|
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 23:17 Temat postu: |
|
|
Własnie to było tuż przed przemeblowaniem,
poczułam jakby to było przeze mnie... _________________
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
szarlottka

Dołączył: 10 Sty 2009 Posty: 1726 Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka
|
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 08:24 Temat postu: |
|
|
| mirabelka10 napisał: | Własnie to było tuż przed przemeblowaniem,
poczułam jakby to było przeze mnie... |
No to raczej dzięki tobie, bobas zyskał na wyglądzie. Teraz nie ma tam ścisku, tylko wygląda looksusowo  _________________
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kazik3322
Dołączył: 01 Lis 2018 Posty: 3
|
Wysłany: Czw Lis 01, 2018 18:11 Temat postu: |
|
|
Przeczytałem wszystkie wasze wpisy i żaden z tych wpisów mi się nie spodobał. _________________ wynajem samochodów sportowych |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
Dołączył: 23 Lut 2021 Posty: 21230
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
warganfreman
Dołączył: 26 Lut 2021 Posty: 817409
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
tornado
Dołączył: 14 Mar 2021 Posty: 4
|
Wysłany: Nie Mar 14, 2021 19:33 Temat postu: |
|
|
| Nie jest zbyt przyjazny |
|
| Powrót do góry |
|
 |
warganfreman
Dołączył: 26 Lut 2021 Posty: 817409
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
warganfreman
Dołączył: 26 Lut 2021 Posty: 817409
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
warganfreman
Dołączył: 26 Lut 2021 Posty: 817409
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
warganfreman
Dołączył: 26 Lut 2021 Posty: 817409
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sob Lis 20, 2021 07:45 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|