Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Psycholog

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martawwa

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 08:39    Temat postu: Psycholog Odpowiedz z cytatem

Witam
Pisze do was z prosba o pomoc. Mam pewien problemy powstaly po tym jak zmienilam swoja prace. Od kilku dni nie moge wcale zasnac, pomogaja mi jedynie troche srodki nasenne. Podczas mojego pobytu w biurze jakos mnie to odczuwam .. chociaz potrafie sie zamknac w sobie bez zadnego powodu. Troche to dziwne z perspektywy czasu .. bo wczesniej tez zmienialam prace i nie bylo tych problemow. Czy to moze byc cos zwiazanego z lekka nerwica? Mam wrazenie, ze samemu sobie z tym nie pomoge wiec szukam jakiejs poradni lub psychologa. Na stronie https://www.sensity.pl/leczenie-nerwicy-lekowej/ zauwazylam, ze maja oferte zwiazana z leczeniem nerwicy. Jak myslicie, bedzie to skuteczne rozwiazanie dla mnie? Moze ktos bral udzial w tego typu zajeciach i powie cos wiecej jak wyglada taka sesja.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 05, 2017 08:39    Temat postu:

Powrót do góry
Mateo 77

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna rzecz, nie jesteś w tym odosobniona. Pamiętaj o tym i poszukaj pomocy u specjalistów. Nie ukrywam, że warto wybrać się do takiego gabinetu jak http://rodziceidzieci.com/kompleksowa-diagnoza-psychologiczna-i-pedagogiczna gdzie wszystko może się rozwiązać. Wiem, że będzie dobrze Smile
Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę w wielu przypadkach jednak dość sceptycznie jesteśmy nastawieni do pomocy psychologa. Jednakże w takich gabinetach jak dobrewiezi.pl mamy przede wszystkim szansę na odbycie nader skutecznej terapii, dzięki której będziemy mogli poradzić sobie z wieloma problemami natury emocjonalnej. W wielu przypadkach samodzielnie niestety nie jesteśmy w stanie się z nimi uporać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ewa

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tymi psychologami to różne są opinię. Myślę, że jeśli ktoś jest dobrym specjalistą to jak najbardziej można zdecydować się na jego pomoc. Szukam sama tutaj > https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog i powiem szczerze, że wybór całkiem całkiem. Póki co eliminuje tych, którzy nie odpowiadają mi cenowo i jeśli chodzi o to w jakich godzinach przyjmują. Co sądzicie o takim rankingu ?
Powrót do góry
sprytny

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda warto udać się do psychologa. W Warszawie najlepsza jest Klinika PsychoMedic.pl Tu znajdziesz najlepszych psychologów. Nie ma dla nich spraw nie do załatwienia. Znajdziesz fachową pomoc i wsparcie.
Pamiętaj że od leków nasennych można się uzależnić, a w tedy dopiero będziesz miała poważny problem.
Powrót do góry
jola123

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinnaś rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnej kliniki psychiatrycznej – jestem pewna, że otrzymasz w niej pomoc, której potrzebujesz. Na terenie Krakowa znajduje się Centrum Dobrej Terapii. Może warto byłoby skorzystać z jego usług? Z jego pełną ofertą można zapoznać się pod adresem http://ograniczpicie.pl/
Powrót do góry
elma

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmień lepiej pracę na mniej stresującą
Powrót do góry
Radosna

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze gdzieś wewnątrz czujesz presję związaną ze zmianą pracy i stąd te problemy ze snem. Dlatego powinnaś, jeśli nie minie to samoistnie za jakiś czas, zgłosić się do jakiejś poradni psychologicznej, takiej jak ta https://terapiacentrum.pl/. Wierzę, że rozmowa i wypowiedzenie lęków ukrytych w Tobie, na pewno pomoże i nie będą konieczne żadne środki działające na psychikę.
Powrót do góry
henia

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy pęd życia, ogrom zmian, które nas dotykają, coraz większe wymagania ze strony rodziny, pracodawców, ale także nas samych mogą powodować różne stany lękowe, czy właśnie nerwice. Myślę, że psychoterapia indywidualna jest jak najbardziej wskazana w takich sytuacjach. Głównie po to, by nauczyć się, jak sobie radzić w takich sytuacjach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 11:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: