Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedszkola
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Opieka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcik81



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1757
Skąd: Otwock kiedyś centrum obecnie kresy

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dilbi napisał:
Dziewczyny - zaczynam czegoś szukać - bo w końcu Karola za 2 lata zmienia żłobek na przedszkole - i teraz pytanie - jaka jest szansa, żeby dostać się do państwowego?

No i jakie są prywatne? Bo na forum gazety "króluje" sówka mądra główka, a tak naprawdę niewiele jest innych opinii.
Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsca to poprosiłabym info na priv, jeśli nie tutaj Smile

sówka jest nowa i z tego co czytałam to co chwila zmienia się tam kadra,na państwowe szanse są niewielkie ale jeśli rodzice pracują to może się uda;) jest jeszcze bardzo fajne przedszkole niepubliczne prowadzone przez siostry zakonne ale świeckich nauczycieli też mająWink i jest niewiele droższe od państwowego a warunki jak w prywatnym my będziemy w przyszłym roku tam startować
_________________
szczęśliwa żona i mama
przepraszam za literówki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 09, 2011 18:25    Temat postu:

Powrót do góry
dilbi



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 329
Skąd: Otwock/Centrum

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorcik81 napisał:
dilbi napisał:
Dziewczyny - zaczynam czegoś szukać - bo w końcu Karola za 2 lata zmienia żłobek na przedszkole - i teraz pytanie - jaka jest szansa, żeby dostać się do państwowego?

No i jakie są prywatne? Bo na forum gazety "króluje" sówka mądra główka, a tak naprawdę niewiele jest innych opinii.
Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsca to poprosiłabym info na priv, jeśli nie tutaj Smile

sówka jest nowa i z tego co czytałam to co chwila zmienia się tam kadra,na państwowe szanse są niewielkie ale jeśli rodzice pracują to może się uda;) jest jeszcze bardzo fajne przedszkole niepubliczne prowadzone przez siostry zakonne ale świeckich nauczycieli też mająWink i jest niewiele droższe od państwowego a warunki jak w prywatnym my będziemy w przyszłym roku tam startować


Mówisz o tym na Kołłątaja??
_________________
Maleńka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym na Kołłątaja nabór robią na podobnych zasadach jak do państwowego. Tyle, że słyszałam, że mają je powiększyć i może szanse się zwiększą Wink
Ja osobiście zraziłam się do tego przedszkola, ale opinie o nim są super. Co do prywatnych to w Józefowie jest spory wybór Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dilbi



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 329
Skąd: Otwock/Centrum

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja początkowo myślałam o tym na Kołłątaja, chociaż koleżanka z pracy polecała mi przedszkole w Wawie, na Woli - tyle, że szanse dla nas są żadne Sad Chyba - muszę zadzwonić i się dopytać.

A co do Józefowa - to polecasz jakieś szczególnie?? Wink Laughing
_________________
Maleńka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło boze Twisted Evil Piszę to już 4 raz Twisted Evil
To, do którego chodzi Alek jest fajne. Ma swoje minusy, ale jeśli nic im się nie odmieni to za rok chciałabym posłać tam Maksia. I kadra jest fajna Smile Jak chcesz szczegóły to pisz pw
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorcik81



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1757
Skąd: Otwock kiedyś centrum obecnie kresy

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak na kołłataja,podobne jest jescze na reymonta
_________________
szczęśliwa żona i mama
przepraszam za literówki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzarnaMamba



Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VooDoo napisał:
A tak mnie zastanawia, czy mama z Otwocka mogłaby próbować zapisać swoje dziecko do przedszkola w Warszawie? Bo skoro jest taka sytuacja, to może to by było rozwiązanie (wiem, że przedszkola w Warszawie też są przepełnione, ale nie wszystkie. Są też takie, które świecą pustkami, np. na Tamce).


Dorka, pamiętasz Gabrysię z Smart Kids? Ona jest z Karczewa. Jej mama pracuje w Warszawie na Wilanowie i wiem, że Gabrysia dostała się tam do publicznego przedszkola. Jednak Gabi bardzo tęskniła i wróciła do Józefowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika100



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 84
Skąd: Otwock-Stadion

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, odzywam się po długiej nieobecności... co do przedszkoli to w Warszawie trudno jest się dostać. Ja w zeszłym roku składałam do przedszkoli w Warszawie i w Otwocku ,Michasia nigdzie się nie dostała.Ale udało się do przedszkola w Mlądzu. Oczywiście ze względu na to ,że obydwoje pracujemy w Warszawie i straszy syn chodzi tam do szkoły wolałam stolicę. W tym roku złożyłam tam do przedszkoli i udało się. Oczywiście z II tury tj. listy rezerwowej ( przyjęta do przedszkola na Mokotowie , okolice łazienek królewskich, ale inne dzielnice są strasznie oblegane ). Natomiast w Warszawie teraz pierwszeństwo mają ci zamieszkujący na terenie miasta i tam rozliczający się w urzędzie skarbowym . Tak więc nie jest tak łatwo.

Pozdrawiam wszystkich w te upalne dni Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka



Dołączył: 19 Mar 2012
Posty: 9
Skąd: Otwock

PostWysłany: Czw Gru 27, 2012 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JUŻ NIEBAWEM W OTWOCKU POWSTANIE NOWY ŻŁOBEK (5 mc – 1,5 roku) połączony z KLUBEM MALUCHA (1,5 – 2,5 roku) oraz PRZEDSZKOLEM (2,5- 6 lat)
OBIEKT BĘDZIE MONITOROWANY, co zapewni większe bezpieczeństwo dla Państwa dzieci. Będą mogli państwo online zobaczyć w każdej chwili, co dzieje się z Państwa dzieckiem.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POPRZEZ NASZEGO E-MAILA : fikumiku_otwock@op.pl lub pod numerem telefonu 519-794-676.
http://klub-fiku-miku.pl/zlobek/
_________________
Stokotka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł i pewność, że dziecku nic się nie dzieje...rewelacja dla zestresowanych rodziców, powowdzenia życzę!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolka1985



Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powstało nowe przedszkole w Otwocku, a właściwie w Świdrze,przy Ostrowskiej
-obok Rodzinnego Centrum Zdrowia,nazywa się Patkowe Przedszkole
ich strona www.patka.com.pl ,w/g cennika wychodzi tyle samo co w państwowym a może nie wiele więcej,czesne 360zł za mc+wyżywienie
_________________
Jolka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, mało osób ma świadomość, że wybór przedszkola dla malucha to naprawdę istotna sprawa. Przecież tam dziecko zaczyna poznawać relacje panujące między rówieśnikami. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by ten świat został mu przedstawiony pozytywnie. To jest standardem w takich miejscach jak Academy International. Aktualnie w http://pl.academyinternational.pl/rekrutacja-2018/ jest prowadzona rekrutacja na kolejny rok, więc sami sprawdźcie ten temat i przekonajcie się, jakie daje to perspektywy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piwonia



Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybór przedszkola dla dziecka z pewnością nie jest łatwy, ale fakt, jest ich sporo, do tego oprócz przedszkoli publicznych są jeszcze prywatne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek33



Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wybór przedszkola dla dziecka jest trudny. Sam to wiem ze swojego doświadczenia wyboru przedszkola dla mojego dziecka.

__________________________________
https://www.mojekspert.pl/artykul/16/podstawowe-informacje-o-ubezpieczeniu-oc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dolora



Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 45

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest trudny bo nigdy nie wiemy jak dziecko będzie się czuło. Ja wiele przedszkoli odwiedziłam zanim podjęłam decyzję i wybrałam https://www.przedszkolka.pl/kontakt . Tutaj jest wiele fajnych zajęć dodatkowych i atmosfera wydawała mi się najprzyjemniejsza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 28, 2018 18:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Opieka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group