Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stomatolodzy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Sposoby na chorobę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika100



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 84
Skąd: Otwock-Stadion

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 10:08    Temat postu: Stomatolodzy Odpowiedz z cytatem

Czy w Otwocku są gabinety stomatologiczne dla dzieci? Muszę się wybrać z moim starszym synem, a do tej pory jeździliśmy do Warszawy... Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 10:08    Temat postu:

Powrót do góry
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałam, że są dentyści dla dzieci Razz. Za moich czasów nie było Wink. A koniecznie musi być dziecięcy? Przecież wszystkie zęby się leczy tak samo, grunt, żeby trafić na miłego i delikatnego stomatologa. Ale to taki off-top, bo nie pomogę. W Otwocku nie znam nawet dobrego dentysty dla dorosłych (jeżdżę do Warszawy, tam, gdzie mieszkają moi rodzice).
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam,ze ponoć na ul.polnej jest dobry,ale sama wogule nie chodzę,więc nie wiem na pewno,tyle co ze słyszenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-la



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 891
Skąd: obecnie Otwock z zamiarami na Olkusz

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłam z 5latką do prywatnej przychodni na ul. Sportowej. Mają tam kolorowe plomby itd, ale wiem że niestety kobieta u której byłyśmy a która była bardzo delikatna i miła już tam nie pracuje (ale pracuje gdzieś w Świdrze) Ale może warto zapytać może jest ktoś inny.
Ale wiem że gdzieś pod Otwockiem jest bardzo fajna przychodnia prywatna i dużo niższe ceny. Niestety nie mamy samochodu więc nawet nie dopytywałam się gdzie to jest dokładnie ale jak ktoś chce mogę zapytać bo sąsiadka tam jeździ. Leczą też zęby dzieciom i fajnym mykiem jest to że podczas leczenia puszczają na dużym monitorze na ścianie bajki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marto to dopytaj konieczie, bo muszę się wybrać z Alkiem na przegląd. Chłop ma już ponad 3,5 roku i jeszcze nie był u dentysty, a czym skorupka za młodu.. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-la



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 891
Skąd: obecnie Otwock z zamiarami na Olkusz

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarlottka napisał:
Marto to dopytaj konieczie, bo muszę się wybrać z Alkiem na przegląd. Chłop ma już ponad 3,5 roku i jeszcze nie był u dentysty, a czym skorupka za młodu.. Wink

Ok jak tylko zobaczę się z sąsiadką wezmę namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ulcia



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Otwock,centrum

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia,ja z moimi dziewczynami chodze do dr.Haciewicz na ulicy Filipowicza kolo przejazdu strzezonego.Kobieta bardzo dokladna,ma fajny kontakt z dziecmi i dobry sprzet.Daj znac to puszcze ci na priv telefon do niej.
_________________
Usmiechnij sie,jutro bedzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika100



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 84
Skąd: Otwock-Stadion

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulcia napisał:
Monia,ja z moimi dziewczynami chodze do dr.Haciewicz na ulicy Filipowicza kolo przejazdu strzezonego.Kobieta bardzo dokladna,ma fajny kontakt z dziecmi i dobry sprzet.Daj znac to puszcze ci na priv telefon do niej.



Ulcia, a czy ona przyjmuje w soboty? Najbardziej by mi pasowały wizyty właśnie w soboty Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny!!!ja też poproszę o jakieś namiary na dobrego stomatologa
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula_W



Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Otwock

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dr Silkiewicz (gabinet w Otwocku na ul. Kraszewskiego i na ul. Wrońskiego), zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jest bardzo delikatna, do dzieci ma świetne podejście - są medale i zabawki za grzeczne sprawowanie Smile Ceny porównywalne do innych gabinetów w Otwocku.
_________________
Pozdrawiam,
Paula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grecja



Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że są, nie trzeba jechać aż tyle kilometrów, by trafić na dobrego specjalistę Smile Ten, do którego chodzę ze swoją córeczką polecił mi specjalną szczoteczkę do zębów marki Colgate, dzięki której moja pociecha bez problemu radzi sobie z usuwaniem reszek pokarmów Smile Dzięki temu nasze wizyty sprowadzają się jedynie do kontroli uzębienia, a nie wiercenia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kultu



Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, ja do dentysty jeżdżę do Warszawy do dr Niesiobędzkiego. Przyjmuje w impladencie. Świetny facet, ma fajne podejście do pacjentów, ja zawsze dygoczę ze strachu (od dziecka boję się wszystkich lekarzy), a on jakoś tak zagada, że cały strach mija.
Oklaski mu się należą za uratowanie mojej dolnej piątki, a której inny lekarz postawił już krzyżyk.
A z młodą też jeździmy do tego gabinetu, ale nią zajmuje się dr Jakubisiak. Cudowna kobieta, która zabawia, pokazuje maluchowi wszystko, maluch może o wszystko pytać, wszystko ogladać. No bajka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedaleko Warszawy, w Pruszkowie jest świetna klinika stomatologiczna Dental Design. Zajmują się tam nie tylko profilaktycznym leczeniem zębów, ale też np leczeniem bólu głowy. Doktor Jaworska pomogła mi z ogromnymi bólami głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077



Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając odpowiedniego lekarza możecie skorzystać z tej wyszukiwarki - https://www.tourmedica.pl/. Jest tam świetna baza różnego rodzaju specjalistów, w tym również stomatologów. O wielu lekarzach można sobie poczytać opinie od osób, które korzystały z ich usług. To duże ułatwienie bo nie trzeba szukać w ciemno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o zdrowe ząbki u dzieci jest bardzo ważne od samego początku. Na http://mamaluch.pl/ były kiedyś porady na ten temat, było sporo rzeczy, o których ja nawet nie wiedziałam a które są istotne dla ząbków dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 30, 2017 22:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Sposoby na chorobę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group