Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak leczyć PMS ? Pomocy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 22:52    Temat postu: Jak leczyć PMS ? Pomocy!!! Odpowiedz z cytatem

Jak mnie dopadnie PMS to jest koniec świata. Wczoraj tak się wydzierałam na swojego faceta, że sąsiadka przyszła mnie upomnieć, że za głośno się zachowuję. To jeszcze ją zrypałam… Hrm No cóż ja poradzę, jak to hormony biorą za wygraną? Dobrze, że chociaż mój facet minimalnie to rozumie, hormony i te sprawy, bo inaczej już dawno byłabym singielką. Powiedział co prawda, że pierwsze co zrobi przy następnej wypłacie to kupi sobie stopery. Ale i tak jest bardzo wyrozumiały. Już wolałabym chyba przechodzić inaczej ten PMS tak jak niektóre dziewczyny, że mają doła i cały czas płaczą. A nie tak jak ja- zachowuję się jak furiatka. Zastanawiam się czy jest możliwe leczenie tego? Chyba sobie zakupie ten lek, który mi poleciła ostatnio koleżanka – Castagnus. Znalazła go na tej stronie http://www.castagnus.pl . Wydaje się być naprawdę skuteczny, a Wy co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 29, 2017 22:52    Temat postu:

Powrót do góry
kitti32

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym preparacie mówisz https://www.cefarm24.pl/castagnus-x-30-tabl.html? W Cefarm24 można go zamówić i w dobrej cenie jest. Z tego co widzę to produkt bazuje na naturalnych składnikach. Jeśli na koleżankę działa, to może u Ciebie też będzie skuteczny.
Powrót do góry
juju

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tak ale ja nie znam tego środka, u mnie zawsze się sprawdzały hormony najlepiej a od jakiegoś czasu biorę tabletki antykoncepcyjne vines i one załatwiają sprawę zabezpieczenia przed ciążą a przy okazji pozbyłam się też pms
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 15, 2017 08:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: