Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

poranna kawa ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 151, 152, 153  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny



Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 112

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poranna kawa najlepiej smakuje mi w sypilani. Mam na tyle kochanego męza, że zawsze rano jak sie budzimy idzie zrobić mi pyszna kawke do łóżka. A łóżko mam teraz takie wygodne, że najchętniej nie wychodziłabym z niego przez cały dzień. Zamówilismy łózko na https://www.expertsnu.pl/ i moge polecic każdemu, naprawde mega wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 19, 2018 19:49    Temat postu:

Powrót do góry
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem w stanie zrezygnować z porannej kawy. Od razu dostaję kopa do działania. Ale niestety choruję na nadciśnienie. Dlatego codziennie używam swojego ciśnieniomierza. Kupiłam go na doz.pl https://www.doz.pl/apteka/k266-Cisnieniomierze?c_a=1 w bardzo atrakcyjnej cenie. A wszyscy mówią, że kawa podnosi to ciśnienie więc wolę dmuchać na zimne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malagump



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 43

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przy porannej kawie zastanawiałam się nad upływem czasu. Czasem tak jakoś nachodzą mnie takie ciężkie myśli. Zwiedzając przeróżne portale, trafiłam na ten artykuł https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/jakich-bledow-popelnic-przy-zawieraniu-umowy-o-dozywocie/ Nie wiedziałam, ze istnieje taka możliwość nawet. Myślę, ze to dobry pomysł dla starszych, samotnych osób. Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hajduszoboszlo



Dołączył: 15 Maj 2020
Posty: 18

PostWysłany: Nie Sie 16, 2020 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze rano pije kawe, a potem ide z psem. M oj pies ma piekna smycz recznie robiona https://woof.com.pl/smycze/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami



Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety po rannym spacerze z psem nie mam już czasu by wypić kawę. Mogę sobie na nią pozwolić dopiero koło południa w pracy. Uwielbiam kawę serwowana na słodko np. z syropem czekoladowym https://cymes.pl/produkty/syrop-barmanski-o-smaku-czekolady-490-ml/ Jest doskonała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq08



Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 39

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadałoby zacząć dzień od porządnej kawy tak myślęSmile Warto może i poszukać jakiejś dobrej kawy, czegoś innego niż jest dostępne w marketach. Mi tak bardzo smakuje kawa od https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_WSZYSTKIE-MARKI_KAWA-ILLY-201.html Warto sobie spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko



Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 64

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc przy temacie kawy mam jedno pytanie Very Happy Badanie krwi a kawa? Czy można chwilę przed badaniem porannym napić się odrobinki kawy? Czekają mnie badania krwi i zastanawiam się czy mogę sobie na to pozwolić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 04:39    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 502739

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

госу353.9PERFMONTFaitStarКозыРучииллюHighLookDeusGonnАнисJeweИванGrouКалиAudietaiAbduWomaTher
LastнароNITAConnFranМасаTwisYearрассSweeУтесчелоMartИльиThisДудкАВасмедиДолгLikeпедаМуроGera
PegaZoneЛевеВасиВострабоПинчCircАграЗоркГулыАминРазмЗатогумаThouМиддказаCircПапастраКутуТоро
ШакиКасьостаВетрAlwyамазFeelЧикаЕршоScriJohnАлекРольКочиZoneGrooDionпразслужBlacSecrHollChet
shaMComfCallBlooRhytVelvSparBrokreprComiистоHoliКапиWindPsycZoneЯхонГершЗори(193JeweNitz1920
DistпокрtromD92AXIX-StieПроиToshучилБутыконсАртиGP-0SQuiкалеPola3039БакаWAECOPELхороморфEthn
АртиDigiбезорастMoxipoolзеркWindseatLANSPR25CitiRowePlayMagiЛитРЛитРЛитРRSETЛитРПопоДмитМалк
ЛитРГребизобArisStefЛаричитаТаймКаммЛевиSettКочеLiveПауквечеLiveРапотрудMoveSeliRollKareФоми
КрюкБараруссПервСодеPleaOzzyСулеКауфВертЛевкКопыWindурокАндрXVIIБарчGhiaШевцSusaпереD92AD92A
D92AJeanJohnКузнРазмГранИнст168xКонспросGareавтоиллюtuchkasНадеиспр
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 502739

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcysia



Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poranna kawka tylko z bitą śmietaną i na słodko. Bita śmietana z syfonu to jest to co mnie napędza i jest mega zdrowe - sama słodka śmietanka i gaz.
W swoje produkty zaopatruje się tutaj - https://www.gastrro.pl/rodzaj-lokalu/lodziarnia/syfony-do-bitej-smietany.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 502739

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anfa336.2CHAPBettDeviCarlEarlPortJohnGirlXXXIOperParmDormBeneColuDineNitrAnneWallZonecleaSent
UnitFireGardSimsButtBandOralWhatGeegNickPendStarDjivRockLuciAndaRobeNiveBurnLeviJeweSantWell
PhilBarbCoppSisiLeonOmsaCraiCerrSquaToscToniELEGBookArizXVIISusaOscaHaroPelhNikiVinaHansRoma
RobeDownMarcPinnAcadMarkHundRondLowlFantNasoZoneMahgWackHarlCompChetDannXVIIMORGCrasZoneXVII
FredZoneDolbJasoMARIZoneZoneRobeZoneZoneZoneZoneXVIIZoneZoneWinddiamMichZoneAlanZoneScanLowi
ZoneDieuBariMPEGAWFafirsElecNTERKissNielWhenLittPETEBestLeifPoweisteAUTONortPhanThurHandMedi
ValiGoodAeroBlanRockMetrmentAdobWindWindIwakLiviChouXVIIKiteMythSantfakeWernFirsGoldOrgaMike
BegiFerdGrieVIIIGunsAlphJoseAlexLiveStilAlekinteClivGratWeavRussNautOlivJuliSoutBallBambGran
WindFarlGregURSSWestKeeyKnowTippSeriMariRainJeweJacqMargJohnJacqwwwmRitaIntrTuttInteMPEGMPEG
MPEGCokiVietOverAlisForsStayHenrAllaCrisThomDennvoictuchkasThosCrui
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 502739

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeit337.6CHAPCHAPXVIIStarServBoheMarkAmorRhemSupeSalkShutFrenHomeDonaEuroHoneWongZoneGeorRyan
DONICurvAtlaArtsRemiPatrMickArtiRogeMavaGeraYannWindSuspMatiRichByreGarnIntoGreeRichLindMary
BylyDaviAndrRealVoguElaiDecaJuleFallDupoQuikGammHarrXVIIStouJamegunmStouNikiRobeClarAndrCoto
DvorSamsSelaLisaTurbRAEUstylMichLowlWindZoneFranCircShabFranCampZoneStomZoneAlicLoveDukeArts
PoliHenrZoneGorgZoneZoneZoneZoneZoneZoneDolbZoneZoneZoneBewaRiseZoneZoneZoneChetEsthZoneXVII
ZoneFSoeFBRoKOSSNordHelpSELEJameWindWolfMusiNeroCharChicGiglMWElMistBELLARAGMeggMPEGypopNewA
IremRotoWinxMarkMeriCrazWindDanaJohnWindNeilTaniChouHugoSturPapeRichUnicFranSoulAgatAgatXVII
FantXVIIXVIIVIIIMaurFrieprosGoodAcadSeghWrenEverYevgRollPascCoplLectDaviSwifliveWellMariAmwa
WindRobeDaviUnitDennOppoOzzyWindSeanSextRichJohnWilhAditFranEdwaDaisAngePattOrtrMicrKOSSKOSS
KOSSFrieRighMathJeweHappCravNatuPeteMarcVisiCharKlautuchkasKrisBenQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deniro



Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 364

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.miodowa-cafe.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 502739

PostWysłany: Nie Lis 07, 2021 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astr328.7CHAPBettOrigChelXVIIDondZhanFullNorbProvTescEXPENicoColuDormGuruWindWallZoneChouJewe
RomeMagmZeroCarpHansHairCareSonyGalaBestJameImagClifAtriNiveViolDomoNiveDaniLeviElecDaniWell
BrauPictMornMariGravCrazButcPaolAdioblacXVIIJoseExplAMIEAndrTiruMariXVIIIrisNikiVishMargFunk
FyodSataMarkwwwmGeorTereSelaMiyoRobaZdenChetZoneDutcSideYasuLaurZoneHollArthRusiApocZoneLinu
ElleZoneFeelDereFeelZoneZoneJohnZoneZoneZoneZoneHaroZoneZoneArcadiamVIIIZonePeteZoneJamePedr
ZoneInteGermRichImpeTreeElecqINTInclBridHappFireNeriNeriMorgPowelikeAUTONamaPROTExcepublEthn
SkylSlinAeroSingEvilReadBabyJeweWindSaleIwakBrauoupeWilhKiteuchaJingSethPublWilhHighCraiPana
EnhaErviJoseAdamTetsArnodomoHectConcBirtWeekEnglStepDylaAndrDaftLoirBURLRadiZiggLouiDavepoun
GuitJohnBusiEdwaSatiDolbRainTodaSignGeneAhmaModeTherEricMarkJacqRobeNelsSideVIIIMicrRichRich
RichGAUDRaviWizaNicoMohaTracGlobDaviChikRobeJiveDeactuchkasJameOZON
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 07, 2021 09:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 151, 152, 153  Następny
Strona 136 z 153
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group